Jump to content
polukoli

Taas vormi !!

Recommended Posts

Sellest hetkest,kui ta tavatoidu hulgast välja jäeti.

Kui sa oma põhimenüüst valku kätte ei saa siis on sul toitumie paigast!!

Ja kreatiin - lisavalk paremaltpoolsest otsast! Naljamees..

Kui ei tea ära eksita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen siis teema algataja ja nüüd siis lõpuks olen üritanud end kokku võtta ja hakata tõsiselt vormi taastamisega tegelema. Eile sai siis algus tehtud jõusaali ja kuradi hea oli. 1 h aktiivselt jõudu kätele ja rinnalihastele. Nüüd tekkis mul küsimus seoses treenimisega.

Nimelt kevad hakkab varsti lähenema ja siis tekkis idee soetada endale jalgratas, millega hakata siis jõusaali sõitma.

Trennikord näeks välja selline:

1. Rattaga trenni 10 km.

2. 1-1h 30 min jõusaali.

3. 30 minutit aktiivset ujumist.

4. Rattaga 10 km tagasi.

Seda mitte igakord, vaid vaheldumisi...

Veel pisike küsimus. Mis sheiki soovitaksite juua peale treeningut ? Olen uurinud neid rasvapõletajaid, mis siin e-poes müügil jne... Eile jõin peale trenni kohe ühe 0,5 l Fat Burner'i ja teise veel kuskil 1 h peale trenni. Õhtusöögiks oli 4% 800g kodujuust hapukoorega ja 2 juustu sardelliga ja enne magamaminekut 1 õun ja FIT väike jogurt

Lasen endale ka toitumiskava koostada, kuid pean eelnevalt kuskilt oma rasva % teada saama...

Enne jõusaali ära aeroobset kindlasti tee. Raiskab energiavaurd ära, mis muidu leiaksid rakendust lihaste arendamisel. Pärast korraliku jõusaali tuleks anda organismile energiat juurde, et see saaks taastumisega tegelma hakata, mitte viimaseid varusi aroobsega tühjaks teha. Aeroobse osa võiksid muudele päevadele jätta. Kui tahad jõusaali abil kiiresti vormi saada, siis on mõtekas treenida hoopis jalgu ja selga, sest need lihasgrupid on kõige suuremad (=kõige rohkem energiat tarbivad).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×