Jump to content
Taavi Hommuk

Valgu Tarbimine

Recommended Posts

Tervist,

Küsimus järgmine, et kas tõesti on valk nii tõhus, et kaotab igasuguse lihasvalu ära?

Nimelt hakkasin tarbima Hera80 ning pärast treeningpäevi pole enam mingisugust tunnet, et trenni oleks teinud. See iseenesest on väga meeldiv, kui ta taastusvõime on selline, kuid endidsed järgmisehommiku "meeldivad valud" on kadunud ning tunne on, nagu teeks tühja trenni. Muretsen asjata?

Lisaks veel juurde, et võtan siis kaks korda päevas 3x 15g kaal 75kg.

Ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valk nüüd küll valu ära ei võta.. parimal juhul leevendab ehk selle võrra, et lihas taastub kiiremini ... kui tihedalt lihasgruppidele trenni teha, siis võib "valu" väheneda, kuid pikapeale ei pruugi enam tulemusi tulla .. ületreening on siis asja nimi :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihaste valusaks muutumine pärast treeningut on tingitud sellest, et lihased pole koormusega harjunud. Kui lihased harjuvad aga koormusega, siis pole jälle arengut. Nii et väike lihasvalu on vajalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihaste valusaks muutumine pärast treeningut on tingitud sellest, et lihased pole koormusega harjunud. Kui lihased harjuvad aga koormusega, siis pole jälle arengut. Nii et väike lihasvalu on vajalik.

Õige :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see järgneva päeva lihasvalu on tõesti seotud sellega, kui intevsiivselt sa trenni tegid eelneval päeval. 90% olen kindel et see oli puhtjuhuslikult madala intevsiivsusega trenn(või sama koormustega nagu tavaks on), seega ka järgmine päev ei valutanud lihased. ja proteiini pulber ongi sinuarust nüüd süüdlane.

isiklukust kogemusest võin öelda et see hera 80 KÕIGE parem proteiinipulber kyll ei ole. see on minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see järgneva päeva lihasvalu on tõesti seotud sellega, kui intevsiivselt sa trenni tegid eelneval päeval. 90% olen kindel et see oli puhtjuhuslikult madala intevsiivsusega trenn(või sama koormustega nagu tavaks on), seega ka järgmine päev ei valutanud lihased. ja proteiini pulber ongi sinuarust nüüd süüdlane.

isiklukust kogemusest võin öelda et see hera 80 KÕIGE parem proteiinipulber kyll ei ole. see on minu arvamus.

Mida see su isiklik kogemus siis täpselt ütleb?

Ei tglt õige, aga Hera 80'l on väga hea hinna-kvaliteedi suhe minu arvates ning inimesele kes kulturist ei ole läheb see "parem" juba liiga nüanssideks kätte ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen 3 erinevat proteiini proovinud ja mina küll mingit vahet pole täheldanud. Ma eriti ei mõista, mis moodi seda vahet üldse tunda saab? Ühe proteiiniga arened ja teisega mitte? Siis on tavaliselt 100 asjaolu veel juures, mida silmas pidada. Nüüd olen juba pikemat aega Hera80 tarbinud (pool aastat umbes). Ainukesed asjad, mida võrrelda saaks, on maitse ja füüsikalised omadused - lahustuvus ja see, kui palju ta vahutab. Hera80-l on need väga head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×