Jump to content
ebyem

Millega lähed Sina tööle?

Recommended Posts

Teatavasti käime kõik kas tööl või koolis. Sinna peab ka kuidagi jõudma. Millega meie spordi inimesed siin oma sihtpunktidesse liiguvad. Jala, rattaga, autoga, rulluiskudega jne.? Kui pikad on vahemaad? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi küsimus oli suunatud Kaido Leesmannile, siis loodan et ma pole väga kohatu kui ütlen et mina lähen jala.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trammiga

Post Scriptum! nagu väga vale koht selle teema jaoks v kuidas? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

T88l ei k2i...

Kuid liikumiseks punktist A punkti B kasutan jalgu. M6nikord, kui ilm lubab jalgratast, vahest motorollerit (me oleme Honda f2nnid). Kui on vaja midagi rohkem vedada siis tellin takso.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

koolis käin jala.. vahemaad ei tea, kuid kooli kõnnin u 20-25 minutit.

Suvel hakkan tööl jalgrattaga käima. Läheks rull uiskudega, kuid teed pole terve "trassi" vältel piisavalt sõidetavad. Rattaga sõites kulub vahemaa läbimiseks mingi 20-30 mini. Ma arvan... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omal kahel jalal sammun tööle ja tagasi - 5,5 km umbes edasi-tagasi. Trennis käin samas autoga.

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina lähen BMW-ga, millel on pagassis vägev suppar, suvel keeran akna alla ja hoian kätt aknast väljas. Kui keegi kõrvale sõidab, siis surun käe tihedalt vastu autot, nii paistab biits suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
trammiga

Post Scriptum! nagu väga vale koht selle teema jaoks v kuidas? :lol:

Mis m6ttes vale? Kas liikumine ei ole sport? Mina eelistan jala käia igal v6imalusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis m6ttes vale? Kas liikumine ei ole sport? Mina eelistan jala käia igal v6imalusel.

Point oli selles nagu ma Tank'i postitusest välja loen, et algselt oli antud teema "Küsi Kaido Leesmannillt" all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu käisin autoga tööl, aga kuna nüüd suvi ja ilusad ilmad, lähen rattaga. Edasi tagasi veidi vähem kui 10 km. Liikuge rattaga, see on hea! :lol: Eriti hommikutundidel, mil linnulaul on kõrvus ja Päike tõuseb jõe tagant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ilus ilm, siis jalutan - aega läheb 15-20 minutit.

Vahel harva sõidan trammiga - ühe peatusevahe, vahel kaks - vahet pole, sest kõndima peab ikka sama palju :lol:

Kui sellised tatised ilmad (nagu täna), siis lunin meest, et autuga ära viskaks :lol: Endale roolimine ei meeldi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul 5 minutit (u. 500 m) jalutada ainult. :lol: Vahel lähen autoga ka, kuid loomulikult mitte seepärast, et liiga pikk maa kõndida oleks. :lol:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

liivalaiast peterburi mnt

Teekonna pikkus 5 km 553 m

olen juba mitu päeva v.a. täna rattaga käinud (hal bilm). ja kui ainult ilmas tuleb siis ikka rattaga : )

saab kiiremini kui trammiga v autoga hommikustes ummikutes.

ilusa ilmaga päeval käin lõunaajal piritale randa ja ttagasi ka rattaga ; )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jala, kuna autot kahjuks pole.

Iga päev kesklinnast vanalinna, vanalinnast mustamäele ja mustamäelt tagasi kesklinna või kesklinnast vanalinna, sealt tagasi ja siis kesklinnast mustamäele ning tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×