Jump to content
TANK

Armukesed.

Recommended Posts

Mees läheb bussi ja tahab koju sõita,kuid buss on rahvast täis ja ei saa oma piletit läbi kompusteerida.Ja siis mõtleb, et laseb oma eesoleval mehel selle pileti läbi augustada,aga ta ei tea kuidas tema poole pöörduda, et kas teietada või sinatada.Kuid siis võtab ta appi LOOGIKA.

Nii, kui see mees järgmises peatuses maha ei lähe, siis järelikult läheb ta samasse rajooni kus mina elan.Kuid mehel on lilled käes, siis järelikult läheb ta mingile naisele külla.Aga need on ilusad lilled siis läheb ilusa naise juurde! Ja siis, see mees kellel pilet kompusteerida vaja, mõtleb et tema rajoonis on ainult 2 ilusat naist.Üks on minu naine ja teine minu armuke.Minu armukesele ta külla minna ei saa kuna sinna lähen mina praegu, järelikult läheb ta minu naisele külla.Nii, minu naisel on 2 armukest, üks on Margus ja teine Tiit.Margus see olla ei saa, kuna ta on Rootsis.Järelikult on ta Tiit.

Ja siis ta hüüab:,, Ou, Tiit kompusteeri mu pilet ära!'' Ja Tiit siis vastu:,,Kus sa mu nime tead?'

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole paha,kohe üldse..TANK ,sa oled oma huumorimeelt tugevasti kasvatanud vahepeal. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees on armukesel külas ja mõlemad toimetavad köögis. Armuke palub meest noad ära teritada, on teised hirmus nüriks läinud. Mees asub nuge teritama, kuid äkki jätab töö pooleli ja imestab omaette: " huvitav, kuidas minul kodus noad kogu aeg teravad on?"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mees ja naine on kodus voodis.Äkki keegi koputab uksele ja mõlemad hüppavad kappi,harjumusest. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naine tahab enda meestuttavat külla kutsuda ning saadab mehele telefonile sõnumi: "Tule õhtul minu poole." Mees saadab vastusõnumi: "Kui saan, siis tulen!" Naine vastu: " Saad. Tule."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Armuke helistab mehele."tule minu juurde,mul pole kedagi kodus".Mees lähebki ja avastab ,et polegi kedagi kodus,mitte kedagi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HOIATUS!!!

Nimelt sattusin osavalt planeeritud pettuse osaliseks Sikupilli Prismas, mille ohvriteks on sageli pahaaimamatud shoppajad. Räägin teile, kuidas pettus toimib. Kui oled peale poeskäimist autoparklas oma asju autosse panemas, ilmuvad 2 tõesti hea välimusega neidu, kes esitlevad ennast kõrvalasuva pesula töötajatena ja hakkavad lappide ja seebiveega pesema su auto esiklaasi. Nende rinnad tunduvad iga hetk kitsastest t-särkidest välja hüppavat. On täiesti võimatu olla vaatamata või keelata neil pesta sinu autot. Kui püüad maksta neile pesu eest, keelduvad nad ja paluvad sul viia nad hoopis koju. Muidugi olednõus ja tüdrukud hüppavad tagaistmele. Sõidu ajal hakkavad nad omavahel tagaistmel seksima. Veidi aja pärast ronib üks neidudest esiistmele ja juhib sinu tähelepanu kõrvale maailmaklassi suuseksiga. Samal ajal varastab tagaistmele jäänud neiu sinu rahakoti. Minugi rahakott varastati kolmapäeval, reedel, kaks korda laupäeval, eile ja ilmselt varastatakse ka täna.

Seega kodanikud olge valvsad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HOIATUS!!!

