Jump to content
Samuel

Aastaga vormi

Recommended Posts

Tere!

Probleem selline, et oleks vaja sügisest alates aastase trenniga sellisesse vormi jõuda, et kannataks ikka ajateenistusse minna ning seal ka kenasti vastu pidada. Hetkel kaalun vaid 65kg ning pikkus 185cm. Jõusaalis saaks käia 2x nädalas nagu sai juba käidud ka terve eelmise aasta siiski ei õnnestunud märgatavalt kaalu juurde võtta ehk oleks vaja süüa rohkem spetsiifilist toitu ? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõjavägi küll ei ole koht, mis toetab jõusaaliga seonduvat eriti. Põhiline on jooksmine ja kätekõverdused, mis tähendab, et pigem on suur kaal takistuseks. Ainukesed kes saavad endale suurt kaalu lubada seal on täissöönud lipnikud ja ennasttäis leitnandid. Nii et metsa jooksma;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõjavägi küll ei ole koht, mis toetab jõusaaliga seonduvat eriti. Põhiline on jooksmine ja kätekõverdused, mis tähendab, et pigem on suur kaal takistuseks. Ainukesed kes saavad endale suurt kaalu lubada seal on täissöönud lipnikud ja ennasttäis leitnandid. Nii et metsa jooksma;)

Seda küll kuid mind ei lasta üldse arstlikust läbigi kui ma ainult 65 kaalun ja pikendust ma enam saada ei taha niiet oleks ikkagi vaja võluda see 3-5 kilo lihast aastaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda küll kuid mind ei lasta üldse arstlikust läbigi kui ma ainult 65 kaalun ja pikendust ma enam saada ei taha niiet oleks ikkagi vaja võluda see 3-5 kilo lihast aastaga.

Ei lasta arstlikust läbi, kas see on halb? Ma arvasin et ajateenistusest ikka tahetakse vabastust saada? Ise ka kunagi tahtsin aga ei õnnestunud. Kui BMI on alla miinimumi, siis on lootust :P (juhtus hiljuti sõbraga). Antud kaaluga peaks siis olema ~190cm pikkust.

Edit: Ei pannud tähele, et pikkus oli 185. BMI-ga ära siis tõenäoliselt ei saa <_<

Muudetud kasutaja masteen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei lasta arstlikust läbi, kas see on halb? Ma arvasin et ajateenistusest ikka tahetakse vabastust saada? Ise ka kunagi tahtsin aga ei õnnestunud. Kui BMI on alla miinimumi, siis on lootust :( (juhtus hiljuti sõbraga). Antud kaaluga peaks siis olema ~190cm pikkust.

Edit: Ei pannud tähele, et pikkus oli 185. BMI-ga ära siis tõenäoliselt ei saa :P

Pole küll kindel kuid minuteada ikkagi on nii, et antakse lihtsalt pikendust (üks kord juba antud) ning nii võib minna kuni 27aastaseks saamiseni.

Ja 190cm-ni vist aastaga ka ei viska kui just platvormkingi alla ei pane seega kõige kindlam variant on ikkagi kõva trenn <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole küll kindel kuid minuteada ikkagi on nii, et antakse lihtsalt pikendust (üks kord juba antud) ning nii võib minna kuni 27aastaseks saamiseni.

Ja 190cm-ni vist aastaga ka ei viska kui just platvormkingi alla ei pane seega kõige kindlam variant on ikkagi kõva trenn <_<

Ole täitsa mureta ja kaalu 65 kg edasi, küll siin Eestimaal neid jämedaid jätkub kellele see teenistus igati ära kulub. Naudi seda, et oled kerge, usu suur kaal ei ole mitte midagi meeldivat ja sõjaväeteenistus on jama. Loomulikult on nüüd Vendv mul hammastega kraes ja uriseb, et mis propakandat sa siin teed. Ei tee, :P Selline on minu isiklik arvamus. Kuid väga paljudele noortele meestele tuleks see kasuks küll, Spordimees ei peaks aga sinna oma nina toppima. Mõtetu aja raiskamine. Nii lühike kui ka see teenistuse aeg meil siin on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ole täitsa mureta ja kaalu 65 kg edasi, küll siin Eestimaal neid jämedaid jätkub kellele see teenistus igati ära kulub. Naudi seda, et oled kerge, usu suur kaal ei ole mitte midagi meeldivat ja sõjaväeteenistus on jama. Loomulikult on nüüd Vendv mul hammastega kraes ja uriseb, et mis propakandat sa siin teed. Ei tee, <_< Selline on minu isiklik arvamus. Kuid väga paljudele noortele meestele tuleks see kasuks küll, Spordimees ei peaks aga sinna oma nina toppima. Mõtetu aja raiskamine. Nii lühike kui ka see teenistuse aeg meil siin on.

