Jump to content
kouts

rekordid 16aastaselt rinnalt surumises

Recommended Posts

16 aastaselt ma isegi mitte ei unistanudki, et hakkan tegelema selle spordiga, aga arvestades, et olin siis nõrk ja mingit trenni ei teind, isegi mitte kehalise tunnist ei võtnud osa, kuna mul vabastus tänu kaasasündinud südamerikkele, arvan et mingi 50 kg oleksin ikka üles surund 40-50, mitte alla seda. Ja ega praegugi need raskused eriti suured pole, kuna ma pööran rohkem tähelepanu pigem välimusele ja tehnikale, kui raskustele, kuigi pean tõdema, et tihti on suur tahtmine suuremaid raskuseid väänata, raskuseid, mida isegi suudaks tõsta, suruda jne, kuid lähtun eelkõige oma tervislikust seisundist, mis ei luba mul nii väga liialdada raskustega. Sellele vaatamata on mu tervis ja välimus paranend võrreldes nooruseaga, mil olin nõrguke, tervis ei lubanud erilist pingutust jne. Sellega võin öelda neile, kes tahavad lihast kasvatada - pole oluline suured raskused, sest suudate ehitada hea keha ka poole vähesemate raskustega, kui tegelt suudaksite :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen pidanudki treeningpäevikut 1993a. ja surusin siis 117,5kg kaaludes 73-74kg. Tõukasin 100kg ja rebisin 72,5kg. Kükki tegin 140kg ja tõmme oli 165kg. Mõni mees halvustab, et siin andmed üles paneme, ma arvan, et paljudele on see stiimuliks kui saavad ennast tänaste tippudega võrrelda.

ma olen hetkel natuke üle 8kuu treeninud algusest, augistiks peaks nii 90tulema ja kaal püsib ikka 60ringis ma loodan, äkki tasuks juba rinnalt surumis võistlusele minna.mis võistlusi ja kus korraldatakse?????kus 16 aastaselt saaks ka võistlema minna.

kõigil ma vaatan on 16 aastaselt kaal üleval ja loomulikult lükkavad siis üle 100kg, aga omas kaalus olen tubli surumises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
16-aastaselt ei teadnudki,et siuke harjutus olemas on, :lol:

A tõstetud sai tol ajal suuri raskusi, küll 100g kaupa ...

aga üle rinna läks kõik ...

...otse kurgust alla :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis siin hirmsat on, mina hakkasin regulaarselt sportima 9 aastaselt. Põhiala oli jalgratas. Sügis-talv sai alati kangi ja hantlitega mitmesuguseid harjutusi tehtud.

Teles oli film "Väikesest heraklesest" keda vanemad juba sünnist saati põhimõtteliselt treenisid. Alguses lihtsalt võimlemine painutamine jne. Ei mäleta täpselt kui vana poiss oli , alla 10-ne vist kui tegi 85kg kangiga rinnalt lamades kordusi. Ma ei pea seda valeks, kuid nii noort inimest treenida peab olema väga ettevaatlik ja loomulikult ei tohi mingist sundimisest juttugi olla. See peab olema mäng. Kui treeningud õieti, targalt ülesse ehitada, võib inimene suuta tohutult palju. Inimesed kes ennast eriti liigutada ei viitsi, ei usu ilmaski, et need tulemused võimalikud oleks. Hakatakse kohe rääkima keemiast nagu seda oli ka "Väikse Heraklese" puhul. Samuti vanemate, oma saavutamata jäänud tulemuste realiseerimise üritamist laste peal.

Samasugused hellikud (pole vaja pahandada), võtavad ka siis siin teemas nüüd sõna, et oi ma tegin 16 aastaselt rinnalt 240 jne. Need inimesed ei usu, et nad suudavad. Nad ei julge unistada.

Või nagu OSKAR ütleb: " Nõrgad ainult unistavad, tarkadel on lisaks sellele ka tahe."

Ja kes on siis süüdlane? Inimese esimene eeskuju on ikka tema vanemad, kui nemad ei ole julgenud tahta, siis ei ole nad seda teadnud õpetada ka oma võsukestele. Pigem tehakse ikka vastupidi, hoitakse omi lapsi "vati" sees arvates, et nii tehakse tema heaks kõik. Tegelikult aga....!!

