Jump to content
hunter

Võtted .

Recommended Posts

Miks sa neid jalalööke harjutada tahad? Ja miks jõusaalis?

Esimese õpetuse peaks väga soovitatavalt saama ikkagi treeneri käest, kes su vigu oskab parandada. Ja teiseks see, et jõusaalis koti jalaga löömine ei ole üldse seesama, mis liikuva vastase jalaga löömine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa neid jalalööke harjutada tahad? Ja miks jõusaalis?

Esimese õpetuse peaks väga soovitatavalt saama ikkagi treeneri käest, kes su vigu oskab parandada. Ja teiseks see, et jõusaalis koti jalaga löömine ei ole üldse seesama, mis liikuva vastase jalaga löömine.

Kust sa lugesid välja, et ta tahab jalaga kotti lüüa? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa neid jalalööke harjutada tahad? Ja miks jõusaalis?

Esimese õpetuse peaks väga soovitatavalt saama ikkagi treeneri käest, kes su vigu oskab parandada. Ja teiseks see, et jõusaalis koti jalaga löömine ei ole üldse seesama, mis liikuva vastase jalaga löömine.

Lööke tahan harjutada sellepärast, et tuleb kasuks noh ei taha mingi äpu olla .

No, aga kui ei löö koti pihta siis liikuva vastase pihta ei saagi ma arvan et saad mu mõttest aru .

Mul oleks lihtsaid ja kavalaid jalalöögi harjutusi vaja . ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igal ühel on oma põhimõtted ja kuinüüd ei suuda jalaga lüüa, ei ole kohe äpu või võtad seda konkreetse näitena, et kui nüüd jalaga ei suuda lüüa, olen äpu? Samas võin öelda ju, et tahaks hullult breiki panna, aga ei oska, olen siis äpu? Tahaks isegi osata jalalööke, aga siis oleks pidanud juba varasemast east seda harjutama, kuna nüüd on seda raske õppida, kuna jalg lihtsalt ei tõuse küljega sihtmärgi poole olles. Ehk väljendasin selgelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist raffas!! On teil ehk mõni hea koht anda kus on välja toodud kuidas jalalöökide eest end kaitsta ja neile vasturünnaku teha? ;)

youtube ja self defence

aga praktikata ikka naljalt seda ei õpi

mine ikka trenni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Youtube ja Self Defence ma arvan EI ole siiski see... vbla mingeid tai poksi õppevideosid leiad...

Ma mõtlesin kotti sellepärast, et tavaliselt jõusaalis ripub vahel mingi kott, aga partneriga harjutamiseks ma ei saa aru miks peab jõusaali minema - ruumi vähe ju seal üldiselt ja muuks asjaks mõeldud see koht.

Ajah... mine kuskile asjalikku trenni ikka... ja kui võimalust ei ole, siis tõsta rauda ja arenda võhma seni kuni võimalus tekib;) VÕI siis hakka kuskil sõpradega pusima, aga selleks läheb kõvasti vaeva ja esimene algus oleks hea ikka treeneri käe all saada.

Tule Tartusse, võta mõni eratund ;)

Jalalöögid on tglt niikuinii rohkem spordiasi... enesekaitse jaoks on vööst kõrgemale minevad jalalöögid üldiselt mõttetult riskantsed...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On küll väga kasuks, aitäh.

Aga kas oleks videot ka selle kohta, kuidas nina tagasi paigutada, juhuks kui nina paigast ära nö lüiakse, mul nii juhtus kunagi, jan üüd on nagu tšetšeeni nina, et kerge kõverus sees. Ja kohtunikud ei anna ju ometi häid punkte kulturistile, kelle nina on kõver.

Muudetud kasutaja estrose poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×