Ma olen samal arvamusel. Ma kujutan ette, et kui sõjaväkke lähen siis läheb vorm puhta ######. Raske on lihtsalt leppida sellega, et pean loobuma enda elustiilist ja hakkama sõdurit mängima. Ja kui nüüd päris aus olla, siis kui sõda Eesti pinnal peaks tulema, siis mina patriooti ei hakka mängima. Tegelt ei tahagi mõelda kui võssa vorm läheb. Terve aasta treening võetakse ära+toimub meeletu taandareng+võetakse ära aastake sellest vähesest noorusest, mis meil on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on häbi elada sellisel Eestimaal, kus rahva kaitsetahe on nii väike <_< Mina lähen küll igatahes sõjaväkke ja täidan oma kohust isamaa ees.Meie esivanemad langesid meie vabaduse eest ja vabadus ei tule kellegile tasuta, küll tuleb meie kord ka selle eest maksta.Sellist juttu võid oma vanaemale rääkida, et vorm läheb käest, sul veab et sa nõukogude ajal ei pidanud sõjaväes olema.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui nüüd päris aus olla, siis kui sõda Eesti pinnal peaks tulema, siis mina patriooti ei hakka mängima.

e-ee ...

milleks isiklikku argust NII avalikult propageerida?

Maiteandki,et see nüüd positiivne omadus ...

ju ma liiga vana siis, <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on häbi elada sellisel Eestimaal, kus rahva kaitsetahe on nii väike <_< Mina lähen küll igatahes sõjaväkke ja täidan oma kohust isamaa ees.Meie esivanemad langesid meie vabaduse eest ja vabadus ei tule kellegile tasuta, küll tuleb meie kord ka selle eest maksta.Sellist juttu võid oma vanaemale rääkida, et vorm läheb käest, sul veab et sa nõukogude ajal ei pidanud sõjaväes olema.

Ilma minevikuta pole tulevikku, kuid mina pooldaks sõjaväe puhul vadathtlikust. Minu tutvusringkonnas on suhteliselt palju sportlasi ja inimesi, kes õppivad või tahavad segamatult õppida ülikkolis. Ütle mulle kulla mees kas ma vajan sõjaväes käimist, et tõsta oma füüsilist vormi kui õpin kehakultuuri ja teen regulaarselt sporti. Samas olen käinud paar aastat noorkotkastes ja ravan, et mingid teadmised on sealt kahe kõrva vahele jäänud küll. Vabandust kui olen nii egoistlik ja arogantne, kuid see on minu tugev arvamus, mis ei ole kujunenud ühe päevaga, vaid mitme aastaga. Eriti süvendab seda arvamust asjaolu, et sõbrad, kes sõjaväes käivad räägivad, et esimesd kuud on rasked(mitte füüsiliselt, vaid vaimselt. Uus keskkond ikkagi), kuid ülejäänud aeg on paras molutamine. On mulle seda siis nii väga vaja? Olgu siis sõjavägi midagi sellist, mis reaalselt omaks ka mingit väärtust. Pole vaja enda ellu kaheksat kuud, millest jääb mälestus, et algul oli raske, kuid hilisem oli puht aja raiskamine. Miks ei võiks ajateenistus kestagi ainult 2-3 kuud? Mina ei saa sellest aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

milleks isiklikku argust NII avalikult propageerida?

