Jump to content
Cobra

GNLD toidulisandid

Recommended Posts

Lisaks ?migunidele tarvitavad neid lisandeid veel paljud teised sportlased, nagu näiteks Indrek Pertelson, paljud ujujad ja kindalsti veel paljud. Mis hinda puutud siis nad on tõesti natuke kallimad kui apteegi toidulisandid aga nad on ka seda väärt. Täpsemat infot gnld valgujoogi kohta saab ka siit http://zone.ee/gnld/nutrishake.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ise Nutrishaket kasutanud üpris pikka aega ja julgen väita, et see on tõesti mitu korda parem kui kõik teised, proteiinid mida proovinud olen... ja ma olen neid ikka õpris mitmeid tarbinud teatud perioodidel katsetades. lõpuks tulin ikkagi tagasi goldeni juurde, sest see on kahtlemata parim. esialgu mõtlesin küll, et lõpp vähe on ühes portsjonis ja kuradi kallis ka veel, siiski need said need kõhklused, et kas on ikkagi väärt peagi tulemuste poolt maha surutud. ise olen veel sellise kehaehitusega ka, et tuleb suhteliselt raskelt... kui üldse midagi tuleb, kuid sellega ikka tuli. üks sõber ka sõi ja kusjuures ainult peale trenni, trennipäevadel, vabadel üldse mitte... ta oli enne natuke sellise pontsakama kehaga ka ja natuke lühemat kasvu... mul jäi karp sõnaotseses mõttes lahti... ta sõi ennast talveperioodil kolme kuuga nu tot?na kapiks, et anna olla:) igatahes jah, mis ma siin enam pikemalt jahun... krt tekst nagu teleturus:) siiski ta on väärt asi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

GNLD Omega-3 on tehtud puhtast kalafileest, ei sisalda maksa, mis on mürgine, seega ei sisalda D-vitamiini isegi varjatud kujul. Mingeid sisikonda ta ei sisalda ja on püütud külmadest vetest. Apteegi kalamaksaõli on pressitud suvalisest kalamassist, kus ka igasugused muud mereelukad hulgas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kvaliteet määrab hinna. Need tooted on kallilt toodetud. kui sa suvatseks natukenegi huvi tunda, milline teadlaste eliit selle asja taga on, hakkaksid teistmoodi mõtlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kvalteet määrab hinna, seda küll , aga kas igalpool. Tänapäeval ju müüakse tavalist vett ka ja inimesed ostavad kuigi kraani ja veefiltri abil saab kvaliteetset vett tasuta! Loomulikult kui Nike hakkaks kanamune tootma 2 korda kallima hinnaga, oleks inimesi kes ka ostaks! Kui ikka samas klassis odavama toote vastu on usaldus tekkinud, siis milleks peaks ma ostma nüüd eliitteadlaste poolt tehtud/uuritud imegigamegavalku, kui odavam järgiproovitud asi töötab??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle keegi pole ju sulle midagi peale pressinud. eks sa ise otsusta. enamasti siiski kvaliteet määrab hinna. vahe on selles, mis töötab kiiremini, paremini ja efektiivsemalt. sa võid ju enda whey lemonit või ma ei tea, mida sa sisse ajad edasi jääda sööma, keegi ei tule sulle midagi ütlema.

palju isu ja suurt musklit, külamees!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sulle veel nii palju, et enamasti on küll nii, et kui ostad saasta, siis hakkad kiitma kraami üles, et teised ei arvaks, et oled mingi lohh, keda saab kergesti tillist tõmmata. nagu aru sain, oli su kommentaar suunatud minu eelneva kommentaari pihta... sedaviisi: keegi ju ei teadnud, et ma seda tarbin, seega miks ma peaksin teda üles kiitma, kui pole vaja kellegi silmis midagi tõestada? järelikult kui mul pole kellegi ees midagi vaja õigustada ega teeselda, siis ju teoreetiliselt räägin tõtt... ka sinu kommentaarist võib selle ridade vahelt välja lugeda, et peaks nagu nii olema.

igatahes... nagu öeldakse:" oma silm on kuningas." kel huvi on, proovige... usun, et te ei kahetse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis see "rikas mees" sel lõpus siis tähendab? selge, usun, et nüüd saavad kõik aru, milles point... tegelikult siis lood nii, et sa ei saa seda endale lubada ja seepärast on ta saast või võrdub teiste toodete kvaliteetidega?

kuidas sa üldse söendad tulla vaidlema nendega, kes on proovinud? sa ju ei saa näha kasutegurite vahet, kui sa ise ei tea, millest räägid...

jõudu proovimisel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

GNLD tooted omavad tänu oma kõrgetele hinndadele suuremat platseebo effekti.

Kui keegi on midagi kallist ja mõttetut ostnud, ei tunnista ta seda tegu iialgi valeks,hakkame ju alati endale ja teisetele ostu õigustama -kaitsma investeeringu väärust - , meie eneseuhkus ei luba end rumalaks tunnistada.

