Jump to content
rait000

Keharasva mõõtja

Recommended Posts

ma kipun arvama, et tegemist mingi juraga..mul ka kodus kaal maksis mingi 400 eeki..peaks rasvaprotsnti mõõtma..ja kui ma sinna oma pikkuse ja vanuse sisestan siis ta ikka näita sellist nalja, et õudne..mul rasva protsent 30 lähedaL:D suht naeruväärne ja kui mul ema läheb siis näitab errorit nii palju pole võimali..Arvan, et kaalu ajab segadusse see, et meil peres kõik suhteliselt lühikesed..ma 165 pikk ja 69 kg,..aga ma suht kaua jõutõstmisega tegelenud ja arvan, et need kes mind näinud ei ütle kindlasti, et ma mingi ilge pekkikärakas olen:)

mina ei soovitaks osta..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taolisest värgist siin ennegi juttu olnud.

Oma (eriti naissoost) sõpru võib ju taolise kraamiga infarkti äärele viia, :blink:

nagu indikaator toimib kah,aga näitu tõsiselt võtta ei maksa.

Ja mida ebastandardsem,s.t. rohkem lihastes,seda vähem saab näitu uskuda.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega ta jah suurtel poistel päris õiget nr ei näita.

aga sa võid oma lõbuks neid numbreid üles kirjutada ja jälgida ja graafikuid teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus, et kui pange selline asi umbes paneb? sellessuhtes, et kui ma neid numbreid seal jälgin ja nö teen graafikuid kas ma siis saan siiski usutava ülevaate oma progressist? ma tean, et need numbrid on ilmselt üpris soome poole aga kas kaalu alanedes tekivad mingid muud faktorid ka mis seda näitu mõjutavad? Näide : kaotan 2 kg ja näit on mingi 20% võrra väiksem, sellist asja ei või juhtuda?:blink::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kahtlustan, et ta valetab eksponentsiaalselt. Mida rohkem on sul massi, sest rohkem ta valetab. Seega päris nii vist ei õnnestu, et sa tead, kui palju ta mingi kaalu juures sul valesti näitab ja kui võtad 10kg alla, siis saad selle järgi arvutada, palju tegelikult rasvaprotsent on. Karta on, et kui sa 10kg alla võtad, siis ta valetab ka vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ma õigesti olen aru saand siis tal on raskusi lihasel ja rasval vahet tegemisega

kuna ta võtab seda vee hulga järgi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on 1300 eeki Boschi kaal. Mul on vahest nii - hommikul on näidanud 65% rasva kehas, õhtul 25%. Aga midagi ta ikka jagab, õhtused mõõtmised on stabiilselt alla poole tulnud, nii rasva% kui ka kehakaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui ma õigesti olen aru saand siis tal on raskusi lihasel ja rasval vahet tegemisega

kuna ta võtab seda vee hulga järgi

Just nii ongi.

Lisaks võtab ta oma valemis arvesse ka vanust ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda toodet sealt osta on sama tark, kui sms-iga mõne tibiga sobivust proovida. Masin arvutab mingi valemi järgi mingeid etteantud numbreid. Vaevalt seal üldse nende suurte nuppude all (kust info peaks läbi keha tulema) üldse mingit ühendustki on. Pulli pärast ostan, võtan lahti ja viskan siis minema:)

Kui tahad täpsemaid andmeid, pöördu mõnda suuremasse jõusaali(Coral, Planet jne...)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muideks paljud nn.loomaarstid vötavad seda näitu üsna töena ja ma ei imesta kui möni tibla ajal töötanud ja veel praegugi olev loomaarst hakkab nöu andma kasvoi herr kalmusele ,kuidas ikka rasvast hoiduda ja kuidas tervislike eluviise harrastada.mina olen sellist loomaarsti juba näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
muideks paljud nn.loomaarstid vötavad seda näitu üsna töena ja ma ei imesta kui möni tibla ajal töötanud ja veel praegugi olev loomaarst hakkab nöu andma kasvoi herr kalmusele ,kuidas ikka rasvast hoiduda ja kuidas tervislike eluviise harrastada.mina olen sellist loomaarsti juba näinud.

loomade puhul võib see näit ju paika pidada, nende hulgas kulturiste ju pole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

shiukse samasuguse jupi saab kaasa kui ostab kolm pakki kellogs special K :blink: mul neiu ostis ja võtsin rasvamõõtja endale... samasugune jublakas... nüüd enda lõbuks vaatna lihtsalt mis näitab vahest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks selline loomaarst töötab kahjuks "Naisteleht"-es. Iga nädal uues numbris soovitab pidada mingite maade dieete. "Söö 14 päeva nii ja kaotad 7 kg". Näiteks: Jaapani dieet: hommikul 1 tass teed suhkruta, lõuna 2 keedetud porgandit ja 1 toores muna, õhtul väike kala. Mis see kokku siis teeb - 400kcal, 60g valku, 15g süsiv, 10g rasva + salmonella. Anna Nicole Smith andis oma vastsündinud beebile kah rohkem süüa kui see "dieet". Ja nii iga nädal Havai dieet ...jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna päevas tuleb nii mitu teemat vahest juurde, siis krt pange normaalne informatiivne pealkiri. Keegi ei viitsi koguaeg ühte teemat avada, teada saades mis sealt vastu vaatab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina lasen end parem trennis treeneril mõõta ja need, kes trenni ei tee, need saavad ju spordiklubides ka testi aeg-ajalt läbi

teha.Maksta ainult see üks kord. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks selline loomaarst töötab kahjuks "Naisteleht"-es. Iga nädal uues numbris soovitab pidada mingite maade dieete. "Söö 14 päeva nii ja kaotad 7 kg". Näiteks: Jaapani dieet: hommikul 1 tass teed suhkruta, lõuna 2 keedetud porgandit ja 1 toores muna, õhtul väike kala. Mis see kokku siis teeb - 400kcal, 60g valku, 15g süsiv, 10g rasva + salmonella. Anna Nicole Smith andis oma vastsündinud beebile kah rohkem süüa kui see "dieet". Ja nii iga nädal Havai dieet ...jne

Nojah.Taolise naise ülapidamine on kahtlemata äärmiselt odav - peamiselt matusekulud.

Nõukogude-aegsetest ajalootundidest mäletan,et Leningradi blokaadis jagati kõige raskemail hetkil 125g leiba päevas.No sinna lähedale kaloraazhilt ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×