Jump to content
wandersell

Rippes kätekõverdused...

Recommended Posts

aaga, kuidas rippes kätekõverduse tulemust parandada? Et mis harjutused aitavad.. olgu öeldud, et lõuga just nii palju ei tõmba, et saaks seeriad teha.. tore oleks kindlad näited harjutusepangast..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina teen lõuatõmbeid nii: võtan vanad püksid, sinna keskele sangpomm ja seon sääred kinni ja tõstan 3-4. Mu maksimum on 95 kilo üles tõsta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga see oli küll huvitav, et biitseps KA VIST töötab; biitseps just töötabki ju või kuidas :))ja see on ikka väga põnev, kuidas rinnalihasega lõuga tõmmatakse ...mmm...jalad horisontaalis ja ülevalt poolt allapoole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rinnalihas töötab lõuatõmbamisel! kui suurt rolli ta tõmbamisel mängib on teine asi, kuid ta töötab. võta nüüd õpik kätte ja õpi natuke anatoomiat, "jõu-,ilu- ja terviseamatoomia" ajab asja ära küll... edu sirvimisel ja teritused järvamaale;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelen just enda tulemuse parandamisega. Sain vene sõjaväes käinutelt nõu: tõmbad ühe - puhkad, siis kaks, puhkad kuni jõuad koguseni, mida enam ei jaksa. Siis hakkad kogustega jälle tagasi tulema kuni 1ni. Ntx max 5 kordusega teed kokku 25 tõmmet. Ja kui pidevalt teed, siis tuleb ka jõudu. Mul igal juhul tuleb :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnalihase pumpamine lõuatõmbamisega-sellist juttu ajab kas Flexi steroidiori või kaks nädalat kohalikus jõusaalis kõhulihast pumbanud mees.Olgu kuidas on aga Hr Toomla tuleb õigele teele juhatada et edaspidi selliseid keele(näpu)väratusi ei tekiks.Lugu järgmine pealthaardega lõugatõmmates -triitseps,pöördhaardega -biitseps ja siis muidugi lailihas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest kõhn

Sa ei tea elust midagi olen 8 aastat lõuatõmbega rinnalihast kasvatand ja tulemus on laitmatu.jobukari sellised

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ah lõuatõmbed..vanas vene ajal sai küll talvel külmaga iga päev õues rinda tehtud aga see selleks....ise teen tõmbeid küll a see ei näe eriti lõustõmbamise moodi välja-..kasutan sama haaret mis jõutõmbelgi kuid rohkem tõmlen/trimblen seal toru otsas kui tõmban sest vaadake missugune lihasmägi ma olen...minu kaalus mehed suruvad rohkem kangi ja istuvad velode peal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen lugenud küll, jah. selles asi ongi.

lõuatõmme pealthaardega: õlavarre kakspealihas, õlavarrelihas, õlavarre-kodarluulihas; suur ümarlihas, seljalailihas, romblihas, trapetslihase alaosa

lõuatõmme althaardega: õlavarre kakspealihas, õlavarrelihas, seljalailihas, suur ümarlihas.

mõned mehed ei tee vist lihaspingel ja lihastööl vahet?

rinnalihase tähtsaimaks funktsiooniks on nimelt käsivarte küljelt-ette toomine.

loe ise kah vahelduseks kirjandust, ehk tuleb kasuks :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×