Jump to content
RixRaxPox

Rinnalt max proovimine

Recommended Posts

tahaksin proovida 90kg ja tekib küsimus, et kuidas ennem nagu soojaks vms teha. kohe ropsust ju 90 ei lähe proovima, ennem peaks 70, 80-ga vms tegema. küsngi siis et, mis raskusega ja palju ennem teha, et kõige parem oleks pärast 90kg proovida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida sa ajad??.. sooda oled ve.. sa teed ju 50ga seeriaid!!.. sa ei suru elusees 90ära.... sa ei pea ju kohe siia kysima tulema .. camaan.. ma su sõps ja klassivend ya.. ega m alammas pole. siit ikka õpitud kah veic.(deddy ära plz sõna võta);)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui m ategin 55ga seeriaid surusin 80ära .. aga ma ei usu et riho panex 85-või90 sest ta eelmine rex on 60mida ta ylöetada tahab... pigem usun ma et ta kysib yhe oma sõbra jaox nõu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata rixraxpox, kuldne reegel on selline, et kui jõuad näit. 70-ga maximum 10-korda suruda-siis sinu rekordkatse peaks olema +15 kg ehk siis 85 kg. Sooja tee nagu tavaliselt enne trenni, ja vaata-ega sa ikka rohkem suruda ei jõua kui selleks jõudu on! Nii et võid ju 90kg proovida, aga kindlasti võta keegi pingi taha appi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kujutan ette et see võib raske olla kui hormoonid möllavad ja mõttes skoorisaamine ,aga ürita end Foorumis ülal pidada, sa jätad väga alaarenenud lihase ( no on ikka pilt sul üleval)ja meelega inimese mulje...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mine ise arene kuskil.. rix rax pox mu klassivend.. ma mõccin et ta kysis seda endale. et mis ta jama.. a ta kysis sõpsi kohta.. niiet hoia oma suu selle koha pealt kinni.. endal sul polegi pilti ;)... niiet ära jama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×