Kogu see jutt ei puuduta mitte ainult sporditegemist, seda võib seostada ükskõik mis elu valdkonnaga.

Õige jutt. Lisaks veel, et 16 aastaste kuttide pidev üksteisega võistlemine on osake nende meheks saamisest. Kes kaugemale sülitab, kes kõige kõvemini kärakat kannab, kes rohekm plikasid magatab jne. jne. Sportlikke võimete võrdlus on vähemalt selline tervitatav nähtus. Ise mäletan, et surusime pidevalt judo trenni poistega rinnalt võidu. Kusagil 14-15 aastaselt olid raskused 70-80 kg kandis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks siis sinu allkirjas oleval rate kontol on vanuseks kirjas 33? :):lol:

see seal all oli mu vana rate konto mis blokiti nüüd selle nime all ilmselt uus tegelane mu konto on nüüd s1mka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õige jutt. Lisaks veel, et 16 aastaste kuttide pidev üksteisega võistlemine on osake nende meheks saamisest. Kes kaugemale sülitab, kes kõige kõvemini kärakat kannab, kes rohekm plikasid magatab jne. jne. Sportlikke võimete võrdlus on vähemalt selline tervitatav nähtus. Ise mäletan, et surusime pidevalt judo trenni poistega rinnalt võidu. Kusagil 14-15 aastaselt olid raskused 70-80 kg kandis.

Mis seal ikka nii tervitatavat on, kui rinnaltsurumine on ainsaks eesmärgiks jõusaalis ? Mul sõber teeb vahest rinnaltsurumise ära, vahel vabandab, et miskit viga, vahel kõnnib lihtsalt minema (loomulikult vahepeal teeb trenni lõpuni ka ikka). Olen püüdnud talle seletada, aga ta mingi julm pohhuiist. Korra tegi jalgu, esimeses trennis 75 kiloga poolkükke kohe. Nüüd selg haige ja jätkab oma rinna treeningut, vahest harva teeb max tunnise trenni seljale ka ja see on kogu trenn. Aga noh tal vist eesmärk kunagi rääkida kah, et oh ma surun nii ja nii palju ja ma olen nii kõva mees. Kurb :) .

Muudetud kasutaja rainisk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka olen praegu 16a. Surun rinnalt 60kg. Kaal on praktiliselt sama sellega, palju ma rinnalt surun. Mitu kuud on veel jäänud selleni, kuni 17 saan. Varsti surun rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul jäi 16 aastaselt rekordiks 85 kg. Ise kaalusin 64 kg aga samas juba 13 aastaselt alustasin jõusaalitreeningutega väiksemal määral.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen praegult 16. Ülesse on rekordina l2inud 125 kg aga praegu l2heb midagi 110-115 ei ole nii täpselt proovinud. Rekordi surusin j6ulude ajal. Siis tuli suurem vahe sisse ja tulemus langes. Kehakaal 87-90 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muudkui loe ja imesta... :lol:

Kui lood tõesti nii on, siis ei julge tänava peale enam minnagi, kui kõik 15-aastased sellised "härjad" on. :lol:

Mõnele tahaks küll öelda, et jäägu reaalsuse piiridesse ja järgmine kord kui rekordit surub, võtku enne surumissärk seljast ära :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muudkui loe ja imesta... :lol:

Kui lood tõesti nii on, siis ei julge tänava peale enam minnagi, kui kõik 15-aastased sellised "härjad" on. :lol:

Mõnele tahaks küll öelda, et jäägu reaalsuse piiridesse ja järgmine kord kui rekordit surub, võtku enne surumissärk seljast ära :lol:

Surumises on nad ehk tugevad,sest muud pole teinud,aga kui panna nad kivi tõstma,siis pole jõust enam palju järel.VÄga paljud noored jõusaalikälastajad on põhimõtelised"torsistid".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muudkui loe ja imesta... :lol:

Kui lood tõesti nii on, siis ei julge tänava peale enam minnagi, kui kõik 15-aastased sellised "härjad" on. :lol:

Mõnele tahaks küll öelda, et jäägu reaalsuse piiridesse ja järgmine kord kui rekordit surub, võtku enne surumissärk seljast ära :lol:

Ära nüüd ikka nõnda pelga,siin raffas surub valdavalt virtuaalselt, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×