Jump to content
mesinik

Kuidas suurendada tõhusalt ja kiiresti rinnalihast?

Recommended Posts

Miks sa aint neid rinnalihaseid suurendada tahad. Aga noh vastus sulle, et kiiresti saa sa midagi ja sööma pead ka vastavalt, et lihased areneksid. Kui sa just pole üks neist vähestest, kes treenivad või söövad kuda tahavad, aga arenavad ikka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Kuidas saada kiirelt rikkaks?" on samat laadi kusimus, mida sa selle peale ise vastaksid?

Muidu soovitaks uurida, mis harjutused mis piirkondi suurel rinnalihasel mojutavad. Saab eraldi ala, kesk, ulaosa mojutada, aga ka sisekulgi, viimast minuteada ristveo seadmel trosse kokku ajades (aga siin voi neksida, lihtsalt kuidagi nii on meeles). Et nagu naha, siis juba 4 piirkonda eraldi kasitletavad. Ma usun, et kui koiki lihase piirkondi koormata, siis on juba palju ara tehtud. Aga kui tosta kehakaalu, siis rasv laheb rindade piirkondadesse usna meelsasti ju, siis saaks ju suuremaks kull. Muud nagu ei oskagi lisada rindade teemal hetkel. Meenub veel uks jutt, mida lugesin hiljuti, et osad naised arvavad, et kui rinnalihast treenida, siis saavad suuremad rinnad. Sellega on aga selline seletus, et rind ku iselline rasvamass asub suure rinnalihase peal, seega treeni palju soovid, see rasvamass seal oma mootmeid ei muuda, kuna tegu pole lihasega. Ah jaa, ja kui tosta kehas naissuguhormooni taset, siis vast saaks ka rinnad kasvama, selleks tuleks aga uurida, mida suia, minuteada sojatooteid, aga vast sobib ka muu, uurin seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milliseid harjutusi ja mis kordadega peaks tegema et rinnalihas kasvaks? Kas pean midagi erilist ka sööma sel ajal kui tegelen rinnalihasega.

Tänud ette juba

sööma pead muidugi...erilist ei ole vaja,phm täitsa tavalist toitu B)

aga minu meelest sellised vennad näevad imelikud välja :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See küsimus meenutab mulle üht anekdooti-

Mees läheb poodi ja küsib müüja käest:"Kas teil on raamatut,mis aitaks kiiresti rikkaks saada?"Müüja vastab:"On küll,aga justiitministeeriumi korraldusel müüme me seda ainult koos kehtiva Karistusseadustikuga."

Selleks,et lihaseid kiiresti,kohe tõeliselt kiiresti kasvatada on küll olemas vägagi effektiivseid vahendeid,aga neid vahendeid tuleb osata kasutada ja algajatel pole nende vahendite peale mõtet mõeldagi.Nii,et minu soovitus ,mida ka ise kogu aeg olen järginud:TEE KÕVASTI TRENNI JA SÖÖ KÕVASTI!!!!!!

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sööma pead muidugi...erilist ei ole vaja,phm täitsa tavalist toitu :P

aga minu meelest sellised vennad näevad imelikud välja :)

oot aga millised vennad need imelikud välja näevad? need kes söövad ainult tavalist toitu? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oot aga millised vennad need imelikud välja näevad? need kes söövad ainult tavalist toitu? B)

ei :) need kellel on ainult rinnalihased suured. :P õlg areneb natuke kaasa aga selg jääb puhta maha..jalgatest rääkimata..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milliseid harjutusi ja mis kordadega peaks tegema et rinnalihas kasvaks? Kas pean midagi erilist ka sööma sel ajal kui tegelen rinnalihasega.

Tänud ette juba

Küsimus on täitsa konkurentsivõimeline Vendv-hi postkasti saadetavate debiilsete küsimustega, nagu viimasel ajal paljud postitused siin foorumis. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad kiiresti,siis on loomulikult kõige tõhusam vahend süntool.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eriti ei usu seda...ta küsimus oli juba veidi kahtlane :rolleyes:

Teema postitaja jutust võib järeldada,et tema rinnalihased on probleemsed. Niisama ühte lihasgruppi tavaliselt ei treenita :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema postitaja jutust võib järeldada,et tema rinnalihased on probleemsed. Niisama ühte lihasgruppi tavaliselt ei treenita :rolleyes:

Treenitakse,kui soovitakse saada Johnny Bravo sarnaseks:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema postitaja jutust võib järeldada,et tema rinnalihased on probleemsed. Niisama ühte lihasgruppi tavaliselt ei treenita :D

tavaliselt jh ei treenita :rolleyes: aga on selliseid vendi kes trennivad B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×