Jump to content
joker

Tätoveering- kulturisti jaoks või mitte?

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Meie foorumis on noored korduvalt huvi tundnud tätoveeringute vastu- et kas teha lasta või ikkagi mitte? Teadaolevalt peetakse IFBB määruste kohaselt nii tätoveeringuid, arme kui ka vistrikke võistleja jaoks miinuseks. See tähendab siis, et kui on kaks võrdse tasemega võistlejat, eelistatakse lõpuks ikkagi seda, kelle keha on nö puhas. Kuid kas seda ka reaalselt teostatakse?

Selle artikli jaoks andis idee Pisike Rosin, kel on 2 tätoveeringut- üks ülaseljal ja teine alaseljal. Ühel kenal päeval teatas ta, et on aja kinni pannud kuulsa tätoveeringumeistri Dimon Taturini juurde ja laseb ü...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis mida rahvas arvab tattoodest? Kas endal on, kas meeldib ja kui ei meeldi siis miks ei meeldi? Kellel on võiks, pildi siia teemasse üles laadida ja lühidalt rääkida, mida üks või teine tattoo tema jaoks sümboliseerib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks tindiga pläkerdamisele saab ka armistada või kuidagi, et tekib ka kujutis. See hakkas silma ühes filmis, kus Maiade elu nõks näidati, või oli tegu mingi muu suguharuga. Aga seal oli keha peal nahavärvi mustrid, pakun, et need põletati kuidagi sinna. Aga üsna efektsed nägid välja. Tavaelus selliseid pole kohanud, seal filmis aga oli pärismaalastel küll, need tundusid huvitavamad kui tindipläkerdused, eelmine väljend siis näitab ka minu suhtumise suunda tatoodesse <_< Pigem ei meeldi need tätoveeringud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no see scarring ehk siis armistamine näeb tavainimese jaoks välja veel hullem kui tätoveering.

ma arvan et ühe tätoveeringu võib andestada, aga mingeid body modification asju küll plussiks lugeda ei saa (implantaadid ja liiga palju rõngaid igal pool)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka seda armistamise teemat kuskil netis näinud, kuid veel kõvem teema, ehk samm edasi oleks ju eluks otseselt mittevajalike kehaosade ampulteerimine!!! Nii et arenguruumi on küllaga!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et tatoood on aind vanglapättidele. nendel piltidel on siis oma tähendus ja räägib mehe ajalugu kellega tegemist. aga ise vabatahtlikult teha tätoveeringut? milleks? mõttetu ju, sel pole tähendust ja äkki see pilt varsti enam ei meeldigi siis selle eemaldamine on veel kallim kui tegemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise vahepeal mõtlesin et võiks lasta kukla peale tatoveeringu umbes nagu Wanderlei Silval on, selles suhtes et siis ta ei jää kehailu segama ja ikka püüab tähelepanu :P

See armistamine on minu arust rõve, netis olen näind pilte ja paar tüüpi olid oma paariaastasele lapsele ka teind <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siin ei saa ma rääkida sugude võrdsusest: kui mehe puhul sõltub see tattoost ja selle tähendusest, siis naisterahva muudab tattoo minu jaoks kuidagi "odavaks"

Mingist sugude võrdsusest ei saa üldse rääkida.Mida ei ole,seda ei ole.

Ja ei ole vaja kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laske ennast kõik täis joonistada, jube vinge, olete kohe palju tegijamad mehed-naised.

