Jump to content
õlalihas

Günekomastia

Recommended Posts

Lase igaks juhuks progesteroon üle mõõta.

Kui arst ei taha teha siis Diagnostikakeskus tegi vanasti odavalt ja paari tunniga.

Aga nüüd on koduleht maas, äkki on kinni pandud?

Edit: Hmm, pagan...

http://www.tallinn.e...aigla-koosseisu

Edit2:

http://www.quattromed.ee/patsiendile/analuuside-nimistu-hindade-ja-tahtaegadega/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Olen 24 aastane.

Olen viimasel ajal palju juurde võtnud. Ca 10 kilo. Istuv töö kahjuks. Olen märganud, et rinnad on tänu rasvumisele natuke teistmoodi ning nibud kõrgemad. Väga hullu günekomastiat ei tähelda, rohkem nagu rasvas rinnalihased.. Kas asi võib laheneda kaalu langemisel? Mingeid tükke kuskil ei tunne. Kuskohas need tükid olema peaks güno korral? Rinnanibu alt pigistades ei saa ju sõrmedega aru, kas surud rasva/lihast kokku või tükki? Kas güno võis tekkida tänu rasvumisel vähenenud testosterooni tõttu? Ootaks eelkõige AlanBstardi vastust.

Muudetud kasutaja Milehigh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tükke pole siis pole hullu midagi. Aga rasva sinna kogunemist toetavad ka naissuguhormoonid, nii et testo võib vabalt madal olla. Võta alla, käi jalgrattaga tööl, ja ega halb pole ka testo, progesteroon ja östradiool üle mõõta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul olid kah tükid teismelisena, mis kadusid vist umbes 4 aasta pärast iseenesest.

Aga mis seosed on kortisoolil ja günekomastial? Ma olen päris palju alla võtnud, aga pekk ei vähene absoluutselt vöökohast ja rindadelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lasin progesterooni ka üle mõõta: 1.44 nmol/l. On seda vähe või palju? Ref.väärtus ütleb, et peaks olema alla <4.11

Piisavalt vähe.

Siis tuleb testo üles saada ja ainus vahend selleks Eestis on tamoksifeen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veerand tabletti annab üsna sama efekti mis terve, nii et kahjulikku mõju saab vähendada.

Välismaal on paremaid ja ohutumaid SERMe aga Eestis pole neid registreeritud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arsti juures käidud. Soovitas veel 4-5 kg maha võtta ca 3 kuu jooksul ( praegu 181cm ja 81kg) ja rasva % veel vähendada, et siis vaadata mis seis on. Testosterooni ka mõõta seejärel ( peab olema üle 11,0). Praeguse testosterooni ( 11,88 nmol/L) suhe teistesse näitajatesse pidi siiski paigas olema. Ütles, et üsna raske juhus, kuna suhteliselt suur rinnalihas ka annab oma "efekti". Eks ma proovin siis need kilod veel mõistlikul moel alla saada ja vaadata mis saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arsti juures käidud. Soovitas veel 4-5 kg maha võtta ca 3 kuu jooksul ( praegu 181cm ja 81kg) ja rasva % veel vähendada, et siis vaadata mis seis on.

Ma olen 180 cm ja 93 kg, "keskmise ujuja kehaehitusega" ja tahaks pigem juurde võtta.

Ja sul olid ju rinnanäärmed suurenenud nii et ma ei mõista kuidas rasvaprotsent seda võiks mõjutada. Mikroskoopilisel määral ainult.

Testosterooni ka mõõta seejärel ( peab olema üle 11,0). Praeguse testosterooni ( 11,88 nmol/L) suhe teistesse näitajatesse pidi siiski paigas olema.

Paigas jah, selles mõttes et ära ei sure kohe.

Aga probleeme peaks omajagu tekitama.

11,0 ja 11,88 nmol/l on väga madal.

Oh jah, see poliitiliselt korrektne meditsiin.

Ütles, et üsna raske juhus, kuna suhteliselt suur rinnalihas ka annab oma "efekti". Eks ma proovin siis need kilod veel mõistlikul moel alla saada ja vaadata mis saab.

Madal testosteroon kasvatab ka rasvamassi.

Ja suur rinnalihas nüüd küll mingit rinnanääret kasvatavat ja sinna ümber rasva varuvat efekti ei anna.

Rinnalihasesisene rasv võib lihase suuremaks küll teha.

Aga kui sa mingit ravi ei plaani siis väldi vähemalt kofeiini ja kiireid süsivesikuid.

Ja võimaluse piires ksenoöstrogeene (läbipaistvate tünnidega kontoriveemasinad, plekkpurgis konservid, plastpudelites joogid, elastsed tehismaterjalid nahaga kontaktis (nt plätud-sandaalid)).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiired süsivesikud jätsin nädal- kaks tagasi sinu soovitusel ära ja eks ma kofeiiniga teen ka siis lõpu. need 4-5kg oleks vist veel ressurssi küll mul maha võtta. Selle näärme kohta öeldi, et ei ole nii suur, et peaks midagi ette võtma?!?!?!? Kuigi mulle nagu tunduks, et rasv ongi sinna suurenenud näärme tõttu kogunenud?!?!? Soovitas, et ma prooviksin enne rasva % vähendada, et see steroidikuur ei pruugi midagi praegu aidata. Ühesõnaga ütles, et erilisi lootusi ei maksa hellitada- kehaehitus lihtsalt selline??? Välja lasta opereerida ka olevat riskantne, kuna tulemus võib olla kehv. Mis sa soovitad (küsimus AlanBStard- le) - kui ma selle kaalu või õigemini öeldes rasvaprotsendi vähendamise suunas üritan veel liikuda, kas valk ja aeglased süsivesikud on veel omal kohal peale trenni ( nii jõu- kui aeroobne trenn)? Või kas jõutrenni tsükli ajal midagi väikese kreatiinisisaldusega näit.HT-R- i tasub võtta? Tänud eelmiste ja edaspidiste nõuannete eest:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle näärme kohta öeldi, et ei ole nii suur, et peaks midagi ette võtma?!?!?!?

