Jump to content
helenike

Kas kaal langeb liiga kiiresti?

Recommended Posts

nüüd on nii et üle pika aja olen ennast taas käsile võtnud. Algkaal oli 76,5, nüüd on 5 päeva möödas ja kaal 73,5. Jälginud olen söödud kaloreid (1500-2000) ja veidike iga päev ka trenni teinud. Ise plaanisin et tore kui nädalas langeb 1,5 kilo. Kas teen miskit valesti?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah 0,7 kg nädalas on normaalne, kui tahta kaalu peamiselt rasva arvelt kaotada. Võiksid oma menüüd täpsemalt kirjeldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ennast "käsile võtta" siis esialgu langebki kaal järsult ja pole midagi imestada kui ka 3-5 kg esimesel nädalal läheb. Nimelt keha vabaneb soolestikus olevast ja üleliigsest veest keres. Kui selline kaalulangus aga jätkub, siis tehakse tervisele juba liiga. Rasva arvelt ikka nii suurt kaalulangust tavaliselt ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui esimesel nädalal langeb kaal 3-4kg, siis pole selles midagi katastroofilist, see on umbes Sinu kaalus naiste puhul täiesti tavaline pärast totaalset toitumise ümberkorraldamist.

Ühesõnaga - tihti on need esimesed kilod ikkagi vee ja soolestiku sisu vähenemisest tingitud, reaalne rasva kadu on suhteliselt minimaalne. See pole päris nii, et kaks nädalat nälgid ja kolm kilo rasva on kadunud.

Ma arvan, et esialgu pole muretsemiseks põhjust. Kui Sul teine ja kolmas nädala ka sellises taktis lähevad, siis küll.

Vaadates Sinu kehakaalu, pole kaloraaži langetamine alla 2000kcal küll eriti mõistlik tegu - pärast riskid nn "hundi isuga" ja on oht, et sööd kõik topelt tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänan teid!

ise olen ka nüüd uurind ja aru saand et alla 2000 ei ole eriti tark tegu. Aga mida teie soovitate süüa, et kaoks ka rasv? praegu söön hommikul nö normaalselt. näiteks: veidi riisi või kartulit, veid liha ja suurem kogus salateid. päeval kas puljongit või petti ja siis miskit koos teraleivaga, õhtul kas suppi või hautist või mingi salat.

hetkel isuga eriti probleeme ei ole. kõht nagu koguaeg täis :rolleyes:

Kas selline menüü on normaalne? Mida soovitaksite?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu on tv3 saade kaalust alla, seal ka esimene nädal võeti palju alla aga teine nädal vähe üks võttis isegi juurde

See on normaalne nähe. Nagu see, et tugevalt ülekaalulisel on kergem kaalu alla, kui veidi ülekaalus või normkaalus inimesel.

Teisest nädalast võibki hakata aeglasemalt langema. Juurdetulemine pole ka suur erand.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui hakkasin juunis jõusaalis käima ning õigesti toituma siis langes kaal esimese nädalaga 112 pealt 109 peale.

Eks see kaal esimesl nädalal lähebki järsult alla hiljem hakkab vähe rahulikumalt kaal langema nii, et pabistada pole mõtet ole õnnelik et kaal langeb :lol:

Ma siin lugesin eespool kommentaare nimelt osad kirjutavad et 0,5kg nädalas on normaalne aga mul treener ütles et umbes 1kg nädalas kaotada rasva arvelt on normaalne ja nii ma olengi stabiilest 1kg nädalas alla võtnud on siis seda palju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui hakkasin juunis jõusaalis käima ning õigesti toituma siis langes kaal esimese nädalaga 112 pealt 109 peale.

Eks see kaal esimesl nädalal lähebki järsult alla hiljem hakkab vähe rahulikumalt kaal langema nii, et pabistada pole mõtet ole õnnelik et kaal langeb :lol:

Ma siin lugesin eespool kommentaare nimelt osad kirjutavad et 0,5kg nädalas on normaalne aga mul treener ütles et umbes 1kg nädalas kaotada rasva arvelt on normaalne ja nii ma olengi stabiilest 1kg nädalas alla võtnud on siis seda palju?

Kui oled algaja, siis on esimene nädal selline tulemus normaalne. Olin mõned aastad tagasi samas seisus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×