Jump to content
Cobra

GNLD toidulisandid

Recommended Posts

Vaat see ongi see myygitehnika, mis toimib. Manada ette kujutluspilte igatsugu tontidest ja siis n2idata s2rasilmset lisanditarvitajat :)

6 aastaga olen ma US is nii silmituks ostnud... Toidulisandite rohkusega nii harjunud, et vaat nyyd alles hakkas m6istus p2he tulema.

Sina vist myyd...nii, et sul pole valikut. Kilka edasi, ma enam ei sega.

Ma ei müü (toidulisandeid), ega isegi tarvita hetkel.

Selle asemel, et mu küsimusele vastata, läksid isiklikuks.. Seega eeldan, et tegelikult nõustud minuga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niipalju kui mina olen koostanud toitumiskavasid (üle 100 ), ei ole mul veel õnnestunud mineraalainete ja vitamiinide puudujääke tekitada. :)

Aga eks igaüks ise teab, mis oma rahaga teeb.

Olgu, aga kui mitu inimest suudab 100%-liselt neid toitumiskavasid järgida pikaajaliselt? Arvan, et alla 20%.. (vähemalt enda tutvuste põhjal).

Hakkan ennast küll kordama, aga ütlen jälle - üks asi on teooria, teine praktika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen korduvalt küsinud - kasvõi üksainuke analüüs, sertifikaat, mida iganes tõestuseks, et apteegi tooted on vähem efektiivsemad. Aga odavamad nad on, üks hinnavõrdlus mul on ühes postituses, rohkem ei viitsi otsida.

Ja Q 10 ma parem ei räägi.

Te ise ütlesite foorumi eelmisel lehel, et igaüks teeb oma valikud, kuid praegu ei lähtu te sellest printsiibist. Sellised analüüsid on olemas, kuid erinevalt Keskerakonnast, kes hetkel oma valmiskampaaniaga laimab iga hinna eest Ansipit, ei ole GNLD eesmärgiks teha kedagi maha. Apteegi toidulisanditest aga nii palju, et ajakirjas TERVIS + tehti võrdlus 10 erineva toote kohta, millest ainult 2 oli mingi toime. Samuti näiteks paljud apteegi kaltsiumid on tehtud dolomiidist, aga inimene ei ole mingi kivisööja. Vatuseks teie küsimusele, et miks neid ei müüda GNLD tooteid apteekidest ja toidupoodides peitub vastus aga selles, et sel ajal kui algas GNLD toodete tootmine valis firma teistsuguse müügistruktuuri, tingituna 58. aastal olnud suurest tööpuudusest Ameerika Ühendriikides. See müügistruktuur on jäänud püsima tänaseni ja taoline ülesehitus jätab välja ka hinnalisa, mis lisanduks toodete müümisel toidukaupluste ja apteekide kaudu. Mis puutub teie Q 10 kommentaari, siis ka mina ei räägiks sellest, sest see toode on kasutu, aga mis on tõeliselt taunimisväärne on teie ebaaustusväärne hoiak minu suhtes. Leian, et jäin oma pöördumises äärmiselt viisakaks ega solvanud teid kudagi, kuid ilmselt ei leidnud teie, et peaksite samaga vastama. Enamgi veel näitasin mina austust üles teie ja kõigi teiste vastu, kes elavad looduslikku eluviisis, aga samas ei mõista ma hukka teisi. Kosmeetika valdkonna esile toomine oli vaid näide, et muuta selgemaks oma seisukohta. Hooman, et te arvate minust kui tüütust mittemidagi teadjast, mis hakab pisitasa juba ärritavaks muutuma teie jaoks, kuid arvan, et kuna me ei ole ei tuttavad ega ka vihavaenlased tuleks postitustes jääda siiski tsiviliseerituks.

Muudetud kasutaja KaisabethK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei müü (toidulisandeid), ega isegi tarvita hetkel.

Selle asemel, et mu küsimusele vastata, läksid isiklikuks.. Seega eeldan, et tegelikult nõustud minuga!

Kysimus? :)

Ahjaa...vaatasin uuesti kysimust..."kui pole võimalust või tahet süüa väga mitmekülgselt". See on myygitrikk. Inimene on loomult laisk, muutusi ei taha ja siis on talle mugav myya ja lubada midagi. Seejuures veel lisaks tekitada myyti tervislikust toitumisest, kui millegist kaelamurdvast...kohutavast raketiteadusest jne. Ta annab ju kohe alla ja ostab selle asemel n2nni. Ma ise olen seda teinud ;)

:P

Kindlasti ei n6ustu ja sina vist ei n6ustu ja j2lle minu mitten6ustumisega :)

Eestlane n2eb igal pool kibedust. Oled vist liiga palju lisandeid s88nud :) Ups... :D I did it again...J2tame selle.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpetage see vaidlemine, las igaüks usub-tarvitab seda mida tahab :D

Davaite zit druzno :P

Mina olen p2ri :)

Vaba inimene vabal maal, las nuusutab, systib, hingab, neelab jne mida aga syda soovib :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga mis on tõeliselt taunimisväärne on teie ebaaustusväärne hoiak minu suhtes.

