Jump to content
kouts

rekordid 16aastaselt rinnalt surumises

Recommended Posts

No kui vaadata noorte klassis jõutõstjate tulemusi viimaste aastate jooksul, siis on näha, et tase on kõvasti tõusnud. Seega ei maksa imestada, kui 16-aastased üle 100 suruvad. Loodame, et nad ka tulevikus Eestit MM-del esindavad ja medaleid toovad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muudkui loe ja imesta... :lol:

Kui lood tõesti nii on, siis ei julge tänava peale enam minnagi, kui kõik 15-aastased sellised "härjad" on. :lol:

Mõnele tahaks küll öelda, et jäägu reaalsuse piiridesse ja järgmine kord kui rekordit surub, võtku enne surumissärk seljast ära :)

KÕIK 15 aastased ? Mina olen näiteks 15, kaalun 70 kg ja surun 75 kg.

Surumises on nad ehk tugevad,sest muud pole teinud,aga kui panna nad kivi tõstma,siis pole jõust enam palju järel.VÄga paljud noored jõusaalikälastajad on põhimõtelised"torsistid".

Sellised teevad ausaltöeldes kurvaks. Sõber, kes ka "jõusaalis käib" tuleb päris tihti rääkima "Ah, tänane trenn läks jumalast tuksi, tegin rinnaltsurumise ära ja tulin ära." Temast rääkides jõusaal = rinnaltsurumine ja sellisi asju nagu venitused ja soendus üldse ei eksisteeri :lol: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui vaadata noorte klassis jõutõstjate tulemusi viimaste aastate jooksul, siis on näha, et tase on kõvasti tõusnud. Seega ei maksa imestada, kui 16-aastased üle 100 suruvad. Loodame, et nad ka tulevikus Eestit MM-del esindavad ja medaleid toovad.

Kui noored suruvad tublisti ka võistlustel,mitte ainult netiavarustes,on ju kõik korras, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KÕIK 15 aastased ? Mina olen näiteks 15, kaalun 70 kg ja surun 75 kg.

muidugi ei pidanud ma silmas KÕIKI 15-aastaseid, see oli pigem selline ennatlik üldistamine :lol: ega muud kui jõudu tööle, noored Kalevipojad :lol: aga siiski manitseksin nagu eelpoolkõnelejagi ikkagi treenima kogu keha ning leidma ka sellised kullafondiharjutused nagu jõukükid ja -tõmbed :lol:

Ilusat suve kõigile vägilastele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siiamaani olen treenind 11kuud ja rekord on 90kg ja kehakaal 60kg ja vanust 16,kuid vigastasin kätt ja ei saa enam suurte raskustega treenida,nüüd tüüpiline bodybuilder,muidu olin rinnalt suruja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surusin 16a. sünnipäeval 100 kilo. Nüüd enam rinnalt punnitamisel mõtet ei näe. Treenin rinda teiste harjutustega, mis ei koormaks nii palju õlgu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes mäletab sellist noort nagu Artur Scotter. Võitis 2004 aasta noortes Eesti meistritiitli ja 2005a karika. (vist ei eksi aastaarvudega), surus 14 aastaselt 90kg. Mitte nii kõva piss nagu Ain Kimber <_< aga tubli ikka. Artur on nüüd juba 2 aastat jalgrattur ja tal läheb sealgi väga hästi.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

40 kg läks vast 16 aastaselt üles, kaal umbes 85.. praegu 55 ja 90kg kehakaal.. :ph34r:

polegi mingi jõmmikutt, pigem selline kondine, kes mängib korvpalli :D

pikkuseks 201 cm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16a kaalusin 53kg, surusin rinnalt 65kg, praeguseks on kaal ikkagi väga väike(~55kg ringis) ning surun rinnalt samapalju kui 16 aastaselt(Hetkel 20a).

Samas olen kokku võib-olla 4-5 korda elus üldse proovinud rinnalt surumist ja kuna tõsise treeninguga alustasin alles hiljuti siis polegi nagu suurt midagi oodata.

Vapustavad tulemused siin teemas, tahaks teada palju minu kaalus noormees üleüldse peaks olema võimeline rinnalt suruma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×