Maiteandki,et see nüüd positiivne omadus ...

ju ma liiga vana siis, <_<

Ma ei häbene seda vähemalt tunnistada. Ja pealegi arvan ma isiklikult, et kui sõda peaks kunagi tulema, siis see käib väiksest Eestist nii kiiresti üle, et kusagile põgenemine on võimatu. Selline asi on täitsa võimalik, kui arvestada tänapäeva sõjatehnika võimekust. Kui tuleb sõda(tõesti loodan, et sellist õudust ei tule Eestimaa pinnal enam kogeda), siis seekord ei päästa meid enam vintpüssid. Olgem ausad. Praegu ei ole Eesti veel sõjaliselt nii võimekas, et astuda kellegile vastu(vaevalt ka lätlased meid kunagi ründaks). Võibolla kuangi küll(ma loodan). Alles siis olesk mina nõus võitlema. Ei ole ju mõttet lihtsalt kahurilihaks ka minna. Samas kas aravte, et siis inimesed, kes Eestist on sõdade ajal põgenenud on reeturid? Mina küll nii ei arva. Olud olid lihtsalt sellised. Peaasi, et sa ei unusta kust sa tuled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks siia veel natuke oma vanavanaisa mälestusi, kes elas üle mõlemad maailmasõjad.

Tema käis Sinimägedes. Teate küll seda kohta te suured patrioodid. Olete seal üldse käinud või? Enamus, kes sinna läksid said surma. Nii veriseid lahinguid ei leia Eesti ajaloost just palju. Ja teate, mis tema selle kohta ütles. Ta ütles, et see kõik oli suur lollus. Mehed surid tema ümber. Hea on ju mäletada ammuste aegade tahet võidelda, isegi kui erilist lootust polnud. Nendele meestele, kes sealt pääsesid sai osaks midagi uskumatut. Ime oli siiski ju ellu jääda. Aga mis hinnaga? Tuhandete matetud meeste hinnaga. Õudus, mis oli saanud karmiks reaalsuseks.

Mina olen seal käinud. Olen korduvalt viibinud ka Paju lahinguplatsil. Nendes kohtades on tunda rõskust. Ettekujutust verest nõretavast maast ja laipadest, kelle nimegi ei oska leida. Nüüdseks on kadunud selat veri ja laibad, kuid õudus on jäänud.

Vabandage väga, kuid mina olen jah ARG. Mina ei tahaks mitte kunagi vedeleda kusagil lahingutandril maas ilma nimeta, ilma tulevikuta. Elu on minule liiga armas.

Muudetud kasutaja shreku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei häbene seda vähemalt tunnistada. Ja pealegi arvan ma isiklikult, et kui sõda peaks kunagi tulema, siis see käib väiksest Eestist nii kiiresti üle, et kusagile põgenemine on võimatu. Selline asi on täitsa võimalik, kui arvestada tänapäeva sõjatehnika võimekust. Kui tuleb sõda(tõesti loodan, et sellist õudust ei tule Eestimaa pinnal enam kogeda), siis seekord ei päästa meid enam vintpüssid. Olgem ausad. Praegu ei ole Eesti veel sõjaliselt nii võimekas, et astuda kellegile vastu(vaevalt ka lätlased meid kunagi ründaks). Võibolla kuangi küll(ma loodan). Alles siis olesk mina nõus võitlema. Ei ole ju mõttet lihtsalt kahurilihaks ka minna. Samas kas aravte, et siis inimesed, kes Eestist on sõdade ajal põgenenud on reeturid? Mina küll nii ei arva. Olud olid lihtsalt sellised. Peaasi, et sa ei unusta kust sa tuled.

Ah et arguse tunnustamine on siis julgus, <_<

Ajalugu oleks võinud siiski õppida - see julgust ei nõua.Sel juhul teaksid,et N.Liidu okupatsioon algas totaalsest blokaadist.1940.aastal ei pääsenud keegi kusagile põgenema.Sul on sellised võimalused:

1.nurgas väriseda,püksid täis lasta ja loota,et sind keegi ei puutu,loodetavasti sa oskad piisavalt vene keelt,et teada,kuidas venelased sinusse kui eestlasse suhtuvad,eriti kohalikud venelased.Oma lähedaste kaitsjat sinust loomulikult ei ole.

2.vt.punkt 1 + pakud oma teeneid okupantidele.Oled sa kindel,et neid vajatakse?

3.vastu hakata - no kui on valida,kas kärvata täislastud pükstega seina ääres või vähemalt püüda midagi ette võtta ...

4.kohe jalga lasta,mõnda siukesse riiki,kus argpüks olemine ei ole auasi ja julguse tunnus ja end nende meeste-naiste selja taha peita ...