Hea on kuskil mingi pisike, mingi kindla tähendusega inimese jaoks. See on ok. Kui aga tähendus on välja "punnitud" siis on asi jama. Neist ei saa üldse aru kellel pool selga või terve käsi on lausa sinine. Ausõna, ei mõista. Mõni laseb selle teha endale selleks, et sõbra või sõbraanna ees kangelast mängida. Vat ei karda valu. Pähh, valu või asi. Kui viimastel aastatel ringi vaadata, siis võib selle liigitada meditsiinilisse valdkonda NAKKUSHAIGUS. Õnneks olen mina selle vastu imuunne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuskil dokis olid kaksikud, üleni tätoveeritud ja rõngastatud, tekkis küsimus mis edasi? Kui üks neist teatas ühtäkki, et tahaks oma venna kätt endale, mõeldud tehtud - vennalt ampulteeriti käsi ära ja opereeriti teisele rinnakorvi külge. Täiesti normaalne juu <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole küll kulturist ja plaanis pole selleks hakata ka, aga tätokas on täitsa olemas. Kuklal. Selline. Vabandan ebakvaliteetse pildi pärast. Muidu välja ei paista, aga kui juuksed kinni ja mitte nii kõrge kaelusega särk seljas, siis on nati näha. Ükski mees ei ole selle kohta veel midagi negatiivset öelnud ja vaevalt et ütleb ka.

...ei ütlegi, aga mida mõeldakse, ei saa sa kunagi teada.

Plaanis on aga kunagi vist idee poolest midagi sellist või lihtsalt sellist lasta teha.

ära tee:1. see lihtsalt kole ja rikub ilusa selja ära 2. kui juhtud ntx 10 a pärast tüdinema, siis kaotamine hoopis raskem protsess, kui tekitamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minul on ka tattoo olemas umbes SELLINNE ning olen rahul, et ta mul on. Ei ole ka välistatud et tulevikus miskit juurde timmin.

Minu arvates on nii tatoode tegemine kui ka jõusaalis oma keha ehitamine kunst.... Inimene, kellele meeldib pliiatsitega joonistatud teosed, joonistab ise ka pliiatsitega-loogiline. Aga nähes näitusel mõnda akvarellidega tehtud teost ei oleks minu arvates ilus tema poolt hakata sõimama, et vaat kui loll on autor olnud-tegi akvarellidega mitte pliiatsitega, rõve teos.....

Usun et paljud siin foorumis, kes tegelevad jõusaalis käimisega on kohanud inimesi kes ütlevad et oi need kulturistid on ikka jubedalt suured(rõvedad). Äkki on nad kangiga pähe saanud, et nüüd ajavad end nii suureks kohe-milleks? Ja siis arutate, et need sõimajad on kadedad või ei tea mida veel. Usun et nad lihtsalt ei mõista seda ega näe asju samast punktist kust jõusaali armastajad. Ning siit ka minu arvamus, et see näitab natuke enda lollust, kui sõimad kedagi/midagi, mida ei mõista.

"Ka vaikiv loll võib paista välja tark"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära tee:1. see lihtsalt kole ja rikub ilusa selja ära 2. kui juhtud ntx 10 a pärast tüdinema, siis kaotamine hoopis raskem protsess, kui tekitamine.

-ärge minge jõusaali ka-äkki kunagi viskab koppa ette see suur keha, mis siis saab? Mis näiteks Coleman peaks tegema, kui tal see meeletu liha enam seljas ei meelidks?

Hea on kuskil mingi pisike, mingi kindla tähendusega inimese jaoks. See on ok. Kui aga tähendus on välja "punnitud" siis on asi jama."-

-marek, täpselt sama räägitakse ka jõusaalis käiate kohta....väike lihas on ok aga see steroididega selga aetud värk on jama ja rõve

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära tee:1. see lihtsalt kole ja rikub ilusa selja ära 2. kui juhtud ntx 10 a pärast tüdinema, siis kaotamine hoopis raskem protsess, kui tekitamine.

ma ei saa eriti sellest mõttest aru, et ma ei tee sest vb 10 või 20 aasta pärast see ei meeldi mulle enam. nt kui sulle praegu meeldib tattoo siis ei ole mõtet pabistada kauge tuleviku pärast...vb ei elagi 10 või 20 aastat enam. elada olevikus ikka nii palju kui võimalik. aga see on minu mõte ja keegi ei pea sellega nõus olema <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilus tätoveering on ilus:)

Endale ei tee, sest minu spordialal on see suht tavaline ja ma eelistan eristuda:P Samuti ei ole veel eriti näinud sellist asja, mida endale tahaks ning ei ole olnud sellisel määral vaba raha ja trennivaba aega, mida kulutada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×