Jump to content
Sign in to follow this  
Arnold

Teemade sulgemisega probleemi ei lahenda !

Recommended Posts

Enemy teksti sisse oleks võinud ka paar inglisekeelset sõna panna ,oleks efektsem. :)

Probleem? KUS ON PROBLEEM?! :lol:

Post Scriptum! ma olen silmini üllatunud, et Arnold vaenu edasi õhutab :) Sai just selle poriloopimise lõpetatud ja siis mõni ikka tuleb ronima ja verd nõudma... ;)

See, millega antud teema esimeses postis tegemist on, on eluterve sarkasm ja minu arvates väga õige käik antud poriloopimise lõppsõnaks.

See, millega antud teema esimeses postis tegemist on, on eluterve sarkasm ja minu arvates väga õige käik antud poriloopimise lõppsõnaks.

hea tava järgi lahendavad probleemid asjaosalised ise, kaasa arvatud LÕPPSÕNA. Kui igaüks kukuks nüüd oma huumorimeelt välja näitama siis ei jõuaks seda "verd seinalt maha pesta" enam varsti

:lol: ....ok..teeme siis ühed naljakad rohelised mõlemad...kõige tobedam asi on kui inimene ajab omaarust nii tarka juttu suust välja, et ei saa arugi kui lolliks ta ennast tegelikult teiste ees teinud on. Ja mida rohkem nö. mõnitatakse, seda rohkem ta oma "tarkust" hakkab näitama. Targad inimesed räägivad harva, aga kui nad midagi ütlevad siis ikka on öeldud ka. Aga mõned mehed tundub, et räägivad lihtsalt rääkimise pärast :)

Nii tore roheline pilt, lilla pilt oleks palju hullem ...,:)

No - pea-aegu roheline pilt ...

Edited by daemonium

selliseid asju võiks edaspidi privaatselt lahendada, ei pea avalikus foorumis teemasid tegema stiilis KEEGI1 VS KEEGI2. Kui midagi möliseda on, siis võiks kasutada sõnumeid, e-meili, jutukat või minge kas või välja, saage kokku ja lahendage probleemid.

Ja neid teemasid siiski võiks kinni panna küll, ma arvan.

selliseid asju võiks edaspidi privaatselt lahendada, ei pea avalikus foorumis teemasid tegema stiilis KEEGI1 VS KEEGI2. Kui midagi möliseda on, siis võiks kasutada sõnumeid, e-meili, jutukat või minge kas või välja, saage kokku ja lahendage probleemid.

Ja neid teemasid siiski võiks kinni panna küll, ma arvan.

eelmine teema saigi suletud, kuna see ammendas end... julgen väita, et enemy ja Tank vahel probleemi mis kuuluks avalikule ringkonnale lahkamiseks pole! See ei ole Kroonika vaid foorum sportlastele, igasugused märkused isiksuste või oma arvamuste kohta kes kui tark ja palju ja mis keeles keegi räägib saab olema ignoreeritud kuna foorumi eesmärk on spordi arutelu mitte naiste ja meeste klatš selle kohta mida nad arvavad kellestki. Foorumis on olemas selle jaoks reeglid, teised neid reegleid ei tee ega ettekirjutisi esita. Kui midagi on reeglitevastast, selleks on moderaatorid ja admin kes Teie mure ära kuulab ja vastavad sanktsioonid ka rakendab.

Personaalseid avaldusi võtan vastu kas msn-is, e-maili teel või vajadusel annan nr, aadressi ning on võimalik ka näost-näkku kokku saada ning oma mure avaldada.

Kui teil on suur vajadus lahate kedagi, tehke vastav teema vastavasse alafoorumisse ning palun väga, see teema on samuti vales alafoorumis, niiet paluks järgmisi postitusi moderaatorite aega hinnates vastavatesse alafoorumitesse postitades!

Arvan kah et eelnevad lahkhelid olid tingitud mõningasest möödarääkimisest.

Aga antud teema on minu arvates rohkem huumor, kuidas võis asi kõrvalvaatajatele paista.

Mulle küll meeldis jälgida seda asjade kulgu avalikus foorumis... vahest võiks ju veidi verd ka näha :)

Tank ja Enemy, saage kokku, Tank näitab jõu ja ilu numbried Enemy peal ja Enemy teeb Tankile lukke ja kägistusi :lol:

Jagage siis mailiaadressid laiali ja arutage neid asju mujal.

Olen kuulnud et mõned inimesed käivad siin suuremal või väiksemal määral teadmisi omandamas...

no ma juba 2 korda käe välja sirutanud, et saame kokku ja proovi kurta siis :)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.