Jump to content
õlalihas

Günekomastia

Recommended Posts

Günekomastia? :rolleyes:

Seda minagi...

"Puberteediealiste poiste füsioloogiline günekomastia on üsna tavaline nähtus, mis mõne aja pärast taandub, kui ei ole tegemist just rasvumisega." Kuigi 20 peaks juba nagu puberteedi east välja sirutuma...

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Puberteediealiste poiste füsioloogiline günekomastia on üsna tavaline nähtus, mis mõne aja pärast taandub, kui ei ole tegemist just rasvumisega."

Ei taandu ta alati midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul on ka sama probleem juba ca 4 aastat , nippel on suurem ja mingeid tükke täis, teine on täiesti normaalne. Ma olen 18 ja väga lihastes ka pole ja kont pole ka eriti paks, pikkust ka pole. Oskate öelda mis selle põhjus võib olla v mida ma valesti olen teinud?

Aromataasi liiga palju. Ega ise ei anna suurt midagi teha.

Seda küll et kofeiin soodustab natuke günekomastiat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu mul on güno juba 7 a. arvasin ka ja lootsin et kaob ära aga ei..

tamixofen - EI ärge võtke seda see ei aita niikuinii. olen proovinud ka. ainult halvad kõrvalmõnud kaasnevad sellega.

ainuke lahendus on siiski operatsioon

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nu mul on güno juba 7 a. arvasin ka ja lootsin et kaob ära aga ei..

tamixofen - EI ärge võtke seda see ei aita niikuinii. olen proovinud ka. ainult halvad kõrvalmõnud kaasnevad sellega.

ainuke lahendus on siiski operatsioon

Tamoksifeen võib aidata. Arimidex võib aidata. Andractimi geel võib aidata. Ei ole ainult operatsioon. Iseasi mida arst on nõus sulle andma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

suht hull teema... kas näeb välja nagu päris naise tiss ? :rolleyes:

Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge võtke steroide.

See oled see soomlane siin anekdoodis.

Soomlane, ameeriklane, jaapanlane Tallinna vanalinnas. Narkomaan kargab ligi, verd täis süstal käes:

"Raha siia muidu süstin! Mul on aids!"

"Võta kogu mu raha, ära ainult süsti," palub ameeriklane.

"Võta mu käekell ka, lase ainult minna," räägib jaapanlane.

"Süsti kui tahad, mina ei anna sulle midagi!" teatab soomlane.

Narkomaan surubki soomlasele süstla käevarte.

Mees, kas sa oled hull!" imestavad ülejäänud turistid. "Sa saad nüüd aidsi!"

Mina aidsi ei karda,"ütleb soomlane, "ma kasutan alati kondoomi!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oled see soomlane siin anekdoodis.

Soomlane, ameeriklane, jaapanlane Tallinna vanalinnas. Narkomaan kargab ligi, verd täis süstal käes:

"Raha siia muidu süstin! Mul on aids!"

"Võta kogu mu raha, ära ainult süsti," palub ameeriklane.

"Võta mu käekell ka, lase ainult minna," räägib jaapanlane.

"Süsti kui tahad, mina ei anna sulle midagi!" teatab soomlane.

Narkomaan surubki soomlasele süstla käevarte.

Mees, kas sa oled hull!" imestavad ülejäänud turistid. "Sa saad nüüd aidsi!"

Mina aidsi ei karda,"ütleb soomlane, "ma kasutan alati kondoomi!"

Tegelt oli soomlasel lahtine tuberkoloos, siberi katk jms. haigused, mis aidsi haige panid veel kiiremini ära surema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge võtke steroide.

kas sa sellele ainult suudatki mõelda? kas sa ei arva, et teha haigusliku nähtuse kohta üldistus - tarbib steroide - on ülekohtu tegemine haiguse all kannatajatele? seega palun mõtle edaspidi, kas sa teiste inimeste tundeid ei riiva. Vaevalt steroiditarbija selle teema üldse algatanud oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas sa sellele ainult suudatki mõelda? kas sa ei arva, et teha haigusliku nähtuse kohta üldistus - tarbib steroide - on ülekohtu tegemine haiguse all kannatajatele? seega palun mõtle edaspidi, kas sa teiste inimeste tundeid ei riiva. Vaevalt steroiditarbija selle teema üldse algatanud oleks.

Kui inimene on haige läheb ta arsti juurde, mitte ei hakka kulturistide foorumist abi otsima.

PS. Ma olen halb ja tundetu inimene seega ei pane tähele kas ma riivan teiste tundeid või mitte.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui inimene on haige läheb ta arsti juurde, mitte ei hakka kulturistide foorumist abi otsima.