Nimelt sattusin osavalt planeeritud pettuse osaliseks Sikupilli Prismas, mille ohvriteks on sageli pahaaimamatud shoppajad. Räägin teile, kuidas pettus toimib. Kui oled peale poeskäimist autoparklas oma asju autosse panemas, ilmuvad 2 tõesti hea välimusega neidu, kes esitlevad ennast kõrvalasuva pesula töötajatena ja hakkavad lappide ja seebiveega pesema su auto esiklaasi. Nende rinnad tunduvad iga hetk kitsastest t-särkidest välja hüppavat. On täiesti võimatu olla vaatamata või keelata neil pesta sinu autot. Kui püüad maksta neile pesu eest, keelduvad nad ja paluvad sul viia nad hoopis koju. Muidugi olednõus ja tüdrukud hüppavad tagaistmele. Sõidu ajal hakkavad nad omavahel tagaistmel seksima. Veidi aja pärast ronib üks neidudest esiistmele ja juhib sinu tähelepanu kõrvale maailmaklassi suuseksiga. Samal ajal varastab tagaistmele jäänud neiu sinu rahakoti. Minugi rahakott varastati kolmapäeval, reedel, kaks korda laupäeval, eile ja ilmselt varastatakse ka täna.

Seega kodanikud olge valvsad!

see on lahe:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks paarike kepib, kui keegi koputab uksele. “Mu mees tuleb!” hüüatab naine. Armuke peitis end vannituppa. Tegelikult tuli järgmine armuke. No panevad ja panevad kui keegi jälle koputab. Seekord läks teine armuke vetsu peitu. Kolmas kord juhtus sama asi kolmanda arukesega ja koju tuli mees. Kolmas armuke oli end peitnud nurgas seisvasse raudrüüsse. Pikapeale hakkas asi ebamugavaks minema ja kõik kolm nuputasid, kuidas minema saaks. Tuleb esimene vannitoast välja “Kraan ei tilgu enam! Tasu pole vaja..” ja astub uksest välja. Teine haarab mõttest kinni ja ütleb “Ummistus on likvideeritud, aitäh”. Kolmas on ikka veel raudrüüs tobedas olukorras. Lõpuks astub ta ette ja küsib: “Vabandage, ega siit juhuslikult Ümera mehed mööda läinud?”.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tanki esimene nali oli hea, kõlbab kuulata kõigil. See Kenpoisi pikem lugu on aga järjekordselt mingi teismelise pervopoisi haige fantaasia vili, mida siin portaalis ei peaks teistele pajatama. Ja-jaa, tegu oli kõigest naljaga, aga kui mul sellised mõtted pähe tuleksid, siis otsiksin küll abi.

Muudetud kasutaja Marielito poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust ikka mõnusalt head, TANK paneb alati hästi ju! :lol: Vahest foorumis nalja ka vaja peale nende rumalate postituse mis pidevalt tulevad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahest foorumis nalja ka vaja peale nende rumalate postituse mis pidevalt tulevad! :)

No sellele ei vaidle sõnakestki vastu, aga tuleks siiski arvestada, et inimeste taluvuspiirid on erinevad ja võiks säilitada avalikus foorumis vähegi väärikama oleku. Ise teen ka tihti rumalat või iroonilist nalja, aga mitte kunagi midagi vulgaarset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust on just need teised vaimukamad kui tangi omad :lol:

Hea küll! Teen siis ühe erandi ja eiran teie meeleheaks äsja enda poolt öeldut. Räägin teile "kõige-kõige" naljakama loo mida te eales kuulnud olete. Niisiis, isa on komandeeringus, aga emal on hirmus isu. Kuna kedagi teist pole käepärast, siis võrgutab ta oma poja. Peale 3-tunnist seksi ütleb ta pojale, et too lausa parem kui isa. Poeg lausub vastu: "Tean-tean, õde ütles sama asja".

On nüüd mõnus??? :) Sick psychos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks paarike kepib, kui keegi koputab uksele. “Mu mees tuleb!” hüüatab naine. Armuke peitis end vannituppa. Tegelikult tuli järgmine armuke. No panevad ja panevad kui keegi jälle koputab. Seekord läks teine armuke vetsu peitu. Kolmas kord juhtus sama asi kolmanda arukesega ja koju tuli mees. Kolmas armuke oli end peitnud nurgas seisvasse raudrüüsse. Pikapeale hakkas asi ebamugavaks minema ja kõik kolm nuputasid, kuidas minema saaks. Tuleb esimene vannitoast välja “Kraan ei tilgu enam! Tasu pole vaja..” ja astub uksest välja. Teine haarab mõttest kinni ja ütleb “Ummistus on likvideeritud, aitäh”. Kolmas on ikka veel raudrüüs tobedas olukorras. Lõpuks astub ta ette ja küsib: “Vabandage, ega siit juhuslikult Ümera mehed mööda läinud?”.

