Jump to content
ebyem

Juuksed nõrgad!

Recommended Posts

Olen neiu, keda on õnnistatud parajalt lihaselise kehaga. Olin sportlik juba kooli aegadest saati. Armastan ka jõusaali ( hetkel küll tervislikel põhjustel ei ole käinud jõusaalis oma aasta). Kuna juuksed nagu me teame koosnevad peamiselt proteiinist, siis vajavad juuksed tugevad olemiseks proteiine. Panin tähele, et kuni 9nda eluaastani olid mul tugevad paksud juuksed, aga siis hakkas juukseid vähenema. No kohe juurtest langesid, mitte ei läinud keskelt katki. Kas arvan õieti, et kuna mu kehas on päris suur osa lihast, mis kasutab mu proteiini toidust ära ning see ei jõua enam lihtsalt juusteni. Kui hakkasin, jõusaali trenni tegema, siis langes juukseid veel rohkem välja. Kas on ka Teil, kallid foorumi külastajad, samasuguseid tähelepanekuid? Ja kas lahenduseks oleks süüa toidulisana proteiini juurde või on mingit muud lahendust sellele. Suvel olen alati rohkem liikuvam ja kaalun ka jõusaali uuesti oma plaanidesse paigutada ( ei suuda lihtsalt eemal olla). Küüned on tugevad ja ilusad alati olnud!!! Kui kellelgi on lisa küsimusi, mis aitaks siin lahendust leida, küsige julgelt :blink:

Ette tänades,

M.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale proteiini on ka teisi asju ,mis juukseid tugevana hoiavad.Võib olla on sul hoopis neist puudus? :rolleyes: Ja proteiini proovi ikka süüa,kui juustesse juurde ei anna annab juurde lihastele :blink:

Keha on sul tõesti ilus ja lihaseline;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale proteiini on ka teisi asju ,mis juukseid tugevana hoiavad.Võib olla on sul hoopis neist puudus? :lol: Ja proteiini proovi ikka süüa,kui juustesse juurde ei anna annab juurde lihastele :blink:

Keha on sul tõesti ilus ja lihaseline;)

Mis siis veel tugevamaks juuksed teevad? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud info eest. Leidsin sealt põhjused, mis ma kindlasti omaks võtan. Kehvveresus, rauda veres vähe. See oli ka põhjus, miks olen pidanud pausi trennist. Olen inimene, kes ei tarvita ravimeid põhimõtteliselt. Peab siis üles leidma B12 ja raua parimaid, puhtamaid toidulisandeid või, mis iganes kujul nad on.

Muudetud kasutaja ebyem poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa liha sööd ikka piisavalt?Sealt saaks ka omajagu rauda,eriti loomalihast.Palju on su päevane lihaannus?Vasta ausalt :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa liha sööd ikka piisavalt?Sealt saaks ka omajagu rauda,eriti loomalihast.Palju on su päevane lihaannus?Vasta ausalt :blink:

Vastan ausalt. Ma sunnin sööma liha. Ma sööngi ainult loomaliha, kana ei maitse enam, teadses mis liha meie poodides on müügil, mis tingimustes need kanad ja sead on kasvatatud. Loomaliha nendest parim variant:loom on liikuvam olnud kevad suvi sügis!! Igapäevaselt söön veise sinki, milles on veise liha 90%. Ja kui lõunat söön siis püüan alati looma liha võtta. Aga mul pooli kogus, ei jaksa süüa tervet praadi. Ma tõesti ei tea palju seal gramme on :rolleyes: Ei ole kunagi dieeditanud, kaalunud ega möllanud. Armastan salatit ja kala ja siis nüüd söön loomaliha. aga olen veel aus: magusa sõber olen ka-Jääätis ja sokolaaaaaad....... tume enam jaolt

Muudetud kasutaja ebyem poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud info eest. Leidsin sealt põhjused, mis ma kindlasti omaks võtan. Kehvveresus, rauda veres vähe. See oli ka põhjus, miks olen pidanud pausi trennist. Olen inimene, kes ei tarvita ravimeid põhimõtteliselt. Peab siis üles leidma B12 ja raua parimaid, puhtamaid toidulisandeid või, mis iganes kujul nad on.

Ferromax ja Berocca.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ferromax ja Berocca.

Berroccas on ju muid vitamiine ka sees. Kas ei peaks erinevaid lisandeid erinevatel aegadel manustama, päeva jooksul? Kõik mis algab sõnaga Multi ei veena mind nende heas toimes. On öeldud, et magneesiumit peaks ka võtma raua lisandi kuuri ajal, muidu ei jää raud püsima.

Muudetud kasutaja ebyem poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Berroccas on ju muid vitamiine ka sees. Kas ei peaks erinevaid lisandeid erinevatel aegadel manustama, päeva jooksul? Kõik mis algab sõnaga Multi ei veena mind nende heas toimes. On öeldud, et magneesiumit peaks ka võtma raua lisandi kuuri ajal, muidu ei jää raud püsima.

Paljusid vitamiine ja mineraalaineid tuleb võtta kombineeritult, et tagada vastavate raku ainevahetusprotsesside süsteemne biokeemiline mõjutamine.