Näide: GNLD Omega 3 , kapslid , mis maksavad umbes 450 eeki ja sisaldavad kalamaksaõli , mis müüjate väitel on pressitud parematest kalafileedest, kui konkurentidel. Täiesti korraliku aapteekides müüdava Mölleri kalamaksaõli hind - mida on koguselt oluliselt rohkem - on keskmiselt 65 krooni. Kas filee Omega3 on ikka kaheksa, või enamgi korda kallim kui tavalise kala Omega 3 ?

Ei tasu unustada, et GNLD on püramiid süsteem, makstavad müügi provisioonid erinevatele tasemetele moodustavad lõviosa toote hinnast, mitte tooraine, nagu siin kohal üritatakse selgeks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on sest hinnast ja tootest sügavalt pohhui! Sa ära mängi tulega. Miks mulle suurt musklit ja ead isu soovid , samuti jõudu proovimisel, kui ise nagu poole pisem oled???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Google otsing webist: +nutrishake +bodybuilding - null tulemust

"nutrishake" otsing Useneti arhiividest *fitness* ja *bodybuilding* gruppidest - samuti null tulemust

Ilmselt on tegu ühe maailma paremini varjatud kulturismi salarelvaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu jutus saab aru, et kõik mis on kallis on mõtetu. ja kui midagi odavalt saad siis see on kõige parem. tegelt on selle asjaga nii, et seda odavamat toodet pead sa lõpptulemuseks suurema raha eest ostma kui kallimat.

GNLD Omega-3 on tehtud puhtast kalafileest, mitte kalamaksast ja maksab 355 eeki. kalamaksaõli ei ole üldse tervislik.

GNLD äritegevis põhineb küll püramiid- ehk võrkturustussüsteemil, kuid mitte toodete hinnad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

GNLD toodetest muidu ei kuulegi midagi, kui keegi neist ei räägi. poodides ja apteekides neid ei müüda ja ei tohigi müüa. neid saab ainult edasimüüjate kaudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

steth ju sa siis otsisid valesti, sest olen ise ka netist ning google'ist otsinud nende kohta ning päris palju materiali leidnud, järelikult sinu viga, et teed oma toimetusi poolikult või valesti. pumpiniron ka... see et SINA ei tea, ei tähenda tema kvaliteedi madalamat taset. tomathawk, kust kohast sa välja imesid, et ma sinust kaks kord väiksem? liigne rauaga kolistamine ajudele hakanud?

mehed... asi ju näitab hoopis teie puudulikku silmaringi, mitte aga viga viga tootes.

jõudu treenimisel, naaberküla poisid ja tomathawk... lõpeta tulega mängimine ning võta saalis rauaga vähe rahulikumalt;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et google annab otsingu peale, mis sisaldab sõnu "nutrishake" JA "bodybuilding", null tulemust, on objektiivne fakt ja sel teemal pole millegi üle vaielda. Sa võid jätkata isiklikke rünnakuid ja tembeldada mind kelleks tahes, kuid see ei muuda fakti, et sinu poolt üles haibitavast tootest ei paista ükski erapooletu kulturismi/fitnessi allikas midagi teadvat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen võrrelnud GNLD C-vitamiini tablettide ainesisaldust Acerola omadega - täpselt sama. Olen mõlemat kasutanud - kvaliteedi vahet ei ole (hinnavahe kolm korda). Sama lugu küüslaaugu kapslitega (hinnavahe neli korda).

Sellised asjad panevad mõtlema, et äkki ikkagi on püramiidskeem ja äristrateegia "leidsin lolli" (ehk kui asja ei tunne arvatakse kallis asi olevat kvaliteetne), mida müügi poole pealt toetab teadlaste plejaadi jutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Apteegi c-vitamiin on askorbiinhape. GNLD c-vitamiin sisaldab tsitrusbioflavonoidide kompleksi ja askorbiinhape moodustud temast alles organismis vastavalt vajadusele, seetõttu ei ole näiteks üledoseerimise võimalust. Askorbiinhape võib tekitada organismile kahju kui teda üle doseerida.

GNLD küüslaugu tabletid ei lahustu maohappes, kasulikud ained jõuavad lahustamatult soolestikku kus leelises keskonnas lahustub tablett ja alliin laguned allitsiiniks (lõhn kus erituvad kasulikud ained). Ei põhjusta järlemaitset ega ebameeldivat hingeõhku.

GNLD ei ole püramiidsüsteem. Võrreldes analoogsete toodetega, võiksid need veel kallimad olla. Need on tänapäeva teaduse tippsaavutus. Pea 50 aastat on GNLD olnud juhtival kohal maailmas tootearenduse alal ja töötanud välja uusi teaduslikke lahendusi, mida on üritanud jäljendada mitmed ettevõtted kogu maailmas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen käinud GNLD müügi presentatsioonidel. Minu arvamus: etalon näide, kuidas korraldada ajupesu. Tõeliselt hästi väljatöötatud müügi ja marketingi süsteem - tõesti kvaliteene toode, mis lubab müüa tõhusalt üks kõik mida.

Teeb kadedaks lausa !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×