vot see tekitas mõnusa naeratuse näole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks homo lähevad poodi,kus on müügile tulnud uus autokujuliste kondoomide kogu.Esimene räägib teisele:"Ostame Mercedese,see nii mõnus ja luksuslik".Teine vastu:"Ei,ostame parem Ferrari,mõnus kiire".Juurde tuleb müüa ja ütleb:"Lubage soovitada,ostke Jeep,nii kui nii lähete s**a sisse".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tanki esimene nali oli hea, kõlbab kuulata kõigil. See Kenpoisi pikem lugu on aga järjekordselt mingi teismelise pervopoisi haige fantaasia vili, mida siin portaalis ei peaks teistele pajatama. Ja-jaa, tegu oli kõigest naljaga, aga kui mul sellised mõtted pähe tuleksid, siis otsiksin küll abi.

Mitte paha pärast, aga samahästi võib öelda, et mina otsiksin abi, kui iga pisikese asja pärast närvi läheksin. Ja veel:

1) Vaba foorum

Vaba mõttevahetus mistahes teemadel

2) Inimene ei pea lugema asju, mis talle ei meeldi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea küll! Teen siis ühe erandi ja eiran teie meeleheaks äsja enda poolt öeldut. Räägin teile "kõige-kõige" naljakama loo mida te eales kuulnud olete. Niisiis, isa on komandeeringus, aga emal on hirmus isu. Kuna kedagi teist pole käepärast, siis võrgutab ta oma poja. Peale 3-tunnist seksi ütleb ta pojale, et too lausa parem kui isa. Poeg lausub vastu: "Tean-tean, õde ütles sama asja".

On nüüd mõnus??? :) Sick psychos.

Ega sul ka katus paris korras pole! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte paha pärast, aga samahästi võib öelda, et mina otsiksin abi, kui iga pisikese asja pärast närvi läheksin. Ja veel:

1) Vaba foorum

Vaba mõttevahetus mistahes teemadel

2) Inimene ei pea lugema asju, mis talle ei meeldi

Nõustun sinuga.

Ja nalja huvilistele niipalju et kui ma õhtul Tallinnast väga hilja ei jõua siis otsin ka paar head nalja üles ja kriban siia. Seniks aga huurorimeelt teile :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole otseselt seotud kuid:

Lähevad kolm jaapanlast Eestimaal apteeki ja mõtlevad et oleks nagu kondoome vaja - keelt ei oska - kuidas küsida?

Panevad siis kõik oma Jaapani tillud leti äärele ja kahekümneviiesed kõrvale.

Apteeker virutab enda nuia letile, korjab raha ära ja ütleb uhkelt - ,, Minu võit´´ !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui poeg sai 12 mõtles isa, et nüüd on paras aeg rääkida pojale naistest.

Isa: "Vaata poiss... naisi on kahesuguseid. Need kes on ilusad, on kahjuks rumalad ja ülbed kah.

Ja need kes on targad on kahjuks inetud."

Poeg: "Aga kas erandeid üldse pole."

Isa mõtleb ja vastab siis:"No kui hästi järgi mõelda, siis on küll. Mõned inetud naised on kah ülbed või rumalad."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea küll! Teen siis ühe erandi ja eiran teie meeleheaks äsja enda poolt öeldut. Räägin teile "kõige-kõige" naljakama loo mida te eales kuulnud olete. Niisiis, isa on komandeeringus, aga emal on hirmus isu. Kuna kedagi teist pole käepärast, siis võrgutab ta oma poja. Peale 3-tunnist seksi ütleb ta pojale, et too lausa parem kui isa. Poeg lausub vastu: "Tean-tean, õde ütles sama asja".

On nüüd mõnus??? :lol: Sick psychos.

Kust sa sellist "nalja" huvitav kuulsid? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×