Jump to content
vend vähk

VAADAKE JA IMESTAGE!!!

Recommended Posts

Järjekordselt sain kinnitust, et me võime siin fitness.ee portaalis rääkida ühtedest ja samadest teemadest ning põhitõed lausa kivisse raiuda, aga ikka saadetakse minu postkastidesse sellist paska. Olgu lisatud, et selliseid pärleid tuleb viimasel ajal üllatavalt tihti:

autor -ktmlc4- [vasta kirjale] - [teie kirjavahetus]

kellele vendv

teema

saadetud: 26.07.2007 - 10:39anna spämmist teada

loetud: 26.07.2007 - 10:39

vastatud: -

No ma kunagi tegin Ostsin omale mingised tabletid nimega metaan või midagi sellist aga need ei pidanud kasulikud olema maksale nii et viskan nad minema vast:Või kuidas nad mõjuvad ei oska öelda we?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järjekordselt sain kinnitust, et me võime siin fitness.ee portaalis rääkida ühtedest ja samadest teemadest ning põhitõed lausa kivisse raiuda, aga ikka saadetakse minu postkastidesse sellist paska. Olgu lisatud, et selliseid pärleid tuleb viimasel ajal üllatavalt tihti:

autor -ktmlc4- [vasta kirjale] - [teie kirjavahetus]

kellele vendv

teema

saadetud: 26.07.2007 - 10:39anna spämmist teada

loetud: 26.07.2007 - 10:39

vastatud: -

No ma kunagi tegin Ostsin omale mingised tabletid nimega metaan või midagi sellist aga need ei pidanud kasulikud olema maksale nii et viskan nad minema vast:Või kuidas nad mõjuvad ei oska öelda we?

Kord küsiti minult sellist asja, et..... KUI KASUTAN METAANI, ET KAS SIIS PEAN MA SEDA VALKU KA IKKA SÖÖMA.?

Ma ütlesin, et ei pea, aga hakaku raha kiiresti kõrvale panema muidu maetakse sind vanemate kulul. :)

Teine teema: Siis kui Kalmus veel Eestis FAST-I maskott oli, tuli Tartus minu juurde üks jõmm (tuttav), väga salapärase ilmega küsis, et kas mul proteiini on? Vastasin, et on küll, et millist vaja? Tema , et sellist mis ikka lihast kasvataks. Ma siis pakkusin talle midagi välja ja mees ostis selle järgmisel päeval ära. Vaatas mind sellise kurva pilguga ja küsis, ega sa ju ei räägi kellegile, et ma sinult proteiini ostsin, ma ei taha, et keegi teada saaks, et ma keemiat kasutan. :P

Mõtlesin siis endamisi nagu meie Peaminister, et TULE TAEVAS APPI!!! (või umbes nii). Vastasin kurvale vennikesele, et ole rahulik ei mina räägi, noh ja ega ma olegi ju rääkinud. Tema nime ma pole ju teile avalikustanud.

Selliseid vaimuhiiglasi ikka jagub, täitsa usun Imre, et su postkast nendest umbes on. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumise kohta meenus ka üks variant. Küsiti, et mida ja kuidas ma pean sööma, et treeningust rohkem kasu oleks, ma siis seletasin kuna ja mida. Tegu oli päris algajaga ja minu pakutu peale ütles ta, et mul ei jätku selleks kõigeks raha. Ma siis, et hädapärast võid ju ka ainult kohupiimaga läbi ajada, et neljast pakist päevas sulle piisaks. Nädal hiljem poiss kurdab, et esimesed päevd suutsin küll hommikul endale neli pakki kohupiima sisse ajada aga siis enam ei jaksanud. Küsisin siis, et miks sa neli korda ei või päevas süüa, iga kord üks pakk? Tema, et päeval polevat aega poodi minna, et mõtlesin hommikul kõik korraga ära süüa. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi üks tüüp tahtis mu sõbra kaudu omale valku tellida, no sõber siis tõi talle ja ütles umbes et Väga hea proteiin, ise kasutan juba pikka aega, toimib väga hästi, maitse on hea ja lahustub hästi. Teine tüüp läks jumala leili, et miks sa mulle seda proteiini tõid raisk, ma tahtsin ju valku! Kulus mingi pool tundi enne kui lõpuks uskuma jäi, et talle tünga ei tehta. :)

