Jump to content
Existence

Nõgesed

Recommended Posts

Nõges sisaldab üsna rogkelt rauda, kellel selle puudus see saab sealt abi, võib nii toorelt süüa, salati sisse tükeldada kui ka teed teha. Kõik variandid on head. Üle ei maksaks aga nendega pingutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma eriti ei usaldaks neid tablette ja värke, selle kohta on olnud palju vastuolulisi ja vähem vastuolulisi uuringuid, kui palju keha siiski nendest vitamiini - ja kaltsiumitablettidest omastab.Siiski ma võtan neid, kaotada pole midagi peale raha <_< - raha mis on lahendus ja põhjus kõigile maailma probleemidele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõges peaks toimima testosterooni inhibiitorina, väga nõrgalt aga kiilaspäisuse vastu teda igastahes rahvameditsiinis kasutatakse. Nii et ma ei tea kas on ikka mõtet massiliselt näost sisse ajada :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurisin veel natuke, nõges küll vähendab suguhormoone siduva valgu toodangut ja suurendab seega vaba testosterooni hulka veres, samas takistab ta testosterooni muundamist aktiivseks vormiks DHT-ks, nii et kokkuvõttes peaks toime olema kergelt antiandrogeenne.

Seda ma ei tea kas DHT on toimelt lihtsalt 4x äkilisem T või on neil mingeid toime erinevusi ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sean kah jalutuskäigu soo peale ,kus on mul palju nõgeseid ,kuivatan siis tee jaoks ,muidu hakkan toorelt ka sööma B)

Vaatab mis sellest välja tuleb :)

[/qKUIVATA NÖGES JAHVATA PULBRIKS JA Lisa tee lusikatäis peale trenni valgusheiki mis moodi sa seda muidu sisse imed siis!!!MESI toimib sama moodi ju!!!PULBRIKS!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nats infi:

http://et.wikipedia.org/wiki/K%C3%B5rven%C3%B5ges

mingis muinasjutus tehti nõgesest kampsuneid :) aga saunavihaks kasutatakse päris kindlasti.

PS! Piimanõges (valgete õitega) ei kõrveta!

PPS! ravimtaimi kuivatatkse. Kuna ka nõgesel on ravivaid omadusi, siis usun, et kuivatades tema headus ei kao.

Muudetud kasutaja martial poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtta tasub põhiliselt vahest siis, kui eesnäärmega mingid mured on. Ehkki siis on serenoapalm ehk Prostamol Uno ka parem variant (sest ta on rohkem koespetsiifilise toimega ja ei mõju kogu kehale). Muul ajal minu arust küll võtta ei tasu ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurisin siis veel asja,

suguorganites, ajus (libiido, agressiivsus) ja nahas avaldab testosteroon toimet üle kangema vormi DHT, skeletilihastes avaldab ise, sest ehkki DHT on 4x tugevama toimega, pole lihastes eriti 5-alfa-reduktaasi ja mujalt DHT-d transportida ei saa tema lühikese eluea tõttu.

Nii et nõges ja teised 5-AR inhibiitorid suunavad justkui testosterooni toimet teistest organitest lihastesse. Lihaskasv libiido, akne, kiilaspäisuse, spermatoodangu ja rinnakarvade arvel. Nohh ja aromataasile jääb rohkem testosterooni kätte, mida ta saab östrogeeniks muuta ja rinnanäärmetesse kauneid vorme kasvatama suunata :rolleyes:.

Muidugi nõges on nii nõrk 5-AR inhibiitor, et ei oma erilist arvestatavat mõju. Finasteriid omab tugevat mõju. Ei soovita seda ei kiilaspea ega eesnäärme ravis kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui palju seda tohib korraga võtta. 3-5 lehte? Ja kui tihti võib tarbida?

väga palju ei tasuks võtta igatahes !! Ma ei tea kas see on õige ,aga olen kuulnud ,et suures koguses tarbimine võib pildi tasku visata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna võtsime kahe sõbraga mõnusa sahmaka nõgeseid ja siis sellega panime laksu ühele ja sisi teisele käele.Ja uskuge mind see andis ikka mõnus laksu sisse,ei tea kohe mida oleks ära tahtnud teha...ausalt,proovige! :P

Pärast oli ainult käsi jube vaadata,kui need kuppu lõid...väga jube.Ja käed tulitavad siiani. ;)

Aga homme uuesti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×