Jump to content
Burning

Burning

Recommended Posts

what the hell

ükski elektrooniline asi ei põleta sul rasva

kui sa just kõrgepingejuhet endale külge ei pane

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle need on jube kahtlased asjad,ära neid küll osta,osta parem jalgrattas :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kust tead et ei põleta rasva ,oled proovinud w?

Seltsimees,mõelge ometi loogiliselt.Ükski elektroonile vidin ei suuda inimse kehas kutsuda esile selliseid muutusi nagu reaalne intensiivne treening.Treeningu käigus saavd oma osa ka südame-veresoonkond,hormonaalsüsteem ja palju veelgi ja see kõik aitab vormile kaasa. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle kohta ütles minu kooli direktor, et vibraatori kõhu peale panemisega küll tugevaks ega lihastesse ei saa ! :ph34r:

Ja jumala õige, see elektroonika ei tööta, tee trenni, jälgi toitumist, näe vaeva- siis tuleb tulemus !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle kohta ütles minu kooli direktor, et vibraatori kõhu peale panemisega küll tugevaks ega lihastesse ei saa ! :ph34r:

Ja jumala õige, see elektroonika ei tööta, tee trenni, jälgi toitumist, näe vaeva- siis tuleb tulemus !

irw ,kle ega ma aint elektroonikal tööd lase teha vaid ma teen ise ka sporti!!!;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See foorum on neile, kes sporti teha tahavad, mitte "vibraatori kõhu peal hoidmisega" tegelevad. Mehed, tehke sporti!

Teema algajale: kasuta otsingut ja loe artikleid toitumise ja treeningu kohta. Ja õpi teemadele informatiivseid pealkirju panema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×