Enne kui midagi võtate, võiks ju ometi teada mida omal näost sisse ajate! :P

Kõige masendavam, et too tüüp polnud siis veel päevagi jõusaalis käinud ja juba tahtis omale veel kreatiini ja metaani ka :P

KUHU TEIL NII KIIRE ON

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul sõber ka küsis nii ümbernurga seda proteiiniasja

et kust saab ja nii

ma siis seletasin

tema sellepeale et "noh, kas impotendiks ei jää", et tal sõber ütles et kulturistid jäävad impotendiks???:P

ütlesin, et ei jää, aga küsisin mis maitsega talle meeldiks

sellepeale imestas :) "neil on mingi maitse kaaa?"

ma arvan et ta ajas valgu ja steroidid segamini. vaene poiss

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on nagu naine dietoloogi juures, kes pärast seda, kui arst talle dieedi määras, küsib, et millal dieeti pidama peab, kas enne sööki või pärast...

See oli küll kindlasti blond naine. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumise kohta meenus ka üks variant. Küsiti, et mida ja kuidas ma pean sööma, et treeningust rohkem kasu oleks, ma siis seletasin kuna ja mida. Tegu oli päris algajaga ja minu pakutu peale ütles ta, et mul ei jätku selleks kõigeks raha. Ma siis, et hädapärast võid ju ka ainult kohupiimaga läbi ajada, et neljast pakist päevas sulle piisaks. Nädal hiljem poiss kurdab, et esimesed päevd suutsin küll hommikul endale neli pakki kohupiima sisse ajada aga siis enam ei jaksanud. Küsisin siis, et miks sa neli korda ei või päevas süüa, iga kord üks pakk? Tema, et päeval polevat aega poodi minna, et mõtlesin hommikul kõik korraga ära süüa. :P

:) Deem Marek peab ka igasugseid koomilisi olukordi läbi elama, ei tea kas Ta öösel pärast magada ka saab? mina naersin seda lugu nii et silmad märjad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise vähemalt ei imestaks, lolle on ikka ja alati leidunud kes ei oska ja ei taha asjadest aru saada. Eks Tartus MV-ski käies kohta seda kui keegi kes on pool aastat saalis käinud hakkab endale metaani sisse kühveldama. Paraku paisusid vaid põsed, punnpõsk selline, eks see metaan sisse põskedesse läks.

On seda lollust vaja!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumise kohta meenus ka üks variant. Küsiti, et mida ja kuidas ma pean sööma, et treeningust rohkem kasu oleks, ma siis seletasin kuna ja mida. Tegu oli päris algajaga ja minu pakutu peale ütles ta, et mul ei jätku selleks kõigeks raha. Ma siis, et hädapärast võid ju ka ainult kohupiimaga läbi ajada, et neljast pakist päevas sulle piisaks. Nädal hiljem poiss kurdab, et esimesed päevd suutsin küll hommikul endale neli pakki kohupiima sisse ajada aga siis enam ei jaksanud. Küsisin siis, et miks sa neli korda ei või päevas süüa, iga kord üks pakk? Tema, et päeval polevat aega poodi minna, et mõtlesin hommikul kõik korraga ära süüa. :P

See juba nagu anekdoot elust enesest. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumise kohta meenus ka üks variant. Küsiti, et mida ja kuidas ma pean sööma, et treeningust rohkem kasu oleks, ma siis seletasin kuna ja mida. Tegu oli päris algajaga ja minu pakutu peale ütles ta, et mul ei jätku selleks kõigeks raha. Ma siis, et hädapärast võid ju ka ainult kohupiimaga läbi ajada, et neljast pakist päevas sulle piisaks. Nädal hiljem poiss kurdab, et esimesed päevd suutsin küll hommikul endale neli pakki kohupiima sisse ajada aga siis enam ei jaksanud. Küsisin siis, et miks sa neli korda ei või päevas süüa, iga kord üks pakk? Tema, et päeval polevat aega poodi minna, et mõtlesin hommikul kõik korraga ära süüa. :P

Tra. Ma enam suuda naeru pidada, see parim nali viimase 3 aasta jooksul vist :):P :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükskord lõppes sõpradel jooki pannes limonaad otsa ja siis hakkasid nad viinale proteiini pealekaks võtma. :) No Fast maitseb imehästi.