PS. Ma olen halb ja tundetu inimene seega ei pane tähele kas ma riivan teiste tundeid või mitte.

paraku on näha, et ennemini küsitakse foorumist ja siis minnakse arsti juurde. seda nii liigesevaevuste kui ka muude probleemide korral,akne, naharebendid, lihasvalud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui inimene on haige läheb ta arsti juurde, mitte ei hakka kulturistide foorumist abi otsima.

Kulturistid teavad günekomastiast ja hormonaalsüsteemist palju rohkem kui arstid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tamoksifeen võib aidata. Arimidex võib aidata. Andractimi geel võib aidata. Ei ole ainult operatsioon. Iseasi mida arst on nõus sulle andma.

tamoksifeen ei aidanud

andractim gel ei aidanud.

arimidexi ei ole proovinud

usun et kõike eelpool nimetatud ravimid aitavad ainult roidide poolt tekkinud gyno ravimisel !

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tamoksifeen ei aidanud

andractim gel ei aidanud.

arimidexi ei ole proovinud

usun et kõike eelpool nimetatud ravimid aitavad ainult roidide poolt tekkinud gyno ravimisel !

Su enda organism toodab ka roide. Palju sa Andractimi määrisid ? Seda tuleb suht kaua määrida. Ebasoodsas hormonaalses keskkonnas hakkavad hormoonsõltuvad koed vaikselt apoptoosi teel kahanema, aga sellega läheb aega

Mis hormoonianalüüsid näitasid ? Günekomastias võvad rolli mängida nii progesteroon, prolaktiin kui ka östrogeen. IGF-1 ka tegelikult, aga seda pole mõistlik alandama hakata :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

andractimi olen 2x 80g tuubi ära määrinud (2,5 % toimeainega)

mingi periood sai süstitud mingit testosterooni tõstvat lahust ka(ei mäleta mis selle nimi oli), see ka ei aidanud- testo külle ehk ajutiselt tõusis.

üldiselt testid näitasid et madal testo tase organismis , rohkem ma teada ei saanud. Oleks see vaid tavaline rasvkude aga see on selline tükkis. minu ÕNNEKS pole see väga hull aga teadjamad saavad kohe aru et kerge güno on.

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
andractimi olen 2x 80g tuubi ära määrinud (2,5 % toimeainega)

mingi periood sai süstitud mingit testosterooni tõstvat lahust ka(ei mäleta mis selle nimi oli), see ka ei aidanud- testo külle ehk ajutiselt tõusis.

üldiselt testid näitasid et madal testo tase organismis , rohkem ma teada ei saanud. Oleks see vaid tavaline rasvkude aga see on selline tükkis. minu ÕNNEKS pole see väga hull aga teadjamad saavad kohe aru et kerge güno on.

HCG oli ilmselt see lahus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üldiselt testid näitasid et madal testo tase organismis

See põhjustab gynot kyll jah. Testo-östrogeeni suhe on üks oluline näitaja.

Madalat testot võivad põhjustada nt kõrge östrogeen või progesteroon, nii et neid oleks ka hea teada. Ja LH-d ja FSH-d. Ja kortisooli.

Ole hea vasta pm-ile ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturistid teavad günekomastiast ja hormonaalsüsteemist palju rohkem kui arstid.

No see vend on jutu järgi süstinud ja söönud rohkem keemiat kui enamus Eesti kulturiste kokku :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

~kahekuuline kerge steroidikuur, lühike HCG-kuur ja lühike tamoksifeenikuur pole nüüd küll mingi kõva sõna kulturismimaailmas. Need Andractimi-annused on hormoonasendusravi tasemel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
~kahekuuline kerge steroidikuur, lühike HCG-kuur ja lühike tamoksifeenikuur pole nüüd küll mingi kõva sõna kulturismimaailmas. Need Andractimi-annused on hormoonasendusravi tasemel.

Jutte ei olnud maailmast vaid Eestist.

Kas sa tahad öelda, et enamus kohalikke kulturistide jaoks pole see ka midagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jutte ei olnud maailmast vaid Eestist.

Kas sa tahad öelda, et enamus kohalikke kulturistide jaoks pole see ka midagi?

Hormoonasendusravi annused on kulturismi seisukohast üsna mõttetud, kohalik or no kohalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas teemaalgajatel läinud on, viimasest postitusest kaua möödas?

Kas aitab mind selle asjaga perearst või on kellegil soovitada mingit eraarsti tallinnas või kuskil?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×