Jump to content
Samuel

Aastaga vormi

Recommended Posts

Seda küll kuid mind ei lasta üldse arstlikust läbigi kui ma ainult 65 kaalun ja pikendust ma enam saada ei taha niiet oleks ikkagi vaja võluda see 3-5 kilo lihast aastaga.

ära ole selles nii kindel:) sinusuguseid nähtud küll seal:)

teema läks muidugi kõvasti offtopicuks vahepeal.

aga teema algatajale veel niipalju, et ega üks proteiinišeik peale trenni ka mööda külgi alla ei jookseks.

ja trennis ma ei teeks üldse seda 8-12 lihast, vaid pigem vastupidavust, pikamaajooksu jne.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõudu teile patrioodid. Võidelda sellise riigi eest mille eesotsas on persevestid... Needsamad tegelased on ammu enne siit maalt kadunud kui siin verd valama hakatakse. Palun, kes soovib, vaba valik.

Täpselt Nii!! Need mehed on otsaga ei tea kus,kui siin verepiisku valatama hakatakse! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja pealegi arvan ma isiklikult, et kui sõda peaks kunagi tulema, siis see käib väiksest Eestist nii kiiresti üle, et kusagile põgenemine on võimatu. Selline asi on täitsa võimalik, kui arvestada tänapäeva sõjatehnika võimekust.

Kui mingi sõda tuleb, siis tuleb pikk ja varjatud nö. sissisõda, kus erinevad väiksemad üksused on varjul metsades/rabades ning annavad koostöös teiste üksustega kiireid ja lühikesi (loodetavasti ka valusaid) lööke. Selline sõda kestab kaua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paraku tuleviku sõdasi ei peeta enam jahipüssiga metsa joostes. Sõja saatus otsustatakse nagunii Kremlis, Valges Majas või mõnes muus sõjas osaleva riigi valitsuses.Tänapäeval on moodused ja relvad teised kui tuleb sõda, peab Eesti lootma NATO-le, sest Eestil lihtsalt ei ole vahendeid/ressursse/piisavalt sõdureid. Ja rahuajal pole sõdureid vaja. Seega minuarust on ajateenistus militaarselst seisukohast mõttetu. Olgu ülejäänuga, kuidas on. P.S ise ei ole suur sõjaväe vastane, eks paistab, millal endale kutse tuleb, sinna on veel nagunii aega ja eks siis vaatab edasi.

Muudetud kasutaja rainisk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõudu teile patrioodid. Võidelda sellise riigi eest mille eesotsas on persevestid... Needsamad tegelased on ammu enne siit maalt kadunud kui siin verd valama hakatakse. Palun, kes soovib, vaba valik.

Nii ta on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muide, teile teadmiseks, et juba sõjaväe olemasolek on riigile teatud eeliseks, olgu see nii nõrk kui tahes, ilma selleta oleks juba ammu tankid sisse sõitnud, sest tavainimesed tänaval ju ometi mingit vastupanu ei osuta. Ja te eksite, kui arvate, et venemaa seda võimalust ära ei kasutaks. Näiteks pronksööl oleks seda kindlasti tehtud, kui oleks kindel olnud, et saab riiki siseneda ilma kärata. Samamoodi võite öelda, et politsei on mõtetu, kuna need kes patrullis on, ei püüa iga sekund pätte, kuid see on vaid jäämäe tipp, juba nende kohalolek on distsiplineeriv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen samal arvamusel. Ma kujutan ette, et kui sõjaväkke lähen siis läheb vorm puhta ######. Raske on lihtsalt leppida sellega, et pean loobuma enda elustiilist ja hakkama sõdurit mängima. Ja kui nüüd päris aus olla, siis kui sõda Eesti pinnal peaks tulema, siis mina patriooti ei hakka mängima. Tegelt ei tahagi mõelda kui võssa vorm läheb. Terve aasta treening võetakse ära+toimub meeletu taandareng+võetakse ära aastake sellest vähesest noorusest, mis meil on.

