Jump to content
Samakamees

kreatiin toiduainetes.

Recommended Posts

Metsloomalihas on ka väga palju kreatiini, ikka mitmeid kordi rohkem kui "tavalises" lihas, aga ega seda tavaliselt väga plaju võtta pole kusagilt.

Põhimõtteliselt võib jah öelda, et näiteks 5 g kreatiini (tavaline päevane annus pulbri kujul) tavatoidust küll kätte ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on ka uurimusi, mis näitavad, et 5g on liiga palju, ja et 2,5 on õige

paarsada grammi heeringat peaks vist grammi või paar kreatiini andma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paneb juba mõtlema et äkki peaks kreatiini ostma endale ,olen muidu trenni teinud 9 kuud ,kas on mõttet tarbida toidulisandeid ?Kui vähe trenni teinud siis saab ju toiduainetest kah vajalikud ained kätte ,aga kreatiini ei saa nagu ma näen <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
paneb juba mõtlema et äkki peaks kreatiini ostma endale ,olen muidu trenni teinud 9 kuud ,kas on mõttet tarbida toidulisandeid ?Kui vähe trenni teinud siis saab ju toiduainetest kah vajalikud ained kätte ,aga kreatiini ei saa nagu ma näen :P

kreatiin pole õnneks suur väljaminek <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kratiin jah normaalse hinnaga ,pigem muretsen selle pärast mis vanemad ütlevad <_< neil koguaeg häda et mis sodi sa endale näost sisse ajad :P

"steroidid" nagu neile öelda meeldib :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks enamik kreatiini mis lihas leidub, laguneb kuumutamisel, niiet põhimõtteliselt ainuke kreatiin mis meie lihastes on, on see mida meie enda organism toodab, seda juhul kui me kreatiini lisandina ei võta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas nii peakski jooke tegema ? :

Optimaalseks kreatiini manustamisajaks on vahetult peale treeningut. Treeninguvabadel päevadel võimaluse korral võtta sisse tühja kõhu peale. Kreatiini kõige parem lahustada leiges vees ( optimaalseks oleks naatriumirikas, karboniseerimata mineraalvesi ), 30 minutit peale kreatiini manustamist juua 70-100g süsivesikute sisaldusega jook ( glükoos, maltodekstriin), või vahetult peale treeningut sisse võtta kreatiin ja Whey Protein ehk vadakuvalku (30-50g ) neid eelnevalt vees lahustades, 30 minutit hiljem valmistada shake 30-50g dekstroosi või maltodekstriiniga ning ära juua.

Ise olen kreatiini joogi koos süsivesikutega koos teinud ja alla kulistanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas nii peakski jooke tegema ? :

Optimaalseks kreatiini manustamisajaks on vahetult peale treeningut. Treeninguvabadel päevadel võimaluse korral võtta sisse tühja kõhu peale. Kreatiini kõige parem lahustada leiges vees ( optimaalseks oleks naatriumirikas, karboniseerimata mineraalvesi ), 30 minutit peale kreatiini manustamist juua 70-100g süsivesikute sisaldusega jook ( glükoos, maltodekstriin), või vahetult peale treeningut sisse võtta kreatiin ja Whey Protein ehk vadakuvalku (30-50g ) neid eelnevalt vees lahustades, 30 minutit hiljem valmistada shake 30-50g dekstroosi või maltodekstriiniga ning ära juua.

Ise olen kreatiini joogi koos süsivesikutega koos teinud ja alla kulistanud.

Ma joon kreatiini piima ja viinamarja suhkruga xD

Eile siis panin leige veega <_< peaks ütlema , et suht räige on tühja kõhu peale leiget vett kaanida :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×