Jump to content
treening128

Rinnalihased

Recommended Posts

Aastaotsa pole nüüd trenni tehtud ja asi on käest ära läinud.

Ehk siis, on tulnud rindadele rasva mida tuleks eemaldada, jõusaali pole aega hetkel minna, seega ootan, et kas kellelgi on pakkuda mõnda võimalust, kuidas kodus kiirelt ja efektiivselt rasvast vabaneda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise ka algaja, kuid olen viimased kuu aega teinud kätekõverdusi. Alustasin nn. põlved-maas asendist, nüüd olen edasi jõudnud natuke ja teen kätekõverdusi juba õiges asendis. :lol:

Päevas olen püüdnud teha 50-100 kätekõverdust, alguses kümme sooritust seerias, viimased nädal-poolteist olen teinud 25 sooritust seerias, 4 seeriat päevas.

Minu puhul on see aidanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige toitumine + aeroobne treening ja rasv sul nagu vara-kevadine lumi...

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt treenivad kätekõverdused peale triitsepsi ja rinna ka seljalihaseid ja õlgu. Ja üldsegi, see on väga erinev harjutus rinnalt surumisega. Tundub sarnane aga on erinev. Vähemalt minule mõjub eelpool kirjeldatult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehes kätekõverdusi töötavad järgmised lihased:

- Suur rinnalihas

- Deltalihase eesosa

- Õlavarre-kolmpealihas

- Küünarnukilihas

- Suure rinnalihase rangluupoolne osa

Kätekõverdusi võib teha ka veel nii et varjeerid keha asendit...tõstes siis jalad kõrgemale või kere kõrgemale...

- tõstes jalad kõrgemale saavad suurema koormuse rinnalihaste ülaosa...

- tõstes kere kõrgemale saavad suurema koormuse rinnalihaste alaosa...

Xero: Ma ei kujuta ette kuidas sa neid kätekõverdusi teed aga kätekõverdused seljalihaseid nüüd küll mitte mingit

moodi ei mõjuta ega treeni...

siimpoiss: Inimene pöördus murega kuidas kodus kõige effektiimiselt rasvast vabaneda...

sinu soovitus nüüd küll oli täiesti mööda...kätekõverdustega sa keha rasva% ei vähenda...sa võid neid kätekõverdusi ka 500 kordust teha ega see ei näita et rasv hakkab hirmsat moodi põlema...nagu me teame ei vähene kehast rasv ainult

ühest kindlasti piirkonnast...

kõige parem ja effektiivsem rasvapõletuse trenn on aroobne treening...nagu ma juba eespool ütlesin et õige toitumine+aeroobne ja võid kindel olla et rasv sulab nagu kevadine-lumi...

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Xero: Ma ei kujuta ette kuidas sa neid kätekõverdusi teed aga kätekõverdused seljalihaseid nüüd küll mitte mingit

moodi ei mõjuta ega treeni...

Ma ei tea kuidas, aga kui varem tegin kätekõverdusi (siis kui tegin väikse pausi trennist), oli järgmine päev seljalihased samaväärselt valusad või isegi valusamad, kui rinnalihased. Ja tavalises toenglamangus tegin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nurmsalu, täiesti õigus on sul - aeroobset tuleb ka teha.

Kätekõverdustega muidugi ise olen rinnalihasel rohkem reljeefsust saavutanud, aga samas ma teen ikkagi aeroobset trenni ka - velotrenazöör kui jõusaalis käin ja ujumist kord nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kuidas, aga kui varem tegin kätekõverdusi (siis kui tegin väikse pausi trennist), oli järgmine päev seljalihased samaväärselt valusad või isegi valusamad, kui rinnalihased. Ja tavalises toenglamangus tegin.

see võib tuleneda sellest et selg on pinges terve treeningu aja kui oled toenglamangus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nurmsalu, täiesti õigus on sul - aeroobset tuleb ka teha.

Kätekõverdustega muidugi ise olen rinnalihasel rohkem reljeefsust saavutanud, aga samas ma teen ikkagi aeroobset trenni ka - velotrenazöör kui jõusaalis käin ja ujumist kord nädalas.

ujumine on ideaalne vahend aeroobse ja rinnatreeningu ühendamiseks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ujumine,jooksmine,rattasõit(õues või siis siseruumis velotrenazööril),rulluisutamine,käimislindil kõndimine ning muu treening mille vältel püsib süda aeroobses tsoonis...

kindlasti muretse endale ka pulsikell kui sul seda pole...väga vabalt saab ka ilma selleta hakkama aga hea

oleks kui sul oleks see olemas siis hea pulssi jälgida..

60-70% max pulsist alandab tõhusalt ja tulemuslikult kaalu

70-80% max pulsist parandab vastupidavust ja kaotab kaalu

Et teada saada mis on sinu max pulss selleks on selline valem nagu (220 - vanus)

Kui teha aeroobset madala pulsi-sagedusega pole see nt.nii tõhus kui teha aeroobset kõrge pulsi-sagedusega...madala pulsi-sageduse juures lõppeb rasvade põlemine sellest hetkest kui lõpetad aeroobse treeningu...aga tehes aeroobset kõrge pulsi-sageduse juures esiteks kiirendab see ainevahetust ja teiseks kestab rasvadepõlemine ligikaudu 24 tundi peale aeroobse treeningu sooritamist...

Kindlasti jälgi seda et paar tundi enda aeroobset ei ole söönud midagi süsivesikute rikast...mida pikem see aeg on kui pole süsivesikuid söönud seda parem...et rasvapõletus käivituks ei tohi organismis süsivesikuid olla...kui sa enne aeroobset treeningut pistad nahk midagi magusat siis pole rasvapõletus nii tõhus...kuna esmalt pead ära kulutama söödud toiduenergia et lõpuks hakkaks rasv põlema...kindlast ära joo aeroobse treeningu ajal(eriti kui eesmärk on rasvapõletus) spordijooke...

nt. Fat Burner,Arctic Slim Lain need sobivad ideaalselt aeroobse treeningu ajaks kuna sisaldavad L-karnitiini...

Toitumine kindlasti paika...et kaal langeks pead sööma vähem kui kulutad...ehk siis kulutad rohkem

ja tagasi sööd vähem...

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasuta siin fitness.ee-s otsingut toitumise kohta ja saad väga väga palju selle alast infi

kuidas õieti toituda jne...

toitumisest on siis meeletult palju jutt olnud ja palju kirjutatud...

tööriistade all on ka olemas kaloriarvuti kust saad vaadata kui palju üks võin teine toiduaine

midagi(kaloreid,valku,süsivesikuid,rasvu) sisaldab...

või teine võimalus on et telli endale siit fitness.ee-t toitumiskava...

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest cebrax

kuna kuulsin, et minu kandis on jõusaal suvel kinni siis oleks vaja teada kuidas kodustes tingimustes on hea rinnalihast natukenegi kasvatada? ;)

Muudetud kasutaja cebrax poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas ma need raskused veel panen?;)

seljakotti

ja mis teema sul selle rinnalihasega on? õlgu ei taha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×