Hooman, et te arvate minust kui tüütust mittemidagi teadjast, mis hakab pisitasa juba ärritavaks muutuma teie jaoks, kuid arvan, et kuna me ei ole ei tuttavad ega ka vihavaenlased tuleks postitustes jääda siiski tsiviliseerituks.

Milline minu lause on sellise järelduse põhjuseks?

Ja kuidas suutis inimkond üldse eksisteerida tänase päevani, sorry, aastani 1958, ilma GNLD toidulisanditeta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa ju öelda, et GNLD-l oleks suured turustamiskulud!!

Mitte nii avalikud ehk. Eks iga edasimüüja tahab ju oma protsendid kätte saada ja firma oma tulu. Võrkturunduse võlud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kysimus? :)

Ahjaa...vaatasin uuesti kysimust..."kui pole võimalust või tahet süüa väga mitmekülgselt". See on myygitrikk. Inimene on loomult laisk, muutusi ei taha ja siis on talle mugav myya ja lubada midagi. Seejuures veel lisaks tekitada myyti tervislikust toitumisest, kui millegist kaelamurdvast...kohutavast raketiteadusest jne. Ta annab ju kohe alla ja ostab selle asemel n2nni. Ma ise olen seda teinud ;)

:P

Kindlasti ei n6ustu ja sina vist ei n6ustu ja j2lle minu mitten6ustumisega :)

Eestlane n2eb igal pool kibedust. Oled vist liiga palju lisandeid s88nud :) Ups... :D I did it again...J2tame selle.

Kui tervisliku toitumise keerukus on müüt sinu arust, siis järelikult on see midagi lihtsat?

Ma räägin sulle midagi - ma olen igati tervisliku eluviisi pooldaja. Ma olen tubakatoodete vastane, ei joo alkoholi ning teen vähemalt 6 korda nädalas trenni ning ma üritan tervislikult toituda. See ei tule alati välja (vahel minu tõttu, vahel minust mitteolenevatel põhjustel - aeg, raha jms) ning ma ei ütleks elusees, et tervislik ning mitmekülgne toitumine on lihtne. Alati pole sellist võimalust lihtsalt.

Ning mulle pole ju mõtet öelda seda, et "vahet pole, ärme vaidleme.. las igaüks sööb, mida tahab..", sest mina ütlesin kohe ära, et mind ei huvita, kas keegi sööb toidulisandeid või mitte - mulle ei meeldi, kui inimesi kritiseeritakse selle pärast, kas või milliseid toidulisandeid nad söövad"

Eriti veel kui kriitika pole konstruktiivne..

Muudetud kasutaja tarmzz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline minu lause on sellise järelduse põhjuseks?

Ja kuidas suutis inimkond üldse eksisteerida tänase päevani, sorry, aastani 1958, ilma GNLD toidulisanditeta?

Kas või teie viimasest lausest. Minu kavatsuseks ei ole ülistada GNLD-d, lihtsalt pakkuda vastuargumente teie püstitatud teesidele, mis erinevad minu arvamusest. Paistab, et klišeena tunduv ütlus, et kordamine on tarkuse ema,peab paika, sest nagu olen ennist öelnud, ütlen ka nüüd: mina ei mõista hukka teie seisukohta. Inimkond sai siis väga hästi hakkama, kuid peame silmas pidama, et ajaga kaasneb progress ning progress tingib uued väljakutsed, ning kohastumist vajavad tingimused. Elu ei ole nii must ja valge nagu teie jutust väljendub. Inimesed said elatud ka enne televiisori leiutamist või mõne muu meile omaks saanud tarbesemeta, kuid see ei ole asja tuum, sest need kõik leiutised mitte ei muuda meie elu võimalikuks, vaid täiendavad seda. Minu eesmärk ei ole teid solvata ega teiega vaielda, vaid püüda selgeks teha, et maailmas on tuhandeid tooteid, mis lubavad ühte, teist ja kolmandat ära teha, aga ma ei arvusta ega räägi nende kõlbmatusest, sest ma ei ole teadlik nendest. Samuti ei väida, et kõik apteegi tooted on toimeta, kuid minu objektiivsus sel teemal tugineb minu enda kogemusel. Ammugi ei taha ma öelda, et GNLD tooted sobivad kõigile ja need on parimad, sest nagu ma ütlesin, ma ei ole proovinud kõiki tooteid, mis olemas on. GNLD tooted on lihtsalt minu jaoks enim sobinud proovitutest, et saada lahendust oma probleemile.

