Jump to content
erik182

Nitrix !

Recommended Posts

et siis kõik kes seda proovinud või vähegi teavad selle kohta head,halba andke teada ;):)

kas se text mis seal all on vastab tõele ?! :)

Just alustasin katsetamist, nädala pärast annan enda blogis teada kuidas mõjub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks ise ka teada saada :)

Aga üks asi on küll absurdne, mis seal all kirjutatakse...nimelt see allpool vöö värk :)

Ei tea mis seal juhtub siis, tulevad ka jämedad veresooned ? x)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle ta nii küll ei mõjunud ,nagu purgi peal kirjas :) Trennis muidugi oli selline väike power sees ning lihased läks verd täis ja päris mõnus tunne oli ,aga kaalu lisa peale 2 kg rohkem küll ei tulnud kuigi sõin üsna kõvasti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle enamasti Nitrix tooted sobivad. Kas nad soovitud lihasmassi annavad nagu kirjas, seda ei tea, aga enne trenni nad äratavad ilusti üles ja tekitavad sellise mõnusa enesetunde lihastes. See omakorda tähendab ju seda, et suudan palju intensiivsemalt ja kontsentreeritumalt oma lihaseid treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle enamasti Nitrix tooted sobivad. Kas nad soovitud lihasmassi annavad nagu kirjas, seda ei tea, aga enne trenni nad äratavad ilusti üles ja tekitavad sellise mõnusa enesetunde lihastes. See omakorda tähendab ju seda, et suudan palju intensiivsemalt ja kontsentreeritumalt oma lihaseid treenida.

just nii :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

säilita ikka kainet mõistust, erik 182.

ma ei usu et purgitäie nitrixit ära süües teed sellise hüppe, mis võrdub viieaastase trenniskäiguga

eelkõige kõik muu paika, trenn, toitumine, puhkus, ja peale seda, miks mitte

mina isiklikult olen no-xplode proovind, erksaks tegi. muud nagu midagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õigus kõigil, kaalu tõus või langus sõltub ikka toidust mis sisse läheb, ei tõsta nitrix üksi kaalu miskit. Positiivne tunne just ongi peamine mida ta anda võib. Nagu Joku juba kirjutas annab see võimaluse ennast rohkem rihmaks tõmmata. See aga on kasvamise üks aluseid, juhul kui toitumine vastab teie eesmärkidele. Mis aga puutub allapoole vööd teemasse, siis arvan, et see "loom" võib neil seal rohkem akiivsemaks muutuda, kes saalis eriti vaeva näha ei viitsi või lihtsalt ei oska. Sellised vennad võivad siis tõesti peale nn. treeningut olla rohkem härga täis.

Muuseas olen märganud täpselt seda mida toote lisas kirjutab, pumbatus parem ja vastupidavus ka. Huvitav on aga see, et nn. käima minemine võtab nagu tavalisest rohkem aega. Näis mis edasi juhtub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas siiski olex mõtet sööma hakkata ?!

mulle tundub kyll et mu söömine on paigas..neljast korrast päevas peax piisama...

Miks mitte kui on võimalus endale seda lubada. Mida rohkem katsetajaid seda selgema pildi saame selle toote tegelikust mõjust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On keegi proovinud neid tooteid, mis on preagult poes spetsiaal rühmas: AnimalPump, Aplodan, Intencity NO-X, Nitric Oxide Booster- NOX, PUMP+, Pump-Tech? Oskab keegi kommenteerida nende toodete mõju. Kumba on mõtekam osta, kas Nitrixit, mida jätkub kauem või NO-Xplodi , millel on parem efekt? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas siiski olex mõtet sööma hakkata ?!

mulle tundub kyll et mu söömine on paigas..neljast korrast päevas peax piisama...

sorri, aga "tundub" võrdub sama kui "ei ole paigas"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sorri, aga "tundub" võrdub sama kui "ei ole paigas"

Aga sul endal? On toitumine paigas? Võsul sind nähes ei saaks küll seda just öelda.

Või siis nii, et peas on asi paigas aga praktikas ei suuda seda teostada. <MIS? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle pole need tabletid küll suurt midagi juurde andnud... :)

Mida SUURT sa siis lootsid, et sööd purgi tühjaks ja 40 päevaga kasvab sulle 2kg lihast juurde???

Lahe kui asi nii lihtne oleks. Aastas pea 20kg lihaseid.

Rõhutan veelkord, olen seda siin korduvalt teinud. Ei asenda MITTE ÜKSKI TOIDULISAND TAVALIST KORRALIKKU TASAKAALUSTATUD TOITUMIST! Kes sellest aru ei viitsi saada see lihtsalt kultutab oma raha ja energia tühja. TOIDULISANDID on ainult abistavaks vahendiks. Mingit megakiiret kasvu ei maksa oodata mitte ühegi puhul neist. Kui aga mingi toidulisnd aitab kaasa parema enesetunde saavutamiseks trennis, või tunnete, et trennijärgsel päeval oleks taastumine nagu natuke kiirem või "valutum", siis on nad oma ülesande TEIE jaoks 100-ga täitnud. Silmnähtavad monsterdumist ärge aga lootke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga sul endal? On toitumine paigas? Võsul sind nähes ei saaks küll seda just öelda.

