Jump to content
MargoL

Taimetoitlased, segatoidulised ja lihatoidulised!

Recommended Posts

Lugesin ühte footumit, kus käis tuline vaidlus taimetoitlaste ja segatoiduliste inimestde vahel. Ajas ikka naerma küll kui taimetoitlased üritasid tõestada, et kõigis maailma hädades on süüdi loomse toidu söömine. Kuidas kõik haigused on sellega seotus ja isegi kurjategijad olevat kurjategijad just sellepärast et toituvad suurelt jaolt loomse päritoluga produktidest. Sportlased on minuteada keskmisest teadlikumad toitumise vallas, kindlasti oleks ka teil huvitav seda lugeda ja ehk isegi sõna sekka öelda.

http://kodutud.com/viewthread.php?tid=10442&page=1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näiteks selline väide: "Ainukene õige toit peaks olema taimne toortoit - sest seal on säilinud veel elavad rakud jne.Kõik ülejäänud on surnud toit !"

Või siis see kui mõni hakkab võrdsustama juba haigusi ja taimetoitlust:D:" Kõige raskemad kohad on kinnised asutused - vanglad,sõjavägi,haiglad jne.Ainult väga üksikutes haiglates on taimetoitlastele vastu tuldud ja seega ähvardab neid nälg seal.Diabeedikutele,keda on Eestis üle 70 000 tuhande on aga üldjoontes vajalikud dieedid olemas .Sõjaväest ja vanglatest ei maksa rääkidagi.Tõenäoliselt jääb taimetoitlastest ajateenijale üle võimalus ainult alternatiivteenistus,mis on palju pikem - see oleks nagu karistus tervisliku toitumuse eest.Diabeedikutel,gluteiini allergikutel palju lihtsam, sest pääsevad sõjaväest."

Või see:D: "Näiteks taimetoitlastest mõrtsukaid,tapjaid,lihunikke peaaegu ei ole olemas.Enamik neist kurjategijatest on kõikesööjad ja see näitab, et liha tekitab vägivalda ja julmust."

Eriline pärl minuarust: " Teada on ka see, et taimne toit ei saa üldjuhul põhjustada infarke,insulte,vähki,kasvajaid,rasvumist jne.Kahju võiks olla ju ka nendest lastest,kes on selle tõttu ära surnud ja süüdi on selles nende kõikesööjadest vanemad,kes lastele oma toitumisharjumusi on peale surunud ja kes ei ole lapsi informeerinud ohtudest,mis kaasnevad loomsete toiduainetega.Proovi sa aga kedagi selle eest kohtusse kaevata ja vanglasse saata ? Võimatu!

Maailmas on tuhandeid või isegi sadu tuhandeid taimetoitlastest beebisid ja kui mõni neist ära sureb, siis ei tähenda see seda, et taimetoit on vale. "

Muudetud kasutaja MargoL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõike ei viitsinud läbi lugeda ja ma ei tea, kas seal foorumis oli kasutatud ka väidet, et ollakse taimetoitlane, sest ei taha tappa. Mulle on sedasi nii mõnigi taimetoitlane oma toitumiseelistusi põhjendada püüdnud, ent mulle on see siiski täiesti arusaamatu. Kas see, kui taimetoitlane (nn looduse hoidja) omale lilli vaasi korjab, ei olegi tapmine, sest verd ei pritsi? Selle peale on mulle vastatud, et noh jah. Leian, et tappa võib just söögi eesmärgil ja mitte niisama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tapmise põhjuseks toomine oli seal küll korduvalt välja toodud, mis on ka minuarust mõttetu. Ma ei salli äärmuslikust ja taimetoitlus seda kahtlemata on.

Muudetud kasutaja MargoL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Või see:D: "Näiteks taimetoitlastest mõrtsukaid,tapjaid,lihunikke peaaegu ei ole olemas.Enamik neist kurjategijatest on kõikesööjad ja see näitab, et liha tekitab vägivalda ja julmust."

Eriline pärl minuarust: " Teada on ka see, et taimne toit ei saa üldjuhul põhjustada infarke,insulte,vähki,kasvajaid,rasvumist jne.Kahju võiks olla ju ka nendest lastest,kes on selle tõttu ära surnud ja süüdi on selles nende kõikesööjadest vanemad,kes lastele oma toitumisharjumusi on peale surunud ja kes ei ole lapsi informeerinud ohtudest,mis kaasnevad loomsete toiduainetega.Proovi sa aga kedagi selle eest kohtusse kaevata ja vanglasse saata ? Võimatu!

Maailmas on tuhandeid või isegi sadu tuhandeid taimetoitlastest beebisid ja kui mõni neist ära sureb, siis ei tähenda see seda, et taimetoit on vale. "

kaks viimast on muidugi parimad :lol:

inimene on ja jääb kõigesööjaks, tema suurele ajule ei piisa ainult taimne toit. vaja ka aminohappeid jne jne. inimese ellujäämine ongi tingitud peamiselt sellest, et tema eelis on suur aju ja et ta on kõigesööja.

kui inimene on loodud kõigesööjaks, siis miks on vaja üritada seda ümber muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nalja nabani: toon ühe loogikaketi siinkohal. ahv on loom, inimene pärineb ahvist. Loomad söövad liha(mitte kõik). Koopainimese ellujäämine sõltus sellest kuidas ta suutis looma maha lüüa ja endale naha selga tõmmata, ellujäämine sõltus sellest kuidas ürgaja inimene suutis liha kuivatada, et seda jätkuks pikemaks perioodiks.