Kuni rinnapartii veel D-korvi mahub, ei ole ta ühegi poliitiliselt korrektse arsti jaoks liiga suur

Opereerimine eemaldab rinnanäärme, tulemus võib olla ilus või kole.

Hormonaalprofiili ta korda ei tee.

Mis steroidikuurist jutt käib?

HT-R on kiire süsivesikuga massilisaja, parem ära söö seda praegu.

Muud pole nagu vaja vältida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sorri, mitte steroidi vaid hormoonikuurist tahtsin öelda

Eks tuleb siis mõni poliitiliselt ebakorrektne arst vist vaadata, kes suudab nendest seinast seina raamidest väljapoole ka vaadata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sorri, mitte steroidi vaid hormoonikuurist tahtsin öelda

Enamus hormoone ongi steroidid, aga millisest hormoonist jutt?

Eks tuleb siis mõni poliitiliselt ebakorrektne arst vist vaadata, kes suudab nendest seinast seina raamidest väljapoole ka vaadata

Kui leiad, ära jäta enda teada.

Aga enamus selle murega inimesi on sunnitud ennast ise ravima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamus hormoone ongi steroidid, aga millisest hormoonist jutt?

Kui leiad, ära jäta enda teada.

Aga enamus selle murega inimesi on sunnitud ennast ise ravima.

Ma ei hakanud selle võimaliku kuuri kohta kohe täpsemalt pärima, vaatan mida selle rasvaprotsendiga veel ette võtta annaks ja siis paari kuu pärast lähen uuele ringile. Kui muud ei aita eks siis tuleb hakata enda peal ise inimkatseid tegema. Kummaline, et nii palju kui olen selle probleemi kohta infot otsinud netist, siis tundub et ei ole nagu väga kosmoseteadus ( kaasaarvatud operatsioonid) aga lähed vastuvõtule, siis selgub, et niisama lihtne lahti saada ka ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei hakanud selle võimaliku kuuri kohta kohe täpsemalt pärima, vaatan mida selle rasvaprotsendiga veel ette võtta annaks ja siis paari kuu pärast lähen uuele ringile. Kui muud ei aita eks siis tuleb hakata enda peal ise inimkatseid tegema.

Inimkatse on tegelikult see mida sa praegu teed.

Järeleproovimata ja teaduslikult põhjendamata lootus et midagi läheb iseenesest paremaks.

Nii palju see rasvaprotsendi alandamine ealeski aromataasi ja östrogeeni ei alanda.

Kõrge östrogeen on ka suhteliselt kahjulik, lisaks sellele et on ebameeldiv.

Östrogeen on näiteks see hormoon mis käivitab eesnäärme ebaloomuliku kasvu.

Kummaline, et nii palju kui olen selle probleemi kohta infot otsinud netist, siis tundub et ei ole nagu väga kosmoseteadus ( kaasaarvatud operatsioonid) aga lähed vastuvõtule, siis selgub, et niisama lihtne lahti saada ka ei ole.

Poliitilise korrektsuse filter teeb asja keeruliseks. Meessugu on poliitiliselt mittekorrektne sugu. Testosteroon on halb ja östrogeen on hea.

Günekomastia on samm poliitiliselt korrektses suunas.

Operatsiooni saab oma raha eest alati. Üsna kallis. See on ilukirurgia, visuaalne tulemus sõltub kirurgi kogemustest ja ka vedamisest.

Operatsioon on üldiselt mõttekas siis, kui on plaan tulevikus palju steroidi- ja HGH kuure teha ja ei taha nende ajal günoga jännata.

Või kui rinnanääre on nii suur et muudmoodi enam ei kahane.

Tavaelus tuleks ikka hormonaalsüsteem paika saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimkatse on tegelikult see mida sa praegu teed.

Järeleproovimata ja teaduslikult põhjendamata lootus et midagi läheb iseenesest paremaks.

Nii palju see rasvaprotsendi alandamine ealeski aromataasi ja östrogeeni ei alanda.

Kõrge östrogeen on ka suhteliselt kahjulik, lisaks sellele et on ebameeldiv.

Östrogeen on näiteks see hormoon mis käivitab eesnäärme ebaloomuliku kasvu.

Poliitilise korrektsuse filter teeb asja keeruliseks. Meessugu on poliitiliselt mittekorrektne sugu. Testosteroon on halb ja östrogeen on hea.

Günekomastia on samm poliitiliselt korrektses suunas.

Operatsiooni saab oma raha eest alati. Üsna kallis. See on ilukirurgia, visuaalne tulemus sõltub kirurgi kogemustest ja ka vedamisest.

Operatsioon on üldiselt mõttekas siis, kui on plaan tulevikus palju steroidi- ja HGH kuure teha ja ei taha nende ajal günoga jännata.

Või kui rinnanääre on nii suur et muudmoodi enam ei kahane.

Tavaelus tuleks ikka hormonaalsüsteem paika saada.

Mis sa soovitaksid siis ette võtta. Mul ei ole plaanis ei praegu ega ka tulevikus mingeid steroidi kuure teha muidu, kui see ei ole vajalik näit.selle haigusega võitlemiseks.

Aga rinnanääre vist selles vanuses ilma opita enam väiksemaks vaevalt et läheb.

Aga hormonaalsüsteem paika- selleks siis oleks vaja testosterooni taset tõsta? Sõltumata sellest rasvaprotsendi vähendamisest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×