Jump to content
Cobra

GNLD toidulisandid

Recommended Posts

See nüüd on küll täitsa tõsi, et peenestatud munakoor on väga tõhus. Ntx USA GNLD kaltsiumi toidulisand on valmistatud peenestatud munakoorest, Euroopa oma mitte. Seega, vähemalt GNLD EU Kal-Mag midagi erilist ei ole, samasuguse väärtusega nagu apteegi omad. Hinnavahet ma muidugi ei tea, kuid usutavasti apteegi oma on odavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata, kui need GNLD ja Herbalife ja mis iganes tooted oleksid nii effektiivsed, nagu need müüjad räägivad, siis ei kasutaks firma sellist müügimeetodit, vaid kõik apteegid ja ja toidukauplused oleksid nendest toodetest tulvil.

Mina olen neid tarbinud ja peale rahakoti tühjenduse ei teinud nad midagi. Ja kui sa tahad, ma võin surfata internetis ja otsida neid Nobeli kandidaate. :lol:

Samas süües riivitud munakoort, on mu küüned tunduvalt tugevamad ja munakoori tekib mul rohkem kui küll.

Vaba maailm, vaba inimene, eks igaüks teeb oma valikud ise.

Ühesõnaga kui asja müüakse poes või apteegis on ta kohe efektiivne? Minu teada poodides on põhiliselt 7-kroonised vees lahustuvad vitamiinid müügil...

Äkki räägite siis enda GNLD tarbimisest natuke pikemalt?

Mind lõppkokkuvõttes ei huvita, kas keegi sööb lisandeid või mitte, aga mulle ei meeldi, kui hakatakse alavääristama GNLD tarbijaid näiteks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees tõesti sa vajaksid abi.Mis poindiga sa teed toidukaid siin foorumis maha kui se siin ongi lisandite foorum?:lol:

Tahad Otilt kliente ära viia v??

Sulle võib vist kõike müüa, ideaalne klient :D Kui müügimees kiidab, siis sina ostad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees tõesti sa vajaksid abi.Mis poindiga sa teed toidukaid siin foorumis maha kui se siin ongi lisandite foorum?:D

Tahad Otilt kliente ära viia v??

Ma arvan,et ROtter pole toidulisandite vastu, vaid tal on kahju inimestest,kes ostavad samaväärse toimega tooteid 3x kallimalt :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees tõesti sa vajaksid abi.Mis poindiga sa teed toidukaid siin foorumis maha kui se siin ongi lisandite foorum?:lol:

Tahad Otilt kliente ära viia v??

Ebaviisakaks ei tasu ka minna - R.Otter on minu arust siin foorumis üks asjatundlikeim inimene, kuid lihtsalt minu puhul tabas natuke hella kohta vist :D

Ma isiklikult saan aru, et osad inimesed on pessimistlikud ja mul pole selle vastu midagi.. ma lihtsalt tahaks natuke rohkem selgitust, miks selline seisukoht on..

Muudetud kasutaja tarmzz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ebaviisakaks ei tasu ka minna - R.Otter on minu arust siin foorumis üks asjatundlikeim inimene, kuid lihtsalt minu puhul tabas natuke hella kohta vist :lol:

Ma isiklikult saan aru, et osad inimesed on pessimistlikud ja mul pole selle vastu midagi.. ma lihtsalt tahaks natuke rohkem selgitust, miks selline seisukoht on..

Üks hinnavõrdlus.

Kal-Mag Plus D GNLD toode 180 tabl. hind 226.-

Ööpäevane annus 3 tbl., sisaldab

Ca 450 mg

Mg 225 mg

Dvit 3 mikrog

Calci Strong + Mg + D3 vit. 200 tabl. hind 123.-

Ööpäevane soovitav annus 2-3 tabl., sisaldab

Ca 533 - 800 mg

Mg 233 - 350 mg

D3 3,3 - 5 mikrog

Järelduse teeb igaüks ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan,et ROtter pole toidulisandite vastu, vaid tal on kahju inimestest,kes ostavad samaväärse toimega tooteid 3x kallimalt :lol:

Tihti on kallim toode puhtam ja kvaliteetsem siiski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tihti on kallim toode puhtam ja kvaliteetsem siiski.

Jutt ei maksa midagi - sertifikaadid, analüüsid, mis iganes, mis seda tõestaksid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks hinnavõrdlus.

