Jump to content
Ott Kiivikas

Ettevaatust!

Recommended Posts

Esimeses osa kirjutas, et tegi prantsuse surumist, korralik soojendus jne. kuid tulemus oli selline. Endal ka palju vigastusi olnud, kuid selliste vigastuste kõrval olen ikka terve poiss.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen midagi taolist kogenud kuid 10x kergemal kujul. Korra säärelihasega, siis oli terve jalg sinine ja jäme nagu tammepakk. Korra triitsaga. Triitsa puhul ei olnugki rebestus iseenesest suur kuid selline asi jätab psüühikasse pikaks ajaks kõva piduri peale. Lihtsalt ei julge. Võib-olla, et juba võikski korraliku raskusega teha kuid peas tiksub ikka, et KUI ÄKKI JÄLLE. Samuti on selgelt meeles see ragin või , nojah. kes on toorest lihatükki käes rebinud see teab seda häält. Samasugune hääl kui miskit rebeneb. Õnneks on nüüd kõik see möödas. Ja annaks jumal mõistust, et nii enam ennast lammutama ei hakkaks.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav ongi see, et mõlema käe alumised triitsepsi kinnitus kohad rebenesid lahti. Tavaliselt juhtub ikka ühel käel ja mitte selliselt. Mees vist üritas enneolematu raskusega proovida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke teine teema, aga ma ei saa aru, miks mõned pöialt teiste sõrmedega ühel pool hoiavad, päris mitmeid selliseid õnnetusi leiab netist:

Uhh, seda videot vaadates käis endal ka nõks läbi, vaadatagi valus.

Seda ei tohiks vist ikka juhtuda kui tõesti maksimaalse lähedast raskust ei proovi.

Sõltub kelle maksimaalse lähedast, mina kui algaja ei jaksa õnneks sellisi raskusi liigutadagi, millega nii võib juhtuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uhh, seda videot vaadates käis endal ka nõks läbi, vaadatagi valus.

Sõltub kelle maksimaalse lähedast, mina kui algaja ei jaksa õnneks sellisi raskusi liigutadagi, millega nii võib juhtuda.

Ära ole selles kindel! Kuna sa ei jaksa selliseid raskuseid liigutada on su lihased ka nõrgemad aga max raskusega võib igaüks end vigastada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tal seal videos olid kõik näpud ühel pool kui õieti nägin, ma pole veel (õnneks) näinud, et keegi sellist lollust harrastaks.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole see jah mingi lollus, ma teen smithil rinda samamoodi ja tunnetus on hoopis teine, tavalise kangi alla nönda päris ei läheks töesti aga eks igaühe enda valik see on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma kunagi venitasin ennast peale trenni.hakkasin spagaati tegema,pinge oli juba väga suur,kui järsku käis selline ragin läbi,et ma mõtlesin et nüüd on kõik,lihas on rebestatud.tõusin siis püsti ja ei tundnud mingit erilist valu,natuke imelik oli,aga see oli ka kõik. B)

ja se polnud mu pükste rebenemine ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks loll ees teised järgi .... :rolleyes:

või käis kodune klaveriõpe F.E.Derzinski õpetuste järgi..?

arvamis mäng , parimale kingitus, jokeri enda poolt !

post-17-1187087998_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis juhtus :rolleyes:

Jõusaalis. Tegin parajasti trapetsit, harjutus selline, et lamad kõhuli kaldpingil, hantlid käes tõstad õlgu. Enne kui hantlid kätte võtsin hakkasin end pingil kohendama, hoidsin näppudega seljatoest kinni. Aga kuna pink vana ja kuulub üleeelmisse sajandisse, siis nn fiksaator polnud korralikult lukustanud ja seljatugi vajus põmaki mu keharaskusega alla ja sõrmed jäid plekist seljatoe ja pingi raami vahele.

Riietusruumis võitlesin sellega, et pilt taskusse ei läheks. Mingi 30-40 min toibumist, siis läksin tegin rinna treeningu ära ja siis läksin traumapunkti kus mul fikseeriti kolmes näpus luumõrad, ühes lausa 2 tükki.

