Jump to content
kaldas

Imre ole hea aita :)

Recommended Posts

Ma tahtsin küsida, et kas see kava:

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=5866

on massi kava või relieefi kava? Oleks väha tänulik kui leiaksite aega sellele vastamiseks :)

Ette tänades Kaldas.

Kuna mul on iga 4-5 kuu tagant võistlused, siis ei ole erilist võimalust ja mõtet suure massikasvatamisega tegeleda. Samas reljeefi kava on mul oluliselt intensiivsem. Ütleme nii, et see kava on vend Vähi võistlusvälise hooaja kava :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mõtled rinna treeninguid suurendada?

Sel juhul tuleks mõelda, kas see on ikka hea idee, sest kui treenida lihast tihedamalt, siis ta harjub, ja ületreenub. Aga kui harvemini treenida, siis tuned ju ise, et suudad rohkem lihast mõjutada, ja järgmiste lpäevadel on see ikka nõks valusam kui tihedalt treenides.

Kui teha kitsa haardega surumist, siis peaks triitsepile sobilik küll olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei hakka uut teemat püstitama nii, et loodan, et keegi siia ka tsekkab ja vastata oskab :P

Küsimus siis selline:

Kas ma peaksin tegema harjutuste seeriaid suurtemate raskustega ja mustemalt või natuke kergematega ja puhtalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oled algaja, siis esialgu on parem teha väiksemate raskustega ja puhtalt. Kui kogemusi juba piisavalt palju on, siis leiad endale ise sobiva tehnika, mis konkreetselt sinu puhul paremini töötab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma olen lünklikult 2a. käinud.

praegu teen nagu rohkem suurte raskustega trenni, aga vaatan nagu kuidas "suured onud" teevad siis nad panevad nagu puhtamalt...kuigi nagu kalmus ütleb, et mida suuremad raskused seda parem :)

Ma üritan siis veel mõnda aega suurtega ja hiljem proovin siis puhtalt ka mõne aja :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paneme siis juba kõik oma imelikud küsimused siia xD

Minu järjekordne küsimus:

Kas selline endatehtud shake oleks mõeldav:

500 ml rasvata piima (0.05%) , supilusikas kuhjaga kakaod ja teelusikatäis kreatiini ?:P

Mulle meeldib leiutada x)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paneme siis juba kõik oma imelikud küsimused siia xD

Minu järjekordne küsimus:

Kas selline endatehtud shake oleks mõeldav:

500 ml rasvata piima (0.05%) , supilusikas kuhjaga kakaod ja teelusikatäis kreatiini ?:P

Mulle meeldib leiutada x)

Ja kust piisav valk tuleb?

...Või annab siis nullpiim tõesti nii palju valku? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×