Niipalju, et need kes tahavad s6jav2es trenni teha need saavad seda v2ga korralikult teha. Karl Märdla(galerii alt leiab pilte ka, kulturismis teine koht eestikatel) l2heb sinna oktoobris ja tema tahab trenni teha ja sai selleks spordiliidult kirja et saab enda trenni ka normaalselt 2ra teha <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei häbene seda vähemalt tunnistada. Ja pealegi arvan ma isiklikult, et kui sõda peaks kunagi tulema, siis see käib väiksest Eestist nii kiiresti üle, et kusagile põgenemine on võimatu. Selline asi on täitsa võimalik, kui arvestada tänapäeva sõjatehnika võimekust. Kui tuleb sõda(tõesti loodan, et sellist õudust ei tule Eestimaa pinnal enam kogeda), siis seekord ei päästa meid enam vintpüssid. Olgem ausad. Praegu ei ole Eesti veel sõjaliselt nii võimekas, et astuda kellegile vastu(vaevalt ka lätlased meid kunagi ründaks). Võibolla kuangi küll(ma loodan). Alles siis olesk mina nõus võitlema. Ei ole ju mõttet lihtsalt kahurilihaks ka minna. Samas kas aravte, et siis inimesed, kes Eestist on sõdade ajal põgenenud on reeturid? Mina küll nii ei arva. Olud olid lihtsalt sellised. Peaasi, et sa ei unusta kust sa tuled.

Sa mõtled tulevikust võttes abiks mineviku. Kui peaks puhkema sõda, siis ei hakka keegi sind enam vintpüssiga kaevikus taga ajama <_< .

Tänapäeval kolib ka sõda internetti. Seda katsetati juba aprillisündmuste ajal.

Ja nüüd mõelge, mis juhtub siis, kui riik jääb pikaks ajaks ilma elektrita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõudu teile patrioodid. Võidelda sellise riigi eest mille eesotsas on persevestid... Needsamad tegelased on ammu enne siit maalt kadunud kui siin verd valama hakatakse. Palun, kes soovib, vaba valik.

Mind üllatab tõsiselt hr. Kalmuse suhtumine meie poliitikutesse. Sellest kommentaarist tuleb välja, et KÕIK riigikogulased ja valitsuse liikmed on persevestid. Mul on tõsiselt kahju, et te nii arvate.

Täna 16 aastat tagasi saavutati just suuresti tänu nende persevestide tööle meie riigi iseseisvus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis küll tänapäeva eestlastel viga on ? "Sõjavägi" see teeb poisikeset mehe !!Sõjaväkke lähen ma kindlasti, kaaluga mul probleeme pole ,olen 175cm ja 72 kg.Kui niimoodi peitu pugeda ajateenistuse eest ,siis varsti enam Eesti iseseisev ei püsi.

Eestlased on sajandeid vaprad olnud,võidelnud ikka vabaduse eest.Kuidas me muidu Vene võimu alt vabanesime?

Igatahes mina loodan ,et jätkuks vapraid ja sportlike eestlasi,mitte paksukesi ja "luukeresi" <_<

Kui ma midagi valesti ütlesin ,siis parandage,see on vaid minu arvamus .... :P

Tänapäeva sõjavägi on nali! Vähemalt kohustuslik sõjavägi

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
.....................Tööl tulevad sellised lihamäed vahest vastu, et hoia ja keela. Saavad ühe paugu kirja ja kohe on nutt lahti ja emme, emme aita... Mehed või asi..............

Põnev töökoht , sellise "suhtlemisviisiga" pead ettevaatlik olema. Juba ainuüksi sinikas silmaall on raske kehavigastus ja sellele võib järgneda mõni aasta vastavas asutuses. Kus jällegi meestest nö MEHI vormitakse. Sinul kui endisel sõduril siis juba topelt tugev ja vankumatu vaim ja füüsis. Lähed läbi seina ka ja kui peaks sõjaks minema ei võta sind kuulgi enam.

