Jump to content
4Qlimax

Mida arvate Mr.Mee uuest treeningvideost ?

Recommended Posts

Marek "Mr. Mesi" Liiva treening 2

Minu meelest väga head videod tal mõlemad <_<

On küll jah:D

Aga see on nõme , et see ajab sellise juurvilja ja puuvilja isu peale xD Kusjuures peale selle vaatamist tuli siuke mee isu , et sõin pool saia meega ära :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On küll jah:D

Aga see on nõme , et see ajab sellise juurvilja ja puuvilja isu peale xD Kusjuures peale selle vaatamist tuli siuke mee isu , et sõin pool saia meega ära :angry:

Ma käisin eile nõgeseid korjamas. 4 karbitäit pestud värskeid nõgeseid külmikus, täna enne trenni söön vast mingi 3-4 tükki ära <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nali naljaks, aga mul on kuri kahtlus, et kõrgemalt poolt sellist suhtumist ikkagi ei tolereerita eriti - vähemalt mina pole midagi head kuulnud / näinud veel :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, tore video oli küll :P , eriti lõpu osa. Aga, Joker, ma loodan, et sul on autoriõigustega kõik korras, sest muidu tulevad veel suured jamad :D .

Üks soovitus Marekile: sipelgate söömiseks on üks hea alternatiiv. Võtad pulga, sellise kust sa pinde ei saaks :P , torkad selle sipelgapessa, sipelgad ronivad ise pulgale ja pulga lakud puhtaks ;) . Üks asi mida inimesed võivad šimpansitelt õppida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei täitsa muhe sell on see Mr.Mesi ikka küll..nii mõnegi tarkusetera tema treeningutest kõrva taha pannud :D

Aga huvitaks veel selline asi, et kus kandis ta üldse elab, et niiviisi autodega teedel rallib ja oma isiklikku jõusaali sõidab..võibolla ma ei pannud tähele, aga kummalgi autol, millega ta videos sõitis, polnud ju numbrimärki küljes. Politseid see musklimees ei kardagi :P ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mida ta alla kugistas seal auto taga? Mõtlen seda mida pidi 6 pakki päevas minema :P

Hapukoor?

Ma sain ka aru , et hapukoor :D Et Fred käskis tal 1paki päevas juua , muidu lihas ei kasva xD

aga noh tema jahus mingi 5st või 6st pakist ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mesilane sureb peale n6elamist 2ra... ja sipelgahaput saab ka ilma nende pesa l6hkumata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×