Jump to content
kouts

rekordid 16aastaselt rinnalt surumises

Recommended Posts

16 aastaselt ilmselt surusin sama palju kui 14-15 aastaselt - ~55kg. Siis ei tegelenud absouluutselt mingisuguse eraldi treeninguga, vaid tegin rohkem füüsiliselt rasket tööd. Nüüd 19 ja aktiivne jõusaalikülastaja, kuid pole ausaltöeldes isegi rinnalt surumise maxi proovinud. Ei näe veel endas sellist märkimisväärse tulemuse potentsiaali :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina 16 olin surusin 55 :ph34r: kaal oli 75...siis hakkas endal juba paha vaadata ennast, nüüd olen asja käsile võtnud...kaal on 70, 2 kuud tagasi surusin 80 ära...pole rohkem proovinud...aga eks eesmärk on praegu vormi saada mitte mingisugust imenumbreid rinnaltsurumises!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
16a kaalusin 53kg, surusin rinnalt 65kg, praeguseks on kaal ikkagi väga väike(~55kg ringis) ning surun rinnalt samapalju kui 16 aastaselt(Hetkel 20a).

Samas olen kokku võib-olla 4-5 korda elus üldse proovinud rinnalt surumist ja kuna tõsise treeninguga alustasin alles hiljuti siis polegi nagu suurt midagi oodata.

Vapustavad tulemused siin teemas, tahaks teada palju minu kaalus noormees üleüldse peaks olema võimeline rinnalt suruma?

No kui sa oled 20 ja kaalud 55kg...see on väga vähe võiks öelda...aga...võiksid suruda siiski oma kehakaalu ära...aga ega rinnalt surumine pole mingi näitaja eriti! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
40 kg läks vast 16 aastaselt üles, kaal umbes 85.. praegu 55 ja 90kg kehakaal.. :ph34r:

polegi mingi jõmmikutt, pigem selline kondine, kes mängib korvpalli :D

pikkuseks 201 cm

Kaal 90 kg ja kondine? Kui pikkust arvestada sa peaksid kehamassi indeksi järel olema tibakene ülekaalus!

Kehamassi indeksid saad arvutada kui jagad kaalu pikkus ruuduga!(Kui sa tead siis nh :lol: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti inviduaalne, ma 185cm pikk ja kaalun ka 90kg, kuid silmaga on näha , et paras luukere olen.

Muudetud kasutaja Thomas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiesti inviduaalne, ma 185cm pikk ja kaalun ka 90kg, kuid silmaga on näha , et paras luukere olen.

Rasked kondid... olen 185,5 cm pikk, kaalun 86 kg, ja samamoodi luukere....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14 aastaselt sain 70 üles , siis ma olin selline ülekeha treenija et ülekeha iga jõusaali trenn,see oli siis umbes kui ma 14,5 aastat vana olin. Nüüd olen 15 saanud kuu aega tagasi. Umbes 3 viimast kuud olen igalpool raskusi vähendanud, kava kehaosade peale jaganud, ning tehnikat hakanud lihvima. Tähelepanu raskusele pole kunagi pööranud, kuid see 70 tegi õnnelikuks küll :ph34r: Kuid peale tehnika vastu tähelepanu tundma hakkamist hakkas ka raskus millega harjutust sooritasin vähenema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiesti inviduaalne, ma 185cm pikk ja kaalun ka 90kg, kuid silmaga on näha , et paras luukere olen.

Kuidas see võimalik on?Ise olen 188.5 pikk ja kaalun 75kg.....ja peale vaatades on asi küll luukerest asi kaugel.... :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaal 90 kg ja kondine? Kui pikkust arvestada sa peaksid kehamassi indeksi järel olema tibakene ülekaalus!

Kehamassi indeksid saad arvutada kui jagad kaalu pikkus ruuduga!(Kui sa tead siis nh :ph34r: )

Kui mu pikkus oleks 180 cm ja ma kaaluks 90kg, oleks ma ülekaalus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mu pikkus oleks 180 cm ja ma kaaluks 90kg, oleks ma ülekaalus ;)

Kehamassi indeksi järgi oled ülekaalus küll...indeks peab jääma 18-22% sisse siis oled normaalkaalus, aga sul on see 27.78...Seda põhimõtteliselt vist vaadatakse treenimata inimeste pealt hoopis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16 aastaselt äkki kuskil 50-55 kg läks. Ise kaalusin 60 ringis. Aga ei tegelenud siis ka jõusaalitrenniga. Minu sõbrad surusid kusagil samapalju, nii, et ma ei ütleks, et see mitte jõusaalis käija kohta halb tulemus oleks olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kasu on suruda 16-selt 100kg kui te sama kaaluga vaevu ühe küki teete. Tugevad jalad, selg on kõige alus.

Kas keegi on väitnud siin, et nad midagi muud ei treeni ;) ?

Ise 16 ja rinnalt kuskil 90 kandis.

Juulis saan 17 ja tahaks siis 100 ära lükata. Hetkel võtan AC-C sisse ja vaatan, mis toimuma hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi on väitnud siin, et nad midagi muud ei treeni :) ?

Ise 16 ja rinnalt kuskil 90 kandis.

Juulis saan 17 ja tahaks siis 100 ära lükata. Hetkel võtan AC-C sisse ja vaatan, mis toimuma hakkab.

Et kohe kui 17 kukub tormad jõusaali, et jumala eest 17. aastaselt alla 100kg enam ei suruks? ;) Sorry, lihtsalt selline mulje jäi, et kahe kuuga 10kg juurde saamine on natukene ebareaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et kohe kui 17 kukub tormad jõusaali, et jumala eest 17. aastaselt alla 100kg enam ei suruks? ;) Sorry, lihtsalt selline mulje jäi, et kahe kuuga 10kg juurde saamine on natukene ebareaalne.

Kusjuures ei ole ebareaalne, ja miks inimene ei või omale eesmärke panna, ilma eesmärgita treenida ja aereneda on suhteliselt raske! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15..16 aastaselt kaalusin 65..70 kg ja surusin 45 kg

17 aastaselt kaalusin 72..74 kg ja surusin 65 kg

18 aastaselt kaalusin 78..80 kg ja surusin 80 kg

19 aastaselt kaalusin 80..82 kg ja surusin 90 kg

20 aastaselt kaalusin 82..84 kg ja surusin 100 kg

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma 14. aastaselt surusin 70kg.

Praegu 15a, kohe tahaks 80 ära suruda. Ma usun et kui trenni viitsin teha ja sööma hakkan siis tuleks 100kg 16. aastaselt ära küll. Ei ole siin midagi ulmelist.

Kehakaal on koguaeg 65-70kg ja pikkus 184cm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajavahemikul mil olin 16 aastane muutus surumis tulemus 85kg-lt 100kg-ni, see 100kg oli suht enne seitseteist saamist, kaal oli seal 73-75kg juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×