Jump to content
bull farm

Vot see on trenn!

Recommended Posts

Vaatasin selle teise lingi all olevat videot, youtube'i videot. Kell 1:25 on seal videos rööbaspuudel surumine. Huvitav, et miks ta ennast seal rohkem alla ei lase. Käsi kõverdub vblla 20 kraadi tal seal, ei tea mis eesmärgil niivähe?

Muudetud kasutaja estrose poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin selle teise lingi all olevat videot, youtube'i videot. Kell 1:25 on seal videos rööbaspuudel surumine. Huvitav, et miks ta ennast seal rohkem alla ei lase. Käsi kõverdub vblla 20 kraadi tal seal, ei tea mis eesmärgil niivähe?

ma kah mõtlen seda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui tema triitsepsit vaadata, siis ei tundu küll, et ta valesti treeniks, või mis? :D

kui vaatata nt dexter jackson või kevin levrone triitsepit on tema oma küll väga väga jama... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga segadusse ajab , kui paljud treenivad nii erimoodi :P

Arvan sama, sest pole endale veel täiesti toimivaid treening meetodeid leidnud ;) ja katse tamine võtab palju aega ja aina uusi viise leitakse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

treening meetodeid on väga erinevaid. õlga tegi ju ta ka vahepeal poolikuid kui üles surus.

aga nii tehaksegi et vahepeal puhtalt täisamplituudiga ja väikseraskusega, teinekord aga poolikud, ebapuhtad ja suure raskusega, samuti kiirus on erinev...eks sellisel tasemel peab juba katsetama mis lihast paremini lõhub ja arendab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui vaatata nt dexter jackson või kevin levrone triitsepit on tema oma küll väga väga jama... :P

no samas profidest ruhlil pole ka nii hea triic kui levronel aga õlg selle eest laiem.

Muudetud kasutaja bull farm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See triitseps on tal nagunii suur ilma selle harjutuseta ka. Pole õiget või valet harjutust, nagunii oleks tal see triitseps suur, sest seal on teised vahendid mängus. Pealegi tal jõudu ka mitme mehe eest, et las teeb kuidas tahab, kuigi mõtekam oleks allapoole lasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See triitseps on tal nagunii suur ilma selle harjutuseta ka. Pole õiget või valet harjutust, nagunii oleks tal see triitseps suur, sest seal on teised vahendid mängus. Pealegi tal jõudu ka mitme mehe eest, et las teeb kuidas tahab, kuigi mõtekam oleks allapoole lasta.

ta on vast tähelepannud,et talle mõjub selline treeningmetoodika paremini.

ja need niiöelda "vahendid" siin küll nüüd peamised pole.Mehel on lihtsalt tahtejõudu ja annet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ta valesti treeniks, ei aitaks ka "vahendid". Vahendeid kasutavad väga palju, aga head vormi näidata neist enamus millegi pärast ei saa. Päris nii see ka ei käi, et süstid oma vahendeid, vaatad telekad ja lihas kasvab. Kord nädalas teed 15 minutit trenni ka, kui viitsimist on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ta valesti treeniks, ei aitaks ka "vahendid". Vahendeid kasutavad väga palju, aga head vormi näidata neist enamus millegi pärast ei saa. Päris nii see ka ei käi, et süstid oma vahendeid, vaatad telekad ja lihas kasvab. Kord nädalas teed 15 minutit trenni ka, kui viitsimist on.

Mis on üldse valesti treenimine? Kui ta teeks nt triitsepsile plokil tõmbeid. Telekat vaadates ilmselt lihas tal ei kasvaks, aga piltidelt näha, et trenni ta ikka teeb. Siiski, jõudu on tal palju, millega lihast lõhkuda ja steroidid aitavad sellel kõigel tagasi kasvada. Ega eriti tal vahet pole, kuidas seda lihast lammutada, lasta rohkem alla või mitte. Eks ta hoiab oma liigeseid ka, sest see küünarnukke pika peale kulutab. Tippu jõudmiseks on vaja tahtejõudu ja kinlasti geene, sellepärast paljud ei saa head vormi või lihtsalt teatud piirist edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siiski arvan, et sellel, mis moodi ta treenib, on ikka suur vahe küll. Kui ta teistmoodi treeniks, oleksid ka teised tulemused - ei tea muidugi, kas kehvemad või paremad, aga tundub, et ta leidis enda jaoks parima variandi, mis tema puhul kõige paremini töötab. Mehel kogemusi ju on. Aga see on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas kui seda venda vaadata, siis tekib küsimus kui paljud üldse TAHAVAD nii kaugele jõuda.Need veresooned seal peas küll normaalsed välja ei näe ja ilusad ammugi mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas kui seda venda vaadata, siis tekib küsimus kui paljud üldse TAHAVAD nii kaugele jõuda.Need veresooned seal peas küll normaalsed välja ei näe ja ilusad ammugi mitte.

;):D:P

Muudetud kasutaja bull farm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hahahhaa, ei ole võimalik! muidugi pole normaalne. aga see kole ongi ilus mehepuhul! mõni treenib vizt, et olla ilus poiss nigu pedekas :D

ma küll ei taha ilusaks saada, just kole, räme tahaks olla. ei usu et mõni mees ei taha selliseks saada, pigem nad ei saagi lihtsalt. kunagi pole liiga palju lihasmassi/jõudu nagu raha pole kunagi liiga palju! ;)

Ma ütleks pigem, et hahahaaa... uskumatu, et keegi ka niiviisi kirjutab. See et sa ilusaks ei taha saada on SINU ASI. Ilu pärast treenimine on täpselt sama pinnapealne kui koleduse pärast treenimine.

Mingi järjekordne Andreaz välja ilmunud kuskilt. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ilusad poisid siin tahavad olla :D vaadake et üle trennis ei pinguta muidu hakkate liiga macho mehed välja nägema.

Ja muidugi hea et sa mu postituse ikka ilusasti läbi lugesid ja aru said, mida ma ütlesin :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hahahhaa, ei ole võimalik! muidugi pole normaalne. aga see kole ongi ilus mehepuhul! mõni treenib vizt, et olla ilus poiss nigu pedekas :P

ma küll ei taha ilusaks saada, just kole, räme tahaks olla. ei usu et mõni mees ei taha selliseks saada, pigem nad ei saagi lihtsalt. kunagi pole liiga palju lihasmassi/jõudu nagu raha pole kunagi liiga palju! :D

Ahah, selline räme ürgmees, kes telekat vaadates Eesti hümni kaasa röhitseb, kui midagi rõõmustavat juhtub siis kargab püsti ja loobib igasugu asju peakohale nagu ahv? Selline räme olemisele aitaks kaasa äkki jalaseen, ühe silma peast välja torkamine, metaani (või tavaline) akne üle keha, hingemattev higihais, mittekunagi pesemine ( karu ei pese ju ka aga vaata kui tugev teine), lõikamata küüned ja juuksed ... jne.

Tegelikult mina ei saa aru, mis on halba välimuse eest hoolitsemises. Loomulikult niikaua, kui see haiglaseks ei muutu (meestel meikimine, iluoperatsioonid vms).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×