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah et arguse tunnustamine on siis julgus, <_<

Ajalugu oleks võinud siiski õppida - see julgust ei nõua.Sel juhul teaksid,et N.Liidu okupatsioon algas totaalsest blokaadist.1940.aastal ei pääsenud keegi kusagile põgenema.Sul on sellised võimalused:

1.nurgas väriseda,püksid täis lasta ja loota,et sind keegi ei puutu,loodetavasti sa oskad piisavalt vene keelt,et teada,kuidas venelased sinusse kui eestlasse suhtuvad,eriti kohalikud venelased.Oma lähedaste kaitsjat sinust loomulikult ei ole.

2.vt.punkt 1 + pakud oma teeneid okupantidele.Oled sa kindel,et neid vajatakse?

3.vastu hakata - no kui on valida,kas kärvata täislastud pükstega seina ääres või vähemalt püüda midagi ette võtta ...

4.kohe jalga lasta,mõnda siukesse riiki,kus argpüks olemine ei ole auasi ja julguse tunnus ja end nende meeste-naiste selja taha peita ...

Olgu. Hakkan vastu saan surma. Ei hakka saan surma. Lasen jalga, jään võibolla ellu. Kui hakkata vastu sõdima ja hukkuda siis parimal juhul saad kunagi mäestussamba kuhu on graveeritud ka sinu nimi. Kui sedagi. Samas kui põgeneda ja äkki jääda ellu... Ei saa ka unustada faktorit, et sa ei seisa ainult iseenda, vaid kogu oma pere eest. On ainult kaks valikut sellisel juhul. Peale sinu langemist on suur tõenaäosus ka nendel homset päeva mitte näha. Kas see ei ole siis üldse oluline?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imestama paneb lausa millised mökud siin foorumis on. Tänu teiesugustele ongi Eesti kaitsevägi venelasi täis. Sõjavägi ei ole kohe kindlasti mõttetu ajaraiskamine. Saab seal hea vastupidavuse ja füüsilise vormi. See, et jõusaalis mingid lihased endale pumpad, kuid joosta või midagi muud vastupidavust vajavat asja teed, on hoopis mõttetum. Sõjaväes saad moraalselt, füüsiliselt tugevamaks ja oskad vajadusel käituda õigesti. Minul veel sõjaväeni mõni aasta aega, kuid juba pool kuud teen kõva trenni ja kogun endale kilosid. Ka mina olen alakaalus, kuid selleks ajaks olen kindlasti juba heas vormis. Plaanis ka minna üleajateenijaks, kuna mind militaarsed asjad huvitavad. Teie halamine näitab vaid millised mökud te olete.

Samuel, sinu kehakaalu indeks jääb napilt normaal kaalu, nii et ei tohiks probleeme olla sõjaväkke saamisega. Kui sa tahad minna, siis sa ka saad. http://kliinik.ee/index.php?8,1

Muudetud kasutaja Aken poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu teile patrioodid. Võidelda sellise riigi eest mille eesotsas on persevestid... Needsamad tegelased on ammu enne siit maalt kadunud kui siin verd valama hakatakse. Palun, kes soovib, vaba valik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik kes sõjaväge kardavad peaksid ajateenistuse läbima.

Ma ei ole kohanud veel ühtegi ajateenistusest tulnud tüüpi, kes oleks totaalne möku. Seal lüüakse mõistus paika ning kasvatatakse iseloomu. Noored mehed elavad terve elu emme tissi otsas ja mängivad kõva meest. Kui aga on vaja midagi teha siis lastakse püksid täis ja hakatakse nutma.

Näen seda tööl iga päev.

Need kes aga sõjaväes käinud, enamasti enam sellised ei ole. Ei toimu metsikut kõva mehe mängimist, kui tehakse midagi siis tehakse ikka täiega. Ma ei väida, et sõjaväes igast mehest adekvaatne inimene tehakse, loll jääb lolliks, aga enam ei kardeta oma ütluste eest seista ning vajadusel ka midagi selle nimel teha.

Samas on eestis selliseid mehi küll ja küll, kes pole kunagi ajateenistuses käinud ega isegi mitte ei huvitu sellest ja teeksid kõik mis võimalik, et sealt pääseda - ja ometigi on iseloomu kuhjaga.