Tänud siinkohal Valju Jagomäele, kes nati mulle meditsiinilist esmaabi andis.

Vot selline lugu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaalis. Tegin parajasti trapetsit, harjutus selline, et lamad kõhuli kaldpingil, hantlid käes tõstad õlgu. Enne kui hantlid kätte võtsin hakkasin end pingil kohendama, hoidsin näppudega seljatoest kinni. Aga kuna pink vana ja kuulub üleeelmisse sajandisse, siis nn fiksaator polnud korralikult lukustanud ja seljatugi vajus põmaki mu keharaskusega alla ja sõrmed jäid plekist seljatoe ja pingi raami vahele.

Riietusruumis võitlesin sellega, et pilt taskusse ei läheks. Mingi 30-40 min toibumist, siis läksin tegin rinna treeningu ära ja siis läksin traumapunkti kus mul fikseeriti kolmes näpus luumõrad, ühes lausa 2 tükki.

Tänud siinkohal Valju Jagomäele, kes nati mulle meditsiinilist esmaabi andis.

Vot selline lugu.

Eriti visa hingega :) tegid trenni lõpuni :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eriti visa hingega :) tegid trenni lõpuni :rolleyes:

Õige mees, et lõpuni tegi, just nii meistriks saadaksegi. Loodetavasti. Vähemalt kasvatab selline asi korralikult tahtejõudu ja eneseületamist.

2004 aastal tegin õlatrenni, käsil oli teine harjutus, õla tagumine osa. Tegin seda toelt nö. Põlved kindlalt fikseeritud , keha ette kallutatud ja hantlitega lendamine. Hantlid olid 53kg.

Peale teist seeriat ja 10-ndat kordust käis paremas sääres läbi raksaks, surin, see tuttav toore liha rebimis hääl. Lasin hantlid maha ja mõtlesin et püksid kärisesid puru, Astusin sealt tugede tagant välja , teen ühe sammu aga jalga maha panna ei saanud. Vat nii valus oli. Siis oli selge, et lõhkusin ennast ära. Trenni tegin ühel jalal hüpates lõpuni, kõik mis ette nähtud. Õhtul läksin arsti juurde kes fikseeris lihase rebestuse. Saatis magnetravisse. Jalg läks õhtuks kuni põlveni jämedaks kui pakk, Järgmisel päeva veel siniseks. Jalga mahtus ainult krõpsudega plätu.

3 päeva hiljem hakkasin jalga juba nö. testima. Jalatrennis sain juba niipalju hästi toetada sellele, et sai jalapressi teha. Seinaääres üritasin säärele liikuvust anda seda kergelt venitades.

Nädal hiljem , kuigi jalg oli veel paistes ja sinine sain juba kerge raskusega säärtki teha.

3 nädalat hiljem oli jalg endist värvi ja kuju jälle, valu polnud ja kõik oli unustatud.

1,5 aastat tagasi saadud triitsepsi vigastusele järgnes põhimõtteliselt kohe samasugune testimine. Käsi oli sinine aga kõik trennid said tehtud. Tõsi rinna ja õla surumis harjutustes olid raskused oluliselt väiksemad, triitsepsile sain teha ainult plokil alla surumist. Kuna oli võistlusteks valmistumine, need olid tulemas2 kuu pärast ei olnud mõeldavgi, et oleksin endale rahu andnud.

2 kuud hiljem võitsin WFF-i euroopa meistrivõistlused ja veel nädal hiljem olin elukutseliste seas sama liiga võistlustel neljas. Olgu see WFF kuidas on aga lihtsat allaandmist ei tohi õige spordimees ikka endale lubada. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no näed.. poiss jättis terve mõistuse koju kui trenni läks :rolleyes: tehke mõistusega kõike, parem 1 väike samm edasi kui 10 suurt sammu tagasi (ehk siis mõlema käe rebenenud triitsepsid )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×