Jump to content
renku

Tai poksi ja MMA võistlused 20 septeber Saku suurhallis.

Recommended Posts

Niisiis, Tallinnas on tulemas järjekordne Tai poski ja MMA võistlus Saku suurhallis 20. septembril algusega 18:00. Mina igatahes olen kohal ja teen eelluuret:-)! Arvan, et tuleb vägev andmine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle jah, minu alt võistlevad 2 tüüpi:)

Ott Tõnissaar vs. Dmitry Šipulin (läti nr 1. kaalus -84 kg) @ 77 kg

Lauri Ülenurm vs. Ivars Krauklis @ 66 kg

Tulge kaasa elama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pildi pealt alt reast, paremalt poolt teise poisi nime küll seal kirjas pole :)

Kas see ei ole Pärnu mees Lebedev?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal piletidki juba soetatud :) kuna sõber Kevini järjekordset võitlust ei saa maha magada. eelmine kord ttü spordihallis käisin esimest korda vaatamas ja kõva adrenaliinisüsti saab pealtvaatajanagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No justnimelt siis ja kõik on korras ju ja ma ei saa aru, mis see Biitseps jahub :)

No ma ei tea kas ma olen pime ,aga ma ei näe seal küll ühtegi sellist nime nagu Henri Lebedev ,kui see nimi siin plakatil kirjas on siis ma olen küll pime :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea kas ma olen pime ,aga ma ei näe seal küll ühtegi sellist nime nagu Henri Lebedev ,kui see nimi siin plakatil kirjas on siis ma olen küll pime :)

sa ei ole pime, lihtsalt kehva nägemisega ... plakatit sa ju näed :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea kas ma olen pime ,aga ma ei näe seal küll ühtegi sellist nime nagu Henri Lebedev ,kui see nimi siin plakatil kirjas on siis ma olen küll pime :)

Puhas kuld. Tere pime :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esimsel pildil siis Ott Tõnissaar kes nagu arvata oligi tegi ka üllatusvastasega seda mida kõige paremini oskas.

teisel pildil, antud hetkel "lipniku:)" rollis on Jorgen Matsi, kes aitas Otil jõuda sellesse vormis millises ta on.

kolmas pilt näitab, seda mis juhtub kui keegi Otiga ringi läheb (kägistus)

Mõlemad MMA eestvedajad on ka fitness.ee foorumi külastajad. Ott nimega "sweals" ja Jorgen juba paljudele tuntud kui HIIT guru "jrx"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×