Jump to content
cinderella

Algaja

Recommended Posts

Olen algaja treenija,minu eesmärk on 8-nädalaga toitumise ja treeninguga alla võtta 7 kg.Usun,et see on reaalne.Küll aga tunnen ennast hirmus väsinuna.Teen trenni umbes 5* nädalas,söön 4-5 * päevas.Kas peaksin hakkama võtma mingeid vitamiine või mida ette võtta,et ma ei tunneks ennast nii väsinuna?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen algaja treenija,minu eesmärk on 8-nädalaga toitumise ja treeninguga alla võtta 7 kg.Usun,et see on reaalne.Küll aga tunnen ennast hirmus väsinuna.Teen trenni umbes 5* nädalas,söön 4-5 * päevas.Kas peaksin hakkama võtma mingeid vitamiine või mida ette võtta,et ma ei tunneks ennast nii väsinuna?

Kuulsin hiljuti raadiost, et raagiti nii, et vitamiinipuudus organismis on sedalaadi asi, et avaldub alles hilje mvaikse viivitusega. See tahendab, et oletame ,et mingit X vitamiini voi mineraali on organismis puudus, siis sellega seonduvad kehalised probleemid ilmnevad alles nadalate parast voibolla, mitte aga kohe. Ses suhtes tulekski suia mitmekesiselt kogu aeg, siis probleeme ei teki toenaoselt. Naiteks supp on hea asi, kuna sisaldab vaga mitmekesiseid asju, samas hamburger ei sisalda peale suure koguse rasva ja susiveskute mitte midagi, sealt ei saa mingeid mineraalne ega vitamiine ja ajapikku tekivad organismis probleemid seda suies. Et soogis peaks olema koike, ka kiudaineid, mis seedida aitavad ja et mitmekeesisest toidust toepoolest koik toitained katte saaks hea seedimisega.

Aga 5 korda nadalas treenimine tool/koolis kaimise korval ja muude tegevuste juures on ikka koormav kull algajale treenijale. See voib viia 1 kuu jooksul esimese vigastuseni, naiteks tekib jooksja-polv, kukekannus, voi eiteaveel mis tervisehada, kusagilt laheb miski katki, moni liiges voi suda. Ma soovitaks teha maksimaalselt 4 trenni nadalas, soovituslikult aga alguses 3 trenni, seni kuni tunned veel ikka vasimust. Lisaks veel selle, et stressi, vasimus jm sellised seisundid parsivad protsesse kehas ju, voiks ikka trenn iteha joudumooda optimistlus meeleolus, mitte vasinud olekus endast viimast pigistades 5 korda nadalas. Algajatega on enamasti probleemiks toitumine, ja enamsti suiakse siis kui pole vajadust, sellest ka lisakilod. Soo mitmekesiselt ja ara naksi vahepaladena shokolaade ja hamburgereid, ja 4 korda voiks suia kull kenasti mitmekesist moodukas koguses toitu, ja siis voiks see 1kg hakata iga nadalaga langema kull. Vasimuse jaoks on hea rohelist jm teid juua, shensheni juure teed sh, joo neid ehk. Muud polegi lisada, natuke pikalt tuli...

--

Seda, et mina pole spetsialist*, et loodan, et keegi spetsialist siis siia ka vastab, ma niisama suhtlen suhtlemise parast ja raagin, mis kuskilt korvu on jaanud, aga siia spetsialistide veergu voivad ka mittespetsialistidest lihtinimesed kirjutada:)

Muudetud kasutaja estrose poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×