Muudetud kasutaja KaisabethK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka kokku puutunud igasugu müügimeestega, tundub et provit on üks neist.

Eks see GNLD üks paras klounaaz on, aga niikaua kui leidub inimesi, kes tahavad(loe:ajuloputuse tagajärjel:):) osta teatud toodet mitu korda kõrgema hinnaga, siis saab öelda, et lolle leidub kes õnge läevad. Müügimeestele lubatakse hirmsuuri kasumeid, leidke vaid lollid kes stardipaketi ostavad jnejnejne...

Au meestele, kes sellise süsteemi muidugi välja mõelnud on, aga kahju inimestest keda lollitatakse.

TurboTiger on ka üks maailma parimaid tolmuimejaid... ning TorsoTigeri turuletulekust saati võiks jõusaalid kinni panna tegelikult... IRW

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tervisliku toitumise keerukus on müüt sinu arust, siis järelikult on see midagi lihtsat?

Ma räägin sulle midagi - ma olen igati tervisliku eluviisi pooldaja. Ma olen tubakatoodete vastane, ei joo alkoholi ning teen vähemalt 6 korda nädalas trenni ning ma üritan tervislikult toituda. See ei tule alati välja (vahel minu tõttu, vahel minust mitteolenevatel põhjustel - aeg, raha jms) ning ma ei ütleks elusees, et tervislik ning mitmekülgne toitumine on lihtne. Alati pole sellist võimalust lihtsalt.

Ning mulle pole ju mõtet öelda seda, et "vahet pole, ärme vaidleme.. las igaüks sööb, mida tahab..", sest mina ütlesin kohe ära, et mind ei huvita, kas keegi sööb toidulisandeid või mitte - mulle ei meeldi, kui inimesi kritiseeritakse selle pärast, kas või milliseid toidulisandeid nad söövad"

Eriti veel kui kriitika pole konstruktiivne..

See ei olnudki kriitika... Igayks l6bustab ennast omal moel. Mina nokin v2ikesi poisse.

Toitumise teeb lihtsaks, kui sa ei yrita endale k6ike, mida sa vajalikuks pead, yhe p2eva sisse mahutada. Selleks puudub igasugune vajadus.

Teed n2dalased plaanid.

Minu jaoks on see t6esti hirmus lihtsaks l2inud, sest ma kypsetan ise leiba ja sinna sisse panen veel head paremat. V2ga mugav on kaasa v6tta. Toitev on ka. Sinna juurde saab alati midagi kombineerida.

No ja kui ongi talv...ja paljusid puuvilju ja marju pole. S88n seda, mis on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei olnudki kriitika... Igayks l6bustab ennast omal moel. Mina nokin v2ikesi poisse.

Toitumise teeb lihtsaks, kui sa ei yrita endale k6ike, mida sa vajalikuks pead, yhe p2eva sisse mahutada. Selleks puudub igasugune vajadus.

Teed n2dalased plaanid.

Minu jaoks on see t6esti hirmus lihtsaks l2inud, sest ma kypsetan ise leiba ja sinna sisse panen veel head paremat. V2ga mugav on kaasa v6tta. Toitev on ka. Sinna juurde saab alati midagi kombineerida.

No ja kui ongi talv...ja paljusid puuvilju ja marju pole. S88n seda, mis on.

Ma ei leidnudki, et keegi oleks mind kritiseerinud (vähemalt selle konstruktiivse kriitika kontekstis..) - me räägime ju toidulisanditest.

Sinu jutt võib-olla kõlab lihtsalt, aga praktikas ei oska tõesti enamik inimestest (k.a. mina) mingisuguseid nädalasi plaane teha. Ja isegi kui need plaanid oleks koos - kas keegi neid järgib ka?

Pealegi ei ole keegi siiani põhjendanud ära, miks ma peaks üldse ennast mingite plaanide jms vaevamagi??? Seda ma peangi silmas konstruktiivse kriitika puudumise all, et te siin kritiseerite toidulisandeid, kuid ei ole siiani ära põhjendanud, miks ei võiks ma neid tarbida!! Väita, et tervislik toitumine on imelihtne - on vaja teha ainult mingisugused nädalased plaanid ja toitumiskavad ja siis neid järgida - see lihtsalt ei veena mind toidulisanditest loobuma.