Aga kahjuks on selliseid mehi pidevalt vähemaks jäänud ning tavaline elu selliseid mehi ei kasvata. Raskused kasvatavad mehest mehe.

Vorm vormiks, aga ka kõige lihaselisem kutt võib väikse tüübi käest kere peale saada, kui tal enesekindlus puudub.

Tööl tulevad sellised lihamäed vahest vastu, et hoia ja keela. Saavad ühe paugu kirja ja kohe on nutt lahti ja emme, emme aita... Mehed või asi.

Jõusaal on tore asi, aga minu meelest on vähe naljakas ennast iga nurga alt treenida, samas kui endal ei ole vähematki mehelikkust oma hea vormiga ka midagi kasulikku peale hakata.

Enne kui otsustad sõjaväest eemale hoidmise kasuks, mõtle. Ja mõtle korralikult järgi. Kui sa arvad, et sellest distsipliinist ja raskustest mis seal ette tulevad sul enam mingit kasu ei ole siis palun väga. Hoia eemale. Kui sõda lahti läheb siis teeb korralik mees endale relva käsitlemise ning vajalikud teadmised paari nädalaga selgeks niikuinii.

Kui aga põlved värisevad iga väikese katsumuse ees ning julgust pole isegi väikest koera paitada siis jookse kohe kiiresti ennast kirja panema. Sest niimoodi elamine pole enam elamine...

Teema algatajale ütleks niipalju, et mõned kilod võiksid kindlasti juurde võtta. 65kg on sellise pikkuse juures nagu natukene vähevõitu. 5kg juurde ei tee su elu sugugi raskemaks, samas annab välimusele ning enesetundele kindlasti palju juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

.....................Tööl tulevad sellised lihamäed vahest vastu, et hoia ja keela. Saavad ühe paugu kirja ja kohe on nutt lahti ja emme, emme aita... Mehed või asi..............

Põnev töökoht , sellise "suhtlemisviisiga" pead ettevaatlik olema. Juba ainuüksi sinikas silmaall on raske kehavigastus ja sellele võib järgneda mõni aasta vastavas asutuses. Kus jällegi meestest nö MEHI vormitakse. Sinul kui endisel sõduril siis juba topelt tugev ja vankumatu vaim ja füüsis. Lähed läbi seina ka ja kui peaks sõjaks minema ei võta sind kuulgi enam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis küll tänapäeva eestlastel viga on ? "Sõjavägi" see teeb poisikeset mehe !!Sõjaväkke lähen ma kindlasti, kaaluga mul probleeme pole ,olen 175cm ja 72 kg.Kui niimoodi peitu pugeda ajateenistuse eest ,siis varsti enam Eesti iseseisev ei püsi.

Eestlased on sajandeid vaprad olnud,võidelnud ikka vabaduse eest.Kuidas me muidu Vene võimu alt vabanesime?

Igatahes mina loodan ,et jätkuks vapraid ja sportlike eestlasi,mitte paksukesi ja "luukeresi" <_<

Kui ma midagi valesti ütlesin ,siis parandage,see on vaid minu arvamus .... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olgu. Hakkan vastu saan surma. Ei hakka saan surma. Lasen jalga, jään võibolla ellu. Kui hakkata vastu sõdima ja hukkuda siis parimal juhul saad kunagi mäestussamba kuhu on graveeritud ka sinu nimi. Kui sedagi. Samas kui põgeneda ja äkki jääda ellu... Ei saa ka unustada faktorit, et sa ei seisa ainult iseenda, vaid kogu oma pere eest. On ainult kaks valikut sellisel juhul. Peale sinu langemist on suur tõenaäosus ka nendel homset päeva mitte näha. Kas see ei ole siis üldse oluline?

Nagu ma juba ütlesin,tuleb sul sel juhul KOHEjalga lasta - hiljem ei ole enam võimalust.Ei ole meeldiv elada koos tüübiga,kes argusest on valmis absoluutselt kõigeks.Võib ainult ette kujutada,millega sa oma naha päästmiseks hakkama saaks,kui sul põgeneda ei õnnestu ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõudu teile patrioodid. Võidelda sellise riigi eest mille eesotsas on persevestid... Needsamad tegelased on ammu enne siit maalt kadunud kui siin verd valama hakatakse. Palun, kes soovib, vaba valik.