Seda "taimetoit on ainuõige tee" propagandaga võivad nad kuu peale ja kuu alla minna. Tahad süüa muru - SÖÖ! aga ära tule seda pähe määrima :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas nad selle peale ei mõtle, et banaanid mida nad söövad on korjatud neegrite abiga, kes riskivad ühe viilu leivapärast oma eluga puuotsa ronides???

:lol:

Muudetud kasutaja Andree poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljategemine on see propaganda,kohe valjult ajab mu naerma.Minul on nii,et kui toidukorras pole liha,siis pärast polegi nagu seda õiget täiskõhutunnet.

mÕNEVÕRRA panevad mind hämmeldama need inimesed,kes söövad liha,aga samas ei suuda looma tappa ega isegi tapmist pealt vaadata.Kui sööd,pead olema suuteline ka tapma ja nülgima. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks igaühel on oma arvamus. Ma sureks küll ilma lihata nälga. MEE kommentaari lugedes tekkis mõte, et kas kõik taimetoitlased usuvad evolutsiooni või tunnustatakse Piiblit ka. Muidu (1Ms 9:3)-Kõik, mis liigub ja elab, olgu teile roaks; kõik selle annan ma teile nagu halja rohugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas nad selle peale ei mõtle, et banaanid mida nad söövad on korjatud neegrite abiga, kes riskivad ühe viilu leivapärast oma eluga puuotsa ronides???

:lol:

Banaanitaim ei ole puu. Ronida ei ole seal kuhugi, sest enamus sorte kasvab u 2 m kõrguseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naljategemine on see propaganda,kohe valjult ajab mu naerma.Minul on nii,et kui toidukorras pole liha,siis pärast polegi nagu seda õiget täiskõhutunnet.

mÕNEVÕRRA panevad mind hämmeldama need inimesed,kes söövad liha,aga samas ei suuda looma tappa ega isegi tapmist pealt vaadata.Kui sööd,pead olema suuteline ka tapma ja nülgima. :lol:

Vat ei ole võimeline tapma ja nülgima, kuid liha söön küll. :lol: Tapmise jaoks on teised inimesed olemas, kes seda teha suudavad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisisõne tüüpiline tänapäeva linnainimese maailmapilt:ma ei pea midagi tegema,las teised teevad. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige hullemad on jah need tulihingelised veganid, kes selle ainuõigsust ka teistele peale üritavad suruda.

On,eks?Normaalne inemine ei hakka omi harjumusi peale suruma,kui teiene vastu on.Aga ei,nemad ikka propageerivad :lol: .Selles suhtes võib neid võrrelda geidega. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On,eks?Normaalne inemine ei hakka omi harjumusi peale suruma,kui teiene vastu on.Aga ei,nemad ikka propageerivad :ph34r: .Selles suhtes võib neid võrrelda geidega. ;)

täpselt, heterod ei korralda ju paraade ja asju, mingi suvaline klubi ei reklaami ennast kui heteroklubi. Geiklubid teevad seda väga aktiivselt, see on nagu trendi küsimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täpselt, heterod ei korralda ju paraade ja asju, mingi suvaline klubi ei reklaami ennast kui heteroklubi. Geiklubid teevad seda väga aktiivselt, see on nagu trendi küsimus.

Eks millegi pärast ma usun,et homoseksuaalsuse propageerimine ja raha pole mitte liiga kaugel üksteisest.Kellegile toob homoseksuaalsus väga kena kopika tasku.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

irwww... see oli küll nüüd midagi uut. Väga huvitav "vandenõu teooria" if i may add :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks igaühel on oma arvamus. Ma sureks küll ilma lihata nälga. MEE kommentaari lugedes tekkis mõte, et kas kõik taimetoitlased usuvad evolutsiooni või tunnustatakse Piiblit ka. Muidu (1Ms 9:3)-Kõik, mis liigub ja elab, olgu teile roaks; kõik selle annan ma teile nagu halja rohugi.

Jah, aga olid siiski ka mõned erandid. Näiteks ei tohtinud süüa sealiha, luigeliha ja mõnda veel. Samuti oli keelatud kasutada toiduks verd ja kõike, mis seda sisaldab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on olnud kokkupuuteid ka v2ga agressiivste taimes88jatega.

...ja yks veendunud taimetoitlasest ema ??!! Vaene laps. Kui laps ise ei taha m6nda liha, on teine kysimus. Tuleb leida, midagi sellist, mis sobib.

Parema meelega s88n kalaliha ja saan ka ise nende tapmisega hakkama. Kui on vaja s88n ja t88tlen ka midagi muud. Ilma kasuka ja nahast saabasteta ei kujuta Eestimaa talve ette (v6i siis sulevoodrita...mmm...m6nus sulepadi) Vihkan keemiat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle teema peaks üle tõstma vaba teema-de alla

PS! Aile, hea point @ eesti talv ja riided

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teisisõne tüüpiline tänapäeva linnainimese maailmapilt:ma ei pea midagi tegema,las teised teevad. :ph34r:

Pigem niipidi, et ma teen seda, mida oskan ja ei hakka looma piinama, sest ma ei tea, kuidas on teda kõige kiirem tappa. Kui on vaja, õpin ma selle ära, aga kuni vaja pole, ei näe ma ka põhjust, miks ma peaksin siga tapma, kui mu naabrimees teeb seda kindlalt minust paremini ja saab sellega ka ühtlasi oma leiva lauale. Las mina teenin oma leiva ikka sellega, millest ma midagi jagan ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma elan küll maal aga see ei tähenda, et ma siin sigu tapma hakkan. Inimesed on erinevad, mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele ! Iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde.

Muudetud kasutaja rainisk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×