Jump to content
Batmanmiki

Küsimus(ed)

Recommended Posts

Tervist,

Minul oleks paar küsimust toitumiste ja arengu kohta.

Nimelt olen ma teinud jõusaali järjest kuskil 4 kuud.

Olen teinud terve selle 4 kuud massi tsüklit. 4 kuud massi just sellepärast, et ma olin ennem kuidagi liiga peenike.

Võiks öelda et see 4 kuud on aidanud päris hästi, tulemused on silmaga ilusti märgatavad.

Samuti olen ka toitunud enamasti ilusti, söönud päevas kuskil 6 korda ja tervislikult.

Kuskil 1,5 kuud tagasi alustasin ka valgu võtmist: whey8100

Veel peaks vb ära mainima et äsja sain 17, kaalun 74 kg ja pikkust 180.

1) Esimene küsimus oleks, et mul oli ennem kena 6pack kogu aeg väljas jah. Päast seda kui hakkasin tegema aga massitsüklit ja eriti veel valku võtma on see ära kadunud. Ei ütleks et on rasva läinud , aga ta on vähem välja ja figuur kõhul on suht kadunud, õrnalt on näha. kÜsimus ongi siis, et kas see on normaalne massitsükli ajal?

2) Kuidas peaksin ma toituma kui ma hakkan nüüd suvel Juuli kuus tegema jõutsükklit? Kas toitmuma peaks umbes sama moodi nagu massitsükli ajal või vähem , või hoopis rohkem?

3) Kuidas ma peaksin toituma kui ma hakkan tegema Augustis reljeefitsüklit? Reljeefigaga tahaks siis oma kõtu uuesti ilusaks saada, kõik 6 osa ikka välja :blink:

Selles mõttes et ega ma prague ka paks poel või mdiagi, aga lihtsalt aru saada et rasvaprotsent on tõusnud, et kas selle saab paika tagasi kui ma lõpetan massi tsükli?

Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,

Minul oleks paar küsimust toitumiste ja arengu kohta.

Nimelt olen ma teinud jõusaali järjest kuskil 4 kuud.

Olen teinud terve selle 4 kuud massi tsüklit. 4 kuud massi just sellepärast, et ma olin ennem kuidagi liiga peenike.

Võiks öelda et see 4 kuud on aidanud päris hästi, tulemused on silmaga ilusti märgatavad.

Samuti olen ka toitunud enamasti ilusti, söönud päevas kuskil 6 korda ja tervislikult.

Kuskil 1,5 kuud tagasi alustasin ka valgu võtmist: whey8100

Veel peaks vb ära mainima et äsja sain 17, kaalun 74 kg ja pikkust 180.

1) Esimene küsimus oleks, et mul oli ennem kena 6pack kogu aeg väljas jah. Päast seda kui hakkasin tegema aga massitsüklit ja eriti veel valku võtma on see ära kadunud. Ei ütleks et on rasva läinud , aga ta on vähem välja ja figuur kõhul on suht kadunud, õrnalt on näha. kÜsimus ongi siis, et kas see on normaalne massitsükli ajal?

2) Kuidas peaksin ma toituma kui ma hakkan nüüd suvel Juuli kuus tegema jõutsükklit? Kas toitmuma peaks umbes sama moodi nagu massitsükli ajal või vähem , või hoopis rohkem?

3) Kuidas ma peaksin toituma kui ma hakkan tegema Augustis reljeefitsüklit? Reljeefigaga tahaks siis oma kõtu uuesti ilusaks saada, kõik 6 osa ikka välja ;)

Selles mõttes et ega ma prague ka paks poel või mdiagi, aga lihtsalt aru saada et rasvaprotsent on tõusnud, et kas selle saab paika tagasi kui ma lõpetan massi tsükli?

Aitäh

Tere!

4 kuud on nii lühike aeg, et massitsüklite ja dieediga mängima hakata ei oleks soovituslik. See, kui ilusti kõhulihas välja paistab, sõltub väga paljudest teguritest ning ei saa teha üldistusi. Nii ta kipub olema, et kui noored ja peenikesed poisid kasvõi natukenegi trenni teevad, siis paljudel tuleb kohe kõhulihas nähtavale, aga kui aastatega kehakaal suureneb, siis kaob ka kõhulihas polstri alla ning selle väljatöötamine muutub järjest raskemaks. Ka minu kõhulihas on praegu väga tagasihoidlik ning uuesti teravasse vormi loodan selle saada alles sügiseks. Kahte asja ei ole korraga võimalik saavutada. Ma kas olen massiivne ja pehmemapoolne või peenem ja reljeefsem.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kahte asja ei ole korraga võimalik saavutada. Ma kas olen massiivne ja pehmemapoolne või peenem ja reljeefsem.

Edu!

Mina olin ka varem väga peenike(173/50) ,aga mina valisin jõusaalis treenides massivse ja pehmemapoolse,nüüd olen (183/94) ja olen ise valikuga ülimalt rahul,soovitan kõigile ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×