Ahah.

Et kuna rahvas on valinud riiki juhtima persevestid - relv käes pole meil keegi võimu haarandu - siis polegi siukest riiki vaja, :P

Nii et kogu eesti rahvas elik persevestide valija on persevestid,kes ei väärigi seda,et üks õige spordimees teda kaitsma asuks?

Pealegi on nood persevestide poolt valitud persevestid niikunii argpüksid,seega on igalühel õigus olla argpüks, <_<

No tore.Lasete jalga.Aga - 1940.aastal kehtestas N-Liit juba nädal enne okupatsiooni totaalse blokaadi - nii et põgeneda tuleb juba varem.

Aga kui riiki,kuhu põgenetakse, Venemaa nõudmise peale oma kodanikud välja anda seda ka teeb?

Kui seal kah arvatakse,et Eestit juhtisid persevestid,keda (persevestidest?) eesti rahvas oli valinud?Ja saadetaksegi tagasi,et Venemaaga mitte suhteid rikkuda - ka see on juba olnud.

Ja miks peakski mingi võõras riik kaitsma seltsimehi,kes on avalikult deklareerinud,et neid huvitab vaid oma naha päästmine iga hinna eest ...

Ahjaa,alati on võimalus pakkuda oma teeneid okupantidele.Mida varem,seda parem.

Nii et siis ei tasuks imestada,kui näeme Venemaa saatkonna ukse taga gruppi seltsimehi järjekorras ootamas.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu ma juba ütlesin,tuleb sul sel juhul KOHEjalga lasta - hiljem ei ole enam võimalust.Ei ole meeldiv elada koos tüübiga,kes argusest on valmis absoluutselt kõigeks.Võib ainult ette kujutada,millega sa oma naha päästmiseks hakkama saaks,kui sul põgeneda ei õnnestu ...

Kui ei õnnestuks põgeneda, siis ma sõdiks vastu. Parem surra siis juba asja eest. Niisama kuuli saada oleks liiga alandav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu jaoks on asi lihtsalt põhimõtetes,mul pole mitte kui midagi eesti ja eestlaste vastu kuid minna ja saada surma kellegi teise inimese väärakate poliitiliste maailmavaadete ja põhimõtete pärast, tänan ei!!!

mille nimel need 50miljonit inimest 2 MS hukkusid!??!!? selle nimel,et kahele ajupuudega massimõrvarist okupandile kargas ühel päeval pähe geniaalne idee hakata maailma valitsema,nii tore asi ju mille nimel kahurilihaks minna eksju <_<

võib tunduda ajuvabana aga tekib tunne,et patriotsim ongi see samune mis tekitab rassismi ja rahvustevahelist vaenu,lihtsalt vastaspooltele tahetakse selgeks teha,et just nemad on paremad kui teised

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu jaoks on asi lihtsalt põhimõtetes,mul pole mitte kui midagi eesti ja eestlaste vastu kuid minna ja saada surma kellegi teise inimese väärakate poliitiliste maailmavaadete ja põhimõtete pärast, tänan ei!!!

mille nimel need 50miljonit inimest 2 MS hukkusid!??!!? selle nimel,et kahele ajupuudega massimõrvarist okupandile kargas ühel päeval pähe geniaalne idee hakata maailma valitsema,nii tore asi ju mille nimel kahurilihaks minna eksju :P

võib tunduda ajuvabana aga tekib tunne,et patriotsim ongi see samune mis tekitab rassismi ja rahvustevahelist vaenu,lihtsalt vastaspooltele tahetakse selgeks teha,et just nemad on paremad kui teised

Hea küll hea küll igale ühele jääb siiski oma arvamus kuidas ta elada tahab. Pole mõtet siin vaielda mis on õige veel enam äkki kaklema minna jõusaalis :( ...igatahes sain oma vastuse sügisest uuesti jõusaali ja seekord kasutan ka õiget toitumist. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Filmist ''Kartmatu'' - fight and you may die, run, and you'll live... at least a while. And dying in your beds, many years from now, would you be willin' to trade ALL the days, from this day to that, for one chance, just one chance, to come back here and tell our enemies that they may take our lives, but they'll never take... OUR FREEDOM!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×