Mina räägin siin enda arust toidulisanditest, aga sina tood koguaeg mingeid isiklikke asju sisse.. nüüd siis minu vanus - kas 20-aastane on väike poiss? Või eeldad sa, et kuna ma olen toidulisandeid söönud, siis on mul kasv kinni vms? :):D

Või oled sa lihtsalt nii vana, et kõik, kes on alla 50-aastased on noorhärrad ja alla 30-sed on väikesed poisid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asjad ei ole nii must-valged.

Toidulisandi kasutamine peab olema 6igustatud, st analyysid jne n2itavad objektiivselt puuduj22ki. Yletarbimisel on omad tagaj2rjed ja vitamiinid, mineraalid toidulisandis ei ole sama kui samad mikroelemendid oma loomulikus koosluses.

Alati on v6imalik teha ka oma toitumise analyys.

Mida talvel Eestis v6iks ilma testimata juurde tarbida, on D3. Ylej22nud krempliga saab hakkama.

Samas...paljud toidulisandid...ma ytleks isegi enamus...ei teeni oma eesm2rki. See tuleb v2lja, kui me tegeleme mingi objektiivse symptomiga. N2iteks madal hemoglobiinisisaldus. Kirjutatakse v2lja toidulisand. Mis tuleb v2lja. Inimene ei omasta...proovitakse j2rjest uusi ja uusi preparaate. Selline on tegelikkus.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asjad ei ole nii must-valged.

Toidulisandi kasutamine peab olema 6igustatud, st analyysid jne n2itavad objektiivselt puuduj22ki. Yletarbimisel on omad tagaj2rjed ja vitamiinid, mineraalid toidulisandis ei ole sama kui samad mikroelemendid oma loomulikus koosluses.

Mida talvel Eestis v6iks ilma testimata juurde tarbida, on D3. Ylej22nud krempiga saab hakkama.

Samas...paljud toidulisandid...ma ytleks isegi enamus...ei teeni oma eesm2rki. See tuleb v2lja, kui me tegeleme mingi objektiivse symptomiga. N2iteks madal hemoglobiinisisaldus. Kirjutatakse v2lja toidulisand. Mis tuleb v2lja. Inimene ei omasta...proovitakse j2rjest uusi ja uusi preparaate. Selline on tegelikkus.

Nõustun täielikult, et toidulisandite tarbimine peab oleme põhjendatud. Samuti manustatavad toidulisandid peaksid olema teaduslikult uuritud ning nende ohutus tagatud, sest ka paljud meditsiiniliselt väljatöödatud produktid on osutunud tervist kahjustavaks. Loomulikult ei omasta inimene toidulisandeid, mis on tehtud männiokastest või dolomiidist, ainetest, mida inimene regulaarselt ei tarbi. Samuti saab nt toote sobivust testida Holistilises kliinikus, vältimaks raha ja aja liigset kulu. Igal asjal on oma aeg,koht ja piir ning nagu oma esimes postituses mainisin, siis igal inimesel õigus valida ning eksimused omal nahal järele proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kvaliteetne kraam GNLD-l kuid säilitusaineid on palju sees. Olen kunagi tarbinud neid kuna sain tasuta. Jõusaali kontekstis on hinnad liiga kõrged ning valku liiga vähe. Tavaliseid proteiinid jne mõjuvad oluliselt paremini jõusaali kontekstis. Muud lisandid (mineraalid, vitamiinid jne) samuti väga kallid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei leidnudki, et keegi oleks mind kritiseerinud (vähemalt selle konstruktiivse kriitika kontekstis..) - me räägime ju toidulisanditest.

Pealegi ei ole keegi siiani põhjendanud ära, miks ma peaks üldse ennast mingite plaanide jms vaevamagi??? Seda ma peangi silmas konstruktiivse kriitika puudumise all, et te siin kritiseerite toidulisandeid, kuid ei ole siiani ära põhjendanud, miks ei võiks ma neid tarbida!! Väita, et tervislik toitumine on imelihtne - on vaja teha ainult mingisugused nädalased plaanid ja toitumiskavad ja siis neid järgida - see lihtsalt ei veena mind toidulisanditest loobuma.

Kui minu ja Aile jutt sind ei veena, siis loe siit:

http://209.85.129.132/search?q=cache:p--L2...lang_et|lang_en

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui minu ja Aile jutt sind ei veena, siis loe siit:

http://209.85.129.132/search?q=cache:p--L2...lang_et|lang_en

Suu t2nu seda vajalikku linki postitamast!

Lisaks veel artiklile juurde, et suureks v6ib lugeda koormust, kus taastuseks on v2hem kui 24 tundi. St kuulute gruppi, kes teeb kaks treeningut p2evas

... v6i on teil maratontreening...yle 2 tunni korraga. Mida lihaskasvuks ei soovita kohe kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×