Jump to content
inside14

Palju Õnne V.Vähk!!

Recommended Posts

Kuigi vastavat märget pole, usun, et ka seekord võivad kõik õnnitleda.

Palju õnne ja suuri lihaseid herr Vähi.

Mul on täna 30-s sünnipäev! Jah, millegipärast ei ole esilehel teadet üles pandud, aga elan üle ;)

VEELKORD TÄNUD KÕIKIDELE ÕNNITLEJATELE!

vend Vähk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TERETULEMAST 30 JA ROHKEM MEESTE SEKKA!!! KÕIKE HÄÄD SULLE JA HOIA MUSKEL KÕVA!

Tänud!

Loodetavasti sa tuled laupäeval tartusse minu juubelipeole?

Ma siin jätsin sulle interneti vahendusel teate selle kohta. Tore oleks, kui tuled. Väike Ivo tuleb kohale ja ilmselt Marek Kalmus ka. Argo Ader ei ole veel vastanud, aga küll me ta võrkudega kinni püüame ja kohale toimetame ;)

Kas ma olen nüüd seniilne vanamees, või mees oma parimates aastates? Selles suhtes, et ma olen meeltesegaduses :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud!

Loodetavasti sa tuled laupäeval tartusse minu juubelipeole?

Ma siin jätsin sulle interneti vahendusel teate selle kohta. Tore oleks, kui tuled. Väike Ivo tuleb kohale ja ilmselt Marek Kalmus ka. Argo Ader ei ole veel vastanud, aga küll me ta võrkudega kinni püüame ja kohale toimetame ;)

Kas ma olen nüüd seniilne vanamees, või mees oma parimates aastates? Selles suhtes, et ma olen meeltesegaduses :unsure:

Sain teate kätte ja saatsin sulle Fitness ratesse sõnumi (ei tea, kas see ka sinuni jõudis)? Valuga südames ütlen, et pean siis tööülesandeid täitma...krt! Igaljuhul oma mõtetes olen teiega. Loodetavasti saab ka su küsimus seniilsuse ja parimate aastate kohta siis vastuse ja meeltesegadus selgineb(alati võid ka minu, kui vana ja elu näinud mehe poole pöörduda, kui eksistentsiaalseid küsimusi tekib)...:-D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud!

Loodetavasti sa tuled laupäeval tartusse minu juubelipeole?

Ma siin jätsin sulle interneti vahendusel teate selle kohta. Tore oleks, kui tuled. Väike Ivo tuleb kohale ja ilmselt Marek Kalmus ka. Argo Ader ei ole veel vastanud, aga küll me ta võrkudega kinni püüame ja kohale toimetame :unsure:

Kas ma olen nüüd seniilne vanamees, või mees oma parimates aastates? Selles suhtes, et ma olen meeltesegaduses :(

Marek Kalmus tuleb aga jääb natuke hiljaks. Kell 16.00 näitab ta ümaratele rammumeestele Vastseliinas milline võiks mees välja näha kui ta peale raskustega mängimise ka söögilaua taga natuke vaatab mida suhu pistab. ;) Loodan, et annad mulle andeks ja teete algust ilma minuta. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×