Kal-Mag Plus D GNLD toode 180 tabl. hind 226.-

Ööpäevane annus 3 tbl., sisaldab

Ca 450 mg

Mg 225 mg

Dvit 3 mikrog

Calci Strong + Mg + D3 vit. 200 tabl. hind 123.-

Ööpäevane soovitav annus 2-3 tabl., sisaldab

Ca 533 - 800 mg

Mg 233 - 350 mg

D3 3,3 - 5 mikrog

Järelduse teeb igaüks ise.

Kõik toidulisandid ei ole ohutud - GNLD on aga suhteliselt laialtkasutatav ja päris pika taustaga.. ei ole mingit negatiivset vastukaja saanud. Muide Calci-Strongiga olen ka tuttav (tarbin seda hetkelisel säästuperioodil :lol:).. aga näiteks 10 aastat järjest ma seda küll võtta ei julgeks.

Ma sooviks ikkagi teada, milline kogemus on Teil GNLD-ga... ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See nüüd on küll täitsa tõsi, et peenestatud munakoor on väga tõhus. Ntx USA GNLD kaltsiumi toidulisand on valmistatud peenestatud munakoorest, Euroopa oma mitte. Seega, vähemalt GNLD EU Kal-Mag midagi erilist ei ole, samasuguse väärtusega nagu apteegi omad. Hinnavahet ma muidugi ei tea, kuid usutavasti apteegi oma on odavam.

J2medalt v6ttes saab k6ik s88dava jagada kaheks - t88deldud ja t88tlemata toiduks (processed or whole foods)

Toidulisandid kukuvad kategooriasse, mida ei taha mitte ykski muu elukas peale reklaamile vastuv6tliku inimese. Bakteritel on kama, et toidulisandi tootja lubab neile ilusaid kyysi v6i hambaid... :lol:

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
J2medalt v6ttes saab k6ik s88dava jagada kaheks - t88deldud ja t88tlemata toiduks (processed or whole foods)

Toidulisandid kukuvad kategooriasse, mida ei taha mitte ykski muu elukas peale reklaamile vastuv6tliku inimese. Bakteritel on kama, et toidulisandi tootja lubab neile ilusaid kyysi v6i hambaid... :D

Enamik inimestest ei vali ju selle vahel, et kas nad söövad töödeldud või töötlemata toitu, vaid et millist töödeldud toitu nad söövad.

Ja minu arvates ületab toidulisanditest saadav kasu mitmekümnekordselt selle väidetava negatiivse poole...

Kui nad aitavad mu nahka ilusamaks teha, enesetunne on parem ja organismi vastupanu haigustele on suurem, siis mille pärast ma üldse muretsema pean???

Nagu ma enne ütlesin, siis GNLD on küllaltki vana firma juba ja leidub palju inimesi, kes tarvitavad suurtes kogustes erinevad GNLD lisandeid - kui nendel oleks mingi suur negatiivne mõju, siis see peaks ju teada olema?

No ja proteiinipulbritest ma ei hakka üldse rääkimagi :lol: Ideaalses maailmas oleks minu trennijärgne taastav sheik siis otse farmeritelt saadud nisukliid ja soe lehmapiim? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tihti on kallim toode puhtam ja kvaliteetsem siiski.

Tihti on kallim toode kallim just sellepärast, et tema turustamiskulud on suuremad. Nimi maksab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa ju öelda, et GNLD-l oleks suured turustamiskulud!!

