Jump to content
matti

Jõusaalivõimalused TTÜ-s

Recommended Posts

Tervist!!!!

Niisiis,läbi õnnelike juhuste kokkulangemise sain ma õppima TTÜ mehhanika teaduskonda. :)

Sooviksin teada,kuidas on seal lood jõusaalivõimalustega?

Kõik kommentaarid on oodatud. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lisan veel niipalju, et olles käinud ka mujal spordiklubide saalides, siis seal tutvustuses mainitud sõna "avaras" ei maksa sulaselge tõena tõlgendada. Tudengile oli kord vist 50-60kr kui maksta igal korral. Kuumaks mingi 500kr

aga kui teha jõusaali kehalise kasvatuse aine raames, siis saad muidugi tasuta (minu ajal oli 2 korda nädalas)

Muudetud kasutaja salver poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise käisin TTÜ jõusaalis kehalist kasvatust sooritamas. Hommikul kell 8 oli üsna hea trenni teha, aga päevasel ajal kippus rahvastatus üsna suureks minema. Seadmed on korralikud.

Sügissemestril kavatsen jälle minna rauaga mängima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise käisin TTÜ jõusaalis kehalist kasvatust sooritamas. Hommikul kell 8 oli üsna hea trenni teha, aga päevasel ajal kippus rahvastatus üsna suureks minema. Seadmed on korralikud.

Sügissemestril kavatsen jälle minna rauaga mängima.

Aga palju on võimalik käia praegu kehalise kasvatuse tunni raames tasuta jõusaalis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga palju on võimalik käia praegu kehalise kasvatuse tunni raames tasuta jõusaalis?

Alguses valid küll 2 aega nädalas, kuid tegelikult saab käia ka muudel aegadel lisaks ning mingit piirangut ei ole. Ise käisin vist umbes 35 korda treenimas 15 nädala jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina olen 2 semestrit käinud seal kehalise arvelt (tasuta) ja saan 1 semestri veel käia....eks siis vaatan kus edasi.....käid saalis nii palju kui ja kuna tahad (kedagi ei huvita mis ajale sa sem. algul end registeerisid). Saal on norm aga teatud aegadel on natu rohkem rahvast kui muidu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×