Ise hoidun rusikate käiku laskmisest nii palju kui vähegi võimalik.

Aga vahest on see sellegi poolest vajalik ning siis muutuvad enne suuga suure ilma teinud lihamägedest sellised beebid, et ei tea kas neile politsei kutsuda või koju emme juurde saata.

Sellist mentaliteeti on veidi kurb vaadata. Tekib selline naljakas olukord, kus 2 meetri pikkune 120 kilo kaaluv jurakas hoiab peast kinni ja nutab, sest tegi midagi valesti ja nüüd kutsutakse politsei...

Vangla on hoopis teine koht, kuhu ei soovitaks küll kellelgi sattuda. Eks seal tehakse ka meestest "mees" niiöelda. Kuid kuna enamasti satuvad vanglatesse just igasugu kahtlased tegelased, kellel juba mõtlemisviisiga pole kõik korras siis kokkuvõttes juhtub see, et niigi ebastabiilsetest inimestest kasvatatakse enesekindlad kaabakad.

Sõjaväes on lootust, et mõnest hea südamega inimesest tehakse enesekindel ning julge indiviid, kes suudab ja tahab oma eluga midagi väga kasulikku korda saata.

Sõda sõjaks. Sõjavägi pole ainult sõjaks treenimise koht... täpselt nagu ülikool pole koht kus õpid ainult mingit kindlat asja tegema. Enamasti muutub selle tagajärjel siiski terve sinu elu ja maailmavaade.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei m2leta hetkel autorit, kuid tsitaat on j2rgmine: "KOGU MAAILM ON KUI YKS PASAMERI JA MINA KUI YKS LILLEKENE SEAL KESKEL..." :P

Selline suhtumine ei aita teil ei elada, ega ka areneda inimesena. <_<

Mingi pidev halamine teemal "Kyll need inimesed teevad ikka halvasti, kes midagi teevad. Kyll on tore istuda omaette, jalad seina peal (v6i siis jalapressi all...) ja mitte millegi muu yle pead vaevata. Las k6ik teised teevad...siis j22b mulle v2hemalt v6imalus viriseda, et kyll on halvasti tehtud. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need küll eksivad, kes arvavad, et tänapäeva sõjad otsustatakse Kremlis või Valges majas, vaadake mis toimub Afganistanis ja Iraagis või Tšetšeenias või Somaalias, tänapäeva sõda on just vastupidi ebakonventsionaalne sissisõda.Kas te arvate, et Afganistanil oli mingi kõva sõjavägi, kui nõukogude liit sinna tungis? - ei olnud, aga nad võitsid ikkagi.Meil on lootust küll, meil pole võibolla mägesid või kõrbesid kuhu ennast peita, aga meil on metsad ja sood.Sellist maad, kus rahva kaitsetahe on kõrge, on peaaegu võimatu vallutada, nad võivad ju okupeerida meie maa, aga kui nad ei suuda rahvast murda pole neil sellest midagi kasu, jällegi ma tooksin näiteks Afganistani - maa mida pole veel siiani kunagi ära vallutatud, seda mis seal praegu toimub, ei saa küll vallutamiseks nimetada, pigem Pentagoni kokkulepe kohalike väepealikega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind üllatab tõsiselt hr. Kalmuse suhtumine meie poliitikutesse. Sellest kommentaarist tuleb välja, et KÕIK riigikogulased ja valitsuse liikmed on persevestid. Mul on tõsiselt kahju, et te nii arvate.

Täna 16 aastat tagasi saavutati just suuresti tänu nende persevestide tööle meie riigi iseseisvus.

sul on vale arusaam, meie riigi eesotsas on tõesti tõsised persevestid, vaata mida nad maksumaksja rahadega teevad, ostavad omale kalleid autosid ja maju, need persevestid mõtlevad ainult seal iseendale ja lihtrahvas peab omakäega probleemidest jagu saama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×