Jump to content
ants16

Kava kohta.

Recommended Posts

Käin siis 3x nädalas jõusaalis. esmasp-kolmap-reede.

esmasp: RIND TRIITS KÕHT

kolmap: ÕLG JALAD KÄSIVARS

reede: SELG BIITS KÕHT

Küsimus siis selline, et kumb kava sobiks rohkem, kas sellised,et lihaseid, mis töötavad koos, tehakse samal päeval või lihaseid, mis töötavad koos, tehakse erinevatel päevadel ehk :

esmasp: RIND BIITS KÕHT

kolmap: ÕLG JALAD KÄSIVARS

reede: SELG TRIITS KÕHT

Või kõige parem on hoopis nii etha, et 2 kuud esimest kava ja teised 2 kuud teist kava. Probleem nimelt selles,et ntx kui ten rinda ja triitsa koos, siis pärast on käsi nii läbi, et ei jaksa veepudelidki käes hoida :rolleyes:. Jõusaalis käinud muidu 4 kuud.

Ja selline küsimus veel, et mida tee soovitate süüa/juua koheselt peale trenni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma pakuks et see teine variant on vähe parem... :rolleyes:

sest triitsa ja rinda ei ole väga hea ühel ja samal päeval teha

Mina olen jällegi vastupidist kuulnud....võin ka eksida.

Ise teen muidu rinda ja triisa nt ühel päeval. Nii võtab triitsepsi palju mõnusamalt läbi kui triitsepsist koos seljaga ühel päeval tehes (minu jaoks)

peale trenni võiksid juua nt, viinamarja mahla. ASisaldab palju klükoosi, aitab taastada lihaseid.

Muudetud kasutaja Batmanmiki poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen jällegi vastupidist kuulnud....võin ka eksida.

Ise teen muidu rinda ja triisa nt ühel päeval. Nii võtab triitsepsi palju mõnusamalt läbi kui triitsepsist koos seljaga ühel päeval tehes (minu jaoks)

peale trenni võiksid juua nt, viinamarja mahla. ASisaldab palju klükoosi, aitab taastada lihaseid.

mul just nii, kui teen triitsa ja rinda ühel päeval, siis pärast triitsale ei saa max koormust anda, sest triitseps rinna trennist juba suht koormatud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×