Vahet ju pole, kuhu see raha l2heb :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina avaldaksin aga kaastunnet nendele inimestele, kes on siin kindlalt maha surunud GLNL-d võimaliku kasulikkuse, sest mul on tõeliselt kahju, et te olete nii kitsarinnalised. Tõeline ignorants on rääkida asjast, mida ilmselt pole te kasutanud ega millest ei ole täpset ettekujutust. Asi ei ole enam selles, et kellel on õigus või kellel mitte, vaid hoopis võimes tunnistada, et taolised toidulisasanditest võib olla kasu inimese tervisele. Tunnistan, olen ise neid tarbinud ja ka paljud minu tuttvad, ehk siis näidetepagas on mul suur. On tõeliselt austusväärne, et osadel inimestel on viitsimist ja initsatiivi süüa kas siis purustatud munakoori või küpsetada ise leiba, kuid kahjuks ei ole kogu inimkond nii virk ega ka piisavalt teadlik, et toituda piisavalt tervislikult, saamaks kõik vajalikud toitained nende toidukordadega kätte. Süüdistada võime kiiret elutempot, suurt töökoormust või lihtsalt laiskust, aga mida peaksid inimesed siis tegema. Olema ebaterved? Siin kohal tulevad appi just nimelt toidulisandid nagu firmajuhtidele sekretärid. Mis puutub aga hinda ja sellesse, et apteegis on samalaadseid tooteid, siis selle peale ütleksin järgnevalt, et odvam ei ole tihti parem nagu ka kallim, kuid Gnld toodete hind on vääriline tootele. Naisena võin võrdluseks tuua kosmeetika valdkonna. Poodides on müügil nii odavamaid kreeme kui ka kallimaid. Mis on nende vahe? Tõsi, mõne juures maksab brändi nimi, kuid üldjuhul maksab see, et kallimad kreemid on konsentreeritumad ning ei sisalda kallite komponentide alternatiive nagu odavamad. Arvan, et see teema võiks olla nüüd ammendunud, sest lõpuks jääb iga inimese enda otsustada mida ta tarbib ja mis hinna juures,aga kui see lisandite teema on nii võrd paeluv, et seda nurka visata, siis pigem oleks mõistlikum arutada teemal apteegi rasvapõletajad vs. nt fasti omad, sest ilmselgelt on see teema liiga vähekajastatud, kuna üha enam võib lugeda lugusid naistest, kes on oma tervise just apteegi kraami tõttu kahjustanud. Kokkuvõtteks tahaksin veel öelda, et las igaüks jääb oma arvamuse juurde, kuid samal ajal tuleks olla ka vastuvõtlik ning aksepteeriv teiste arvamuste osas.

Ps! Palun mitte arvata, et minu jutt on ajendatud faktist, et kasutan ise GNLD, sest minu dekoratiivkosmeetika ja mitmed koristusproduktid pärinevad hoopis teistelt firmadelt. Kuid kas see mitte ei olegi üks osa elust? Tehes valikuid selekteerida endale sobivaim, isegi kui see puudutab nii tühist asja nagu näiteks aknapesuvahend ja metafooriliselt rääkides ei leia me kohe kindlasti iga koduperenaise koristuskapist sama firma vahendit;)

Muudetud kasutaja KaisabethK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina avaldaksin aga kaastunnet nendele inimestele, kes on siin kindlalt maha surunud GLNL-d võimaliku kasulikkuse, sest mul on tõeliselt kahju, et te olete nii kitsarinnalised. Tõeline ignorants on rääkida asjast, mida ilmselt pole te kasutanud ega millest ei ole täpset ettekujutust. Asi ei ole enam selles, et kellel on õigus või kellel mitte, vaid hoopis võimes tunnistada, et taolised toidulisasanditest võib olla kasu inimese tervisele. Tunnistan, olen ise neid tarbinud ja ka paljud minu tuttvad, ehk siis näidetepagas on mul suur. On tõeliselt austusväärne, et osadel inimestel on viitsimist ja initsatiivi süüa kas siis purustatud munakoori või küpsetada ise leiba, kuid kahjuks ei ole kogu inimkond nii virk ega ka piisavalt teadlik, et toituda piisavalt tervislikult, saamaks kõik vajalikud toitained nende toidukordadega kätte. Süüdistada võime kiiret elutempot, suurt töökoormust või lihtsalt laiskust, aga mida peaksid inimesed siis tegema. Olema ebaterved? Siin kohal tulevad appi just nimelt toidulisandid nagu firmajuhtidele sekretärid. Mis puutub aga hinda ja sellesse, et apteegis on samalaadseid tooteid, siis selle peale ütleksin järgnevalt, et odvam ei ole tihti parem nagu ka kallim, kuid Gnld toodete hind on vääriline tootele. Naisena võin võrdluseks tuua kosmeetika valdkonna. Poodides on müügil nii odavamaid kreeme kui ka kallimaid. Mis on nende vahe? Tõsi, mõne juures maksab brändi nimi, kuid üldjuhul maksab see, et kallimad kreemid on konsentreeritumad ning ei sisalda kallite komponentide alternatiive nagu odavamad. Arvan, et see teema võiks olla nüüd ammendunud, sest lõpuks jääb iga inimese enda otsustada mida ta tarbib ja mis hinna juures,aga kui see lisandite teema on nii võrd paeluv, et seda nurka visata, siis pigem oleks mõistlikum arutada teemal apteegi rasvapõletajad vs. nt fasti omad, sest ilmselgelt on see teema liiga vähekajastatud, kuna üha enam võib lugeda lugusid naistest, kes on oma tervise just apteegi kraami tõttu kahjustanud. Kokkuvõtteks tahaksin veel öelda, et las iga üks jääb oma arvamuse juurde, kuid samal ajal tuleks olla ka vastuvõtlik ning aksepteeriv teiste arvamuste osas.

