Jump to content
DeepBass

Tahaks teada

Recommended Posts

Tervist.

Asi siis selles et praegu suvi ja ei ole eriti aega käia jõusaalis. Aga nüüd kui kooliaeg hakkab, siis saab nagu korralikult käia ja korralikult saab ka toitumise paika kuna tõusen poole varem. Et kui ma nyyd jõukas ei käi ja kooliajast hakkan uuesti käima siis kuidas ma peaks alustama uuesti kui niuke suurem paus on sisse tuld. Olen käinud aasta ja paar kuud jõusaalis. Mõtlesin et hakkan kooliajast tegema massi, et kas peaks kuidagi enne kooli äkki ette valmistama selleks vms?

Ette tänades..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaua siis umbes peaks tegema?.. aga kui ma tahan hakata septembrist massi koguma ja leiaks võialuse et saaks praegu ka käia, kas siis on selleks massiperioodiks vaja kudiagi ette valmistada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaua siis umbes peaks tegema?.. aga kui ma tahan hakata septembrist massi koguma ja leiaks võialuse et saaks praegu ka käia, kas siis on selleks massiperioodiks vaja kudiagi ette valmistada?

Algajate kava (leiad siit lehelt hea vastava kava) teed nii kaua, kuni tunned, et liigesed-kõõlused koormustega taas harjunud ja treening-toitumis-puhkamisrežiim on ilusti paigas. Siis võtad juba järgmise astme treeningkava käsile. Kui kaua selleks kulub: püüa ennast "lugeda" ja oma keha ja vaimu seisundit hinnata. See võib võtta mõne nädala, kuid mõne inimese puhul tuleb ajaühikuks võtta kuu(d). Kõik oleneb konkreetsest inimesest, treeningpausi pikkusest jms.

Kui saad praegugi trenni teha, siis kehtivad samad reeglid kui juhul, kui hakkaksid trenni tegema septembris. Ettevalmistus massikogumiseks ongi algajate kava käsilevõtmine, toitumise paikasaamine ja korraliku puhkerežiimi sisseseadmine.

Jõudu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul just suvel pole üldse aega, või tundub nagu. Alati ärkan mingi 12-1 ja ongi naq pool päeva läbi.. siis veel vaja välja minna jne. Kooliajal on hea, siis pole nagunii midagi muud teha. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×