B12 -vitamiini peaks tarvitama koos C-vitamiini, foolhappe, inositooli, püridoksiini kaltsiumi, raua ja kaaliumiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pesen juukseid 3x päevas ja 2x päevas föönitan nii juba 2 aastat ja juuksed on ikka hästi paksud ja tugevad samuti ei ole probleemi, et juuste otsad katki läheksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juuste värvimisega ei tohi samuti üle pingutada ( juhul kui teema algataja värvib ).

Ei värvi juba pea aasta. Lasen puhata. Enne seda värskendasin värvi nii iga kolme kuu tagant. Ei ole tihti. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas siis kellelgi ei ole olnud või on praegugi sarnast muret. Kuidas olete abi saanud, kas üldse??? :blink:

Minul varem oli see,et juuksed olid nõrgad ja ,noh,ausalt öeldes,mõned neist otsustasid mu koguni maha jätta.:DAGa abi sain ma küll,aga ma usun,et sinule selline abi ei meeldi,kohe üldse.Nimelt läksid mu juuksd tugevaks ja paksuks siis,kui ma vahetasin soengut,hakkasin kiilaspeaks.Nüüd olen kiilaspea olnud ligi 9 aastat ja kõik imestavad,kuidas mul nii tugevad juuksed on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul varem oli see,et juuksed olid nõrgad ja ,noh,ausalt öeldes,mõned neist otsustasid mu koguni maha jätta.:DAGa abi sain ma küll,aga ma usun,et sinule selline abi ei meeldi,kohe üldse.Nimelt läksid mu juuksd tugevaks ja paksuks siis,kui ma vahetasin soengut,hakkasin kiilaspeaks.Nüüd olen kiilaspea olnud ligi 9 aastat ja kõik imestavad,kuidas mul nii tugevad juuksed on.

Hea nõuanne, aga jah, kui sõjaväkke lähen siis ajan maha :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu naisel on kah nõrgad juuksed, langeb palju.... Ta on kah palju uurinud ja katsetanud aga pole palju abi saanud :blink: Viimastel päevadel pobiseb midagi mingist Davinesist ja raha tahab kah saada :rolleyes: Hea teema muidu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga äkki on hoopis nii, et kuna sa oled alati lihaseline olnud, järelikult toodab sinu keha rohkem testosterooni kui tavalistel naistel ja see põhjustabki liigset juuste väljalangemist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, kuidas kuumad käärid väljalangemise vastu aitavad, aga juukseotsad on küll pärast kuumi kääre ligi pool aastat terved ja uut lõikust ei vaja.

Väljalangemise vastu aitavat ühe mu naabrinaise sõnul (kõlab küll stiilis naised saunas rääkisid) üsna jälk protseduur, mis aga olevat tõhusaim üleüldse, nimelt uriinimask :blink: . Ise pole proovinud, aga tema väitis, et sai endale nii juuksed pähe tagasi. Otsusta ise, kui meeleheitel oled :rolleyes:

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik mitmekesine toitumine, lisaks mõned valikulised vitamiinid ja mineraalid mida Old Man soovitas. Pese juukseid korralikult ning kasuta head balsamit ning unusta pidev värvimine ja liigne kammimine.

Tulemuseks on head juuksed.

Paljud naised kurdavad, et meestel on juuksed tugevamad ja paksemad kui naistel. Endal on juuksed poolde selga ning iga naine kes neid katsub kukub kadedusest hädaldama.

Samas pean tunnistama, et ei ole kunagi juuste peale eriti mõelnud. Ja võibolla selle pärast nad tugevad ongi. Ma ei piina neid igapäevaste pesudega, pidevate värvimistega ega piina keha diietidega, mis ka kindlasti juustele mõjuvad.

Niiet, ma arvan, et meeste lihtsakoelisest juuste hooldamisest on nii mõndagi õppida. Meestel kukuvad juuksed välja enamasti geenide tagajärjel, olenemata kas juuksed on pikad või lühikesed, hooldatud või mitte. Sageli on mõnel juba 20 aastaselt skalp sile.

Naistel enamasti ikka kurnatusest.

Aga edu igal juhul! Kuula soovitusi ja loodan, et kõik saab korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juuste värvimine on juuste mõrv küll. Selleks, et värvist väljakasvav juus oma elujõu taastaks, läheb ikka üsna kaua aega ja seda tean ma omast kogemusest. Enam ei kavatse ma neid kunagi värvida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga võimalus ka juuksuris ära käia, teha kuumakääri lõikus nt ja siis hooldavaid tooteid.

Ise võtan Futura Silicia (Hair Skin Nail) ja juuksed on palju tervemad :lol:

Mul juuksed on säravad ja terved iseenesest, aga kipuvad juurest just välja langema. Ei lähe pooleks keskelt. Mis see kuumkääri lõikus endast kujutab? Mis see teeb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga äkki on hoopis nii, et kuna sa oled alati lihaseline olnud, järelikult toodab sinu keha rohkem testosterooni kui tavalistel naistel ja see põhjustabki liigset juuste väljalangemist?

Paneb mõtlema! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×