Ps! Palun mitte arvata, et minu jutt on ajendatud faktist, et kasutan ise GNLD, sest minu dekoratiivkosmeetika ja mitmed koristusproduktid pärinevad hoopis teistelt firmadelt. Kuid kas see mitte ei olegi üks osa elust? Tehes valikuid selekteerida endale sobivaim, isegi kui see puudutab nii tühist asja nagu näiteks aknapesuvahend ja metafooriliselt rääkides, ei leia me kohe kindlasti iga koduperenaise koristuskapist sama firma vahendit;)

101% nõus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamik inimestest ei vali ju selle vahel, et kas nad söövad töödeldud või töötlemata toitu, vaid et millist töödeldud toitu nad söövad.

Ja minu arvates ületab toidulisanditest saadav kasu mitmekümnekordselt selle väidetava negatiivse poole...

Kui nad aitavad mu nahka ilusamaks teha, enesetunne on parem ja organismi vastupanu haigustele on suurem, siis mille pärast ma üldse muretsema pean???

Nagu ma enne ütlesin, siis GNLD on küllaltki vana firma juba ja leidub palju inimesi, kes tarvitavad suurtes kogustes erinevad GNLD lisandeid - kui nendel oleks mingi suur negatiivne mõju, siis see peaks ju teada olema?

No ja proteiinipulbritest ma ei hakka üldse rääkimagi :D Ideaalses maailmas oleks minu trennijärgne taastav sheik siis otse farmeritelt saadud nisukliid ja soe lehmapiim? :D

Saadav kasu??

Sa k6lad nagu reklaam televiisoripurgi sees.

OK r22gime siis GNLD st ja saadavast kasust. Toon yhe n2ite, mis on h2sti konkreetsete tulemustega...subjektiivsuse (nahk parem ja vastupanu haigustele...on yks tyhipaljas pl2ma...baseerub rohkem inimeste heausksusel) osa on nullil2hedane.

Kulturismis hakkasin v6istlema aastast 1998 ja sellest ajast algasid ka kyynte kihistumise jne probleemid. Mina ei hoidnud n8 tervise pealt kokku ja 10 aasta jooksul olen ma kasutanud kyll lugematul hulgal igatsugu Ca preparaate

...yks nendest oli loomulikult ka GNLD oma.

No...mitte essugi. Kyyned olid stabiilselt n6rgad.

Jaanuarist saadik jahvatan toore muna kuivatatud koori...ise...ja ime on syndinud. Kyyned ei aja enam kihti, kasvavad, on kenasti viilitavad jne. L2ige on selline nagu oleks poleerimas k2inud.

Vaat, k6ik ei ole kuld, mis hiilgab.

...ja kui r22kida valgupulbritest :lol: siis k6ige paremini taastusin ma ikkagi muna ja broilerifileega, eriti h2sti m6jus viimane...

Olge rahulikud, ega ma siin foorumis pikalt ei viitsi v6imelda :P Te v6ite syya, mis aga heaks arvate :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina avaldaksin aga kaastunnet nendele inimestele, kes on siin kindlalt maha surunud GLNL-d võimaliku kasulikkuse, sest mul on tõeliselt kahju, et te olete nii kitsarinnalised. Tõeline ignorants on rääkida asjast, mida ilmselt pole te kasutanud ega millest On tõeliselt austusväärne, et osadel inimestel on viitsimist ja initsatiivi süüa kas siis purustatud munakoori või küpsetada ise leiba, kuid kahjuks ei ole kogu inimkond nii virk ega ka piisavalt teadlik, et toituda piisavalt tervislikult, Siin kohal tulevad appi just nimelt toidulisandid nagu firmajuhtidele sekretärid. Mis puutub aga hinda ja sellesse, et apteegis on samalaadseid tooteid, siis selle peale ütleksin järgnevalt, et odvam ei ole tihti parem nagu ka kallim, kuid Gnld toodete hind on vääriline tootele.

Ma olen korduvalt küsinud - kasvõi üksainuke analüüs, sertifikaat, mida iganes tõestuseks, et apteegi tooted on vähem efektiivsemad. Aga odavamad nad on, üks hinnavõrdlus mul on ühes postituses, rohkem ei viitsi otsida.