Või siis nii, et peas on asi paigas aga praktikas ei suuda seda teostada. <MIS? :)

esiteks, taastun ma seljavigastusest, ja teiseks, varsti ostan ma just sinukäest toitumiskava

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
esiteks, taastun ma seljavigastusest, ja teiseks, varsti ostan ma just sinukäest toitumiskava

Esiteks-see on paha, tunnen kaasa, teiseks-see on super, soovin juba ette õnne! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et siis ostsin ära selle <_< olen juba mõnda aega kasutanud ja tulemust vaikselt on :(

ja raskusi tuleb kohe juurde ja veri lihastes on kauem kui ennem...tulemus peax siis hea olema ju :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule Bonsuna kas sa võtsid Nitrixi sama moodi nagu seal kirjas oli 3x3 tabletti ?

Pmst sa kaalud ~107 kg siis teised kes seda manustavad ja kaaluvad 30-40kg vähem, kas nendel piisaks 3x2 tabletti näiteks ? Või tuleks võtta ikka nagu soovitatud on ?

Nägin muuseas videot kus Ronnie Colman võttis neid 3x6 :P Aga no eks see mees kaalu tugevasti rohkem ka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule Bonsuna kas sa võtsid Nitrixi sama moodi nagu seal kirjas oli 3x3 tabletti ?

Pmst sa kaalud ~107 kg siis teised kes seda manustavad ja kaaluvad 30-40kg vähem, kas nendel piisaks 3x2 tabletti näiteks ? Või tuleks võtta ikka nagu soovitatud on ?

Nägin muuseas videot kus Ronnie Colman võttis neid 3x6 :D Aga no eks see mees kaalu tugevasti rohkem ka...

Eks suurema kaaluga mees peaks jah ehk rohkem seda saama. Mina võtsin 3x3. Peab ütlema, et ühest purgist mingit erilist muutust siiki märgata ei ole, Natuke ju annab parema tunde aga arvan, et see pole seda hinda väärt. Jään ikkagi AC-C juurde, see toimib minujuures endiselt suurepäraselt. Vahepeal kui 2 nädalat AC-C-d ei võtnud siis hakkas kang raskemaks muutuma ja ka üldine enesetunne oli uimasem. Nüüd olen uuesti 2 nädalat juba AC-C-d kasutanud ja tunne on vägev. ÜLIHEA ASI IKKA VÄLJA MÕELDUD, ERITI DIEEDIL OLLES ON SEE VÄGA SUUREKS ABIKS.

Samas arvan , et ka Nitrix oleks dieedil olles hea, kui seda suudaks pidevalt osta ja tarbida.

Aga jah, ainult üks purk Nitrixit proovimise pärast midagi eriti ei anna küll. Võib-olla tõesti peaks seda siis suuremad kogused neelama minu kaaluga mees, või siis peaks kõik need BSN sarja tooted samalajal sees olema. Mine võta sa kinni, pole kahjuks miljonär. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks suurema kaaluga mees peaks jah ehk rohkem seda saama. Mina võtsin 3x3. Peab ütlema, et ühest purgist mingit erilist muutust siiki märgata ei ole, Natuke ju annab parema tunde aga arvan, et see pole seda hinda väärt. Jään ikkagi AC-C juurde, see toimib minujuures endiselt suurepäraselt. Vahepeal kui 2 nädalat AC-C-d ei võtnud siis hakkas kang raskemaks muutuma ja ka üldine enesetunne oli uimasem. Nüüd olen uuesti 2 nädalat juba AC-C-d kasutanud ja tunne on vägev. ÜLIHEA ASI IKKA VÄLJA MÕELDUD, ERITI DIEEDIL OLLES ON SEE VÄGA SUUREKS ABIKS.

Samas arvan , et ka Nitrix oleks dieedil olles hea, kui seda suudaks pidevalt osta ja tarbida.

Aga jah, ainult üks purk Nitrixit proovimise pärast midagi eriti ei anna küll. Võib-olla tõesti peaks seda siis suuremad kogused neelama minu kaaluga mees, või siis peaks kõik need BSN sarja tooted samalajal sees olema. Mine võta sa kinni, pole kahjuks miljonär. :)

Kle ma just purgilt vaatasin et kes on üle 200LBS(90kg) need peavad võtma 3x4 tabletti päevas, nii et sina oleksid pidanud samuti nii tegema. Vb sellepärast polnud ka erilisi tulemusi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×