Jump to content
Karl155

Rasv kõhul

Recommended Posts

Tundub olevat õige koht kuhu postitada,et siis olen 15 mõne kuu pärast 16,muret tekitab pekk kõhul.

Eriti jõusaali ei kipuks aga kuidas siis oleks võimalik kodustes tingimusteks tuleva aasta suveks rasv kõhult maha saada.

Ja kas trenasööriga ühtlaselt sõites läheb rasv maha tervelt kehalt või ainult reidelt vms.

Praegusel hetkel teen enne magama minekut 150 kõhulihast ja 50 kätekõverdust aga oleks veel võimalik päris korraliku trenasööriga mis sai eelmine aasta muretsetud,näitab palju oled sõitnud ja palju kaloreid l2inud jne.

et siis kuidas on kõige kiirem viis,tõelist muret tekitab,tüdrukutele eriti peale ei lähe ju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub olevat õige koht kuhu postitada,et siis olen 15 mõne kuu pärast 16,muret tekitab pekk kõhul.

Eriti jõusaali ei kipuks aga kuidas siis oleks võimalik kodustes tingimusteks tuleva aasta suveks rasv kõhult maha saada.

Ja kas trenasööriga ühtlaselt sõites läheb rasv maha tervelt kehalt või ainult reidelt vms.

Praegusel hetkel teen enne magama minekut 150 kõhulihast ja 50 kätekõverdust aga oleks veel võimalik päris korraliku trenasööriga mis sai eelmine aasta muretsetud,näitab palju oled sõitnud ja palju kaloreid l2inud jne.

et siis kuidas on kõige kiirem viis,tõelist muret tekitab,tüdrukutele eriti peale ei lähe ju :)

Rasv kulub keha pealt ühtlaselt, ei saa nii, et põletad rasva ainult kõhu või jalgade pealt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasv kulub keha pealt ühtlaselt, ei saa nii, et põletad rasva ainult kõhu või jalgade pealt.

[/quote

No reeglina ikka mingi järiekord ikka. Kõht on viimane koht kust see jeeehat paneb, omal nahal proovitud werk :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan ,et mu toitumine on hea,hommikul võileib või müsli,lõunal supp v6i praad,õhtul ka mingisugune praad

rohkem eriti ei söö..

Kena soovitus Sulle, loe foorumist toitumise kohta. Pealegi, kui Sa arvad, et toitumine korras, millest siis rasv?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan ,et mu toitumine on hea,hommikul võileib või müsli,lõunal supp v6i praad,õhtul ka mingisugune praad

rohkem eriti ei söö..

proovi ikka 5 x päevas vähemalt süüa, saad ainevahetuse tiba kiiremaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaks sul joosta 3x nädalas 30min, kui nii palju ei suuda siis proovi alguses 20min ja siis hiljem 30,40 jne. Minu puhul mõjub see suht hästi, kuigi ma kaalun ka suht vähe ning pekki väga palju kõhul pole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitaks sul joosta 3x nädalas 30min, kui nii palju ei suuda siis proovi alguses 20min ja siis hiljem 30,40 jne. Minu puhul mõjub see suht hästi, kuigi ma kaalun ka suht vähe ning pekki väga palju kõhul pole

Aga mida peaksid tegema need inimesed, kel jalad ei kannata joosta? Velotrenazöör ja sõudeergomeeter on siin abiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
miks kahjulik teha trenni enne magama minekut?

Pole kuulnus, et just kahjulik oleks aga võib tekkida unega probleeme. Endal on ka tulnud mõned korrad hilja trenni teha ja siis hiljem unega probleeme olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×