Ja Q 10 ma parem ei räägi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saadav kasu??

Sa k6lad nagu reklaam televiisoripurgi sees.

OK r22gime siis GNLD st ja saadavast kasust. Toon yhe n2ite, mis on h2sti konkreetsete tulemustega...subjektiivsuse (nahk parem ja vastupanu haigustele...on yks tyhipaljas pl2ma...baseerub rohkem inimeste heausksusel) osa on nullil2hedane.

Kulturismis hakkasin v6istlema aastast 1998 ja sellest ajast algasid ka kyynte kihistumise jne probleemid. Mina ei hoidnud n8 tervise pealt kokku ja 10 aasta jooksul olen ma kasutanud kyll lugematul hulgal igatsugu Ca preparaate

...yks nendest oli loomulikult ka GNLD oma.

No...mitte essugi. Kyyned olid stabiilselt n6rgad.

Jaanuarist saadik jahvatan toore muna kuivatatud koori...ise...ja ime on syndinud. Kyyned ei aja enam kihti, kasvavad, on kenasti viilitavad jne. L2ige on selline nagu oleks poleerimas k2inud.

Vaat, k6ik ei ole kuld, mis hiilgab.

...ja kui r22kida valgupulbritest :) siis k6ige paremini taastusin ma ikkagi muna ja broilerifileega, eriti h2sti m6jus viimane...

Olge rahulikud, ega ma siin foorumis pikalt ei viitsi v6imelda :D Te v6ite syya, mis aga heaks arvate :)

Ma võin ju kõlada nagu reklaam, aga kas sa siis ei ole nõus, et kui pole võimalust või tahet süüa väga mitmekülgselt (arvan, et 90% inimestest) ja kalkuleeritult, siis on parem süüa toidulisandeid, kui olla mineraalainete ja vitamiinide puuduses???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma võin ju kõlada nagu reklaam, aga kas sa siis ei ole nõus, et kui pole võimalust või tahet süüa väga mitmekülgselt (arvan, et 90% inimestest) ja kalkuleeritult, siis on parem süüa toidulisandeid, kui olla mineraalainete ja vitamiinide puuduses???

Nõustun sinuga, kuid arvan, et võimalusel süüa ikkagi mitmekülgselt ning kasutada vitamiinide ja mineraalide allikana looduslikke vahendeid.

Muudetud kasutaja helenk88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõustun sinuga, kuid arvan, et võimalusel süüa ikkagi mitmekülgselt ning kasutada vitamiinide ja mineraalide allikana looduslikke vahendeid.

Ma pean ennast ka keskmisest teadlikumaks toitujaks, kuid samas ma ütlen ausalt, et on raske kui mitte võimatu pidada arvestust tavatoidust saadavate mineraalainete ja vitamiinide üle.. Teoorias kõlab hästi, aga praktikas tekiks ikkagi defitsiit - seega tarbin lisandeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma võin ju kõlada nagu reklaam, aga kas sa siis ei ole nõus, et kui pole võimalust või tahet süüa väga mitmekülgselt (arvan, et 90% inimestest) ja kalkuleeritult, siis on parem süüa toidulisandeid, kui olla mineraalainete ja vitamiinide puuduses???

Vaat see ongi see myygitehnika, mis toimib. Manada ette kujutluspilte igatsugu tontidest ja siis n2idata s2rasilmset lisanditarvitajat :)

6 aastaga olen ma US is nii silmituks ostnud... Toidulisandite rohkusega nii harjunud, et vaat nyyd alles hakkas m6istus p2he tulema.

Sina vist myyd...nii, et sul pole valikut. Kilka edasi, ma enam ei sega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpetage see vaidlemine, las igaüks usub-tarvitab seda mida tahab :)

Davaite zit druzno :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pean ennast ka keskmisest teadlikumaks toitujaks, kuid samas ma ütlen ausalt, et on raske kui mitte võimatu pidada arvestust tavatoidust saadavate mineraalainete ja vitamiinide üle.. Teoorias kõlab hästi, aga praktikas tekiks ikkagi defitsiit - seega tarbin lisandeid.

Niipalju kui mina olen koostanud toitumiskavasid (üle 100 ), ei ole mul veel õnnestunud mineraalainete ja vitamiinide puudujääke tekitada. :)

Aga eks igaüks ise teab, mis oma rahaga teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×