Mind selles pundis ei olnud, ausõna! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ükskord lõppes sõpradel jooki pannes limonaad otsa ja siis hakkasid nad viinale proteiini pealekaks võtma. :) No Fast maitseb imehästi.

Mind selles pundis ei olnud, ausõna! :P

võsul võeti ka viina PRO FX-ga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellessuhtes, et tean kah ühte lugu.

Mehel oli kinnise kõhuga probleem ja läks arsti juurde. Arst kirjutas talle välja pärakuküünlad. Mees läks apteeki ja ostis ühe ja kodus sõi selle ära. Aga probleem ikka alles. Järgmine päev ostis veel 2 ja sõi ühe lõunaks teise õhtuks. Mure ei kadunud. Kolmandal päeval otsustab osta 3 küünalt ja samas kurdab proviisorile, et küünlad ei toimi. Apteeker küsib vastu: "Aga mis te nendega tegite? Ära sõite või?"

"Ei! Per**e toppisin!" vastab mees sarkastiliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

marek jah juba kirjeldas olukorda. olen ka vahel ostnud massilisajat ,proteiinii......,noh toidulisandeid.ja möni ikka on sellise suhtumisega,et tegu keemiaga. nu jah näo ilmest ,kui räägid toidulisandist,on ka aru saada, et umbes mees mis sa siin räägid avalikult keemiast.koige hullem inimesed ise ei tea,mida söövad. ja eriti naljaks on see ,et kardetakse suitsetamist maha jätta,et lähen paksuks.kahju ,selliseid inimesi on väga palju,vähemalt minu ümber. ja möni on isegi selline kangekaelne ,et vastab,et 1 suits päevas isegi hää pidavat olema tervisele. ah ..........ma ütlesin ,jah kui meeldib siis meeldib,mulle ka meeldib sportlik olla.........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahah.

Mina | says:

avastasin enda jaoks, et kaseiinvalk mõjub väga hästi

tema says:

just just

tema says:

kaseiin on ju kasepuust tehtud?

tema says:

rsk läheb aega enne kui läbi hammustan

tema says:

fakt see et liha valku vähe vaja piiima valku rohkem ja taimset valku kõige enam

tema says:

kust sa kaseiini said?

tema says:

sõna kvaliteetne vadaku valk on sama lõbus nagu kuumad eesti poisid

Täismöll! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumise kohta meenus ka üks variant. Küsiti, et mida ja kuidas ma pean sööma, et treeningust rohkem kasu oleks, ma siis seletasin kuna ja mida. Tegu oli päris algajaga ja minu pakutu peale ütles ta, et mul ei jätku selleks kõigeks raha. Ma siis, et hädapärast võid ju ka ainult kohupiimaga läbi ajada, et neljast pakist päevas sulle piisaks. Nädal hiljem poiss kurdab, et esimesed päevd suutsin küll hommikul endale neli pakki kohupiima sisse ajada aga siis enam ei jaksanud. Küsisin siis, et miks sa neli korda ei või päevas süüa, iga kord üks pakk? Tema, et päeval polevat aega poodi minna, et mõtlesin hommikul kõik korraga ära süüa. :o

see oli küll väga naljakas lugu...väga hea !!!! nalja nabani B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule on üeldud selge sõnaga, et proteiini on mõtekas kasutada, kui trenni on tehtud vähemalt 3 aastat aga valke võib ka varem võtta.

Ütles seda 20 aastane kodanik ja kuuldavasti kõva treenija. :o

Ma ei mõista miks inimesed ei saa tasa olla, kui suust midagi naguinii välja ei tule...? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×