Jump to content
Annika Pärtel

Täna Reporteris Irene Mikk

Recommended Posts

Heh, teda ma tean. Kui käisin veel Tennisehallis, siis käis seal trennis. Veel oli ta mu sõbra töökaaslane Pärnu Vanglas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Karmi olemusega tädi:D

On mullegi koolis tundi andnud.

Muudetud kasutaja maza poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehnilises mõttes ei olnud sealt trennist muidugi midagi õppida - ma ei saa aru ,miks on vaja kuhjata peale hunnik kettaid, kui sellega 5cm liigutust teha jõutakse. Maailma 6 naiskulturist? Jah selles uduliigas - kus 6 võistlejat oligi kategoorias. Inna Uit (varasemast ajast Merike Madar) on ainus naiskulturist, kelle tulemused maailmamastaabis olid imetlusväärsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehnilises mõttes ei olnud sealt trennist muidugi midagi õppida - ma ei saa aru ,miks on vaja kuhjata peale hunnik kettaid, kui sellega 5cm liigutust teha jõutakse. Maailma 6 naiskulturist? Jah selles uduliigas - kus 6 võistlejat oligi kategoorias. Inna Uit (varasemast ajast Merike Madar) on ainus naiskulturist, kelle tulemused maailmamastaabis olid imetlusväärsed.

Täiesti nõus sinuga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehnilises mõttes ei olnud sealt trennist muidugi midagi õppida - ma ei saa aru ,miks on vaja kuhjata peale hunnik kettaid, kui sellega 5cm liigutust teha jõutakse. Maailma 6 naiskulturist? Jah selles uduliigas - kus 6 võistlejat oligi kategoorias. Inna Uit (varasemast ajast Merike Madar) on ainus naiskulturist, kelle tulemused maailmamastaabis olid imetlusväärsed.

Ma ei v6rdleks Merike Madarit Inna Uidiga. Vanusevahe ei ole ka nii yyratu. Merike Madar tuli minu teada paaris v6isteldes k6rgele kohale? V6i ei ole ma tema saavutustega lihtsalt kursis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NSVL meister minuteada kas mitte 3 korda - see ütleb nii mõndagi, kes liidus võitis on üldjuhul ka siiamaani tegija nii MM kui EM. Aeg oli teine ja ma kahtlen kas Merike välisvõistlustele üldse pääseski, sest nii kulturism, kui eriti naistekulturism ei olnud soositud alade seas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NSVL meister minuteada kas mitte 3 korda - see ütleb nii mõndagi, kes liidus võitis on üldjuhul ka siiamaani tegija nii MM kui EM. Aeg oli teine ja ma kahtlen kas Merike välisvõistlustele üldse pääseski, sest nii kulturism, kui eriti naistekulturism ei olnud soositud alade seas.

T2nud info eest.

Mis aga puudutab Irenet... See v6ib olla ka n8 telefomim2ngu efekt. Infot tehakse alati myydavamaks ja lugu oli vaja teha. Tuli kuuendaks...ju siis on kuues ja kui ta tahab ise olla kuues, It is OK too (teen enemyt :)). Kui mina ei tunne ennast loksutatud olevat siis, miks peaks sina?

Olen hetkel Nepalis ja naudin NAERATAVAID inimesi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×