Annika Pärtel 84 Report post Posted July 17, 2007 Täna tähistab oma 40. juubelit endine kulturist ja praegune jõutõstmise treener Marko Terasmaa. Palju edu ja õnne talle meie tööka kollektiivi poolt! Share this post Link to post Share on other sites
-aron- 0 Report post Posted July 17, 2007 Õnne ja edu edaspidisex ka minu poolt!!! Share this post Link to post Share on other sites
sportvitamin 0 Report post Posted July 17, 2007 Также поздравляем Марка с юбилеем Очень яркая личность В прошлом году познакомились в лагере ВысуPalju õnneВиталий МалининЕлена МалининаЕлена КиваОльга Орлова Share this post Link to post Share on other sites
kaido leesmann 51 Report post Posted July 17, 2007 Palju onne Marko! Share this post Link to post Share on other sites
Arnold 76 Report post Posted July 17, 2007 Õnnitused kogu Võsu laagripere poolt (ca 40 inimest).Jõudu järgnevaks 60 - ks. Share this post Link to post Share on other sites
Annika Pärtel 84 Report post Posted July 17, 2007 Marko just täpsustas, et saab siiski sel aastal veel kõigest 39, aga õnne sellegipoolest palju-palju! Share this post Link to post Share on other sites
Raivo Piiber 21 Report post Posted July 17, 2007 Marko just täpsustas, et saab siiski sel aastal veel kõigest 39, aga õnne sellegipoolest palju-palju! Nu mina pakuks ikkagi 40 Nii et õnne juubeliks! Share this post Link to post Share on other sites
vend vähk 659 Report post Posted July 17, 2007 Igal juhul hilinenud õnnesoovid! Share this post Link to post Share on other sites
susim 2 Report post Posted July 17, 2007 6nne ka siit Iirimaa magede vahelt Share this post Link to post Share on other sites
Andrei8 0 Report post Posted July 18, 2007 Paraku saab Marko ikkagi 39!Aga siiski, õnnitlused,AndreiTartu Share this post Link to post Share on other sites