Jump to content
kouts

rekordid 16aastaselt rinnalt surumises

Recommended Posts

selline küsimus oleks, et palju olete teie 16 aastaselt rinnalt surunud????

minu rekord on täna 77,5 ja kolmapäeval peaks 80kg tulema, kaal 60kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina oma 85 kg kaalu juures sain 16 aastaselt 100 kg üles. Nüüdseks 17, kuid pole ammu rekordit proovinud. Usun, et kuskile sinnasamasse kanti jääks tulemus siiski.

Ahjaa..surun ilma sillata ja muude lisadeta ikka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina oma 85 kg kaalu juures sain 16 aastaselt 100 kg üles. Nüüdseks 17, kuid pole ammu rekordit proovinud. Usun, et kuskile sinnasamasse kanti jääks tulemus siiski.

Ahjaa..surun ilma sillata ja muude lisadeta ikka :)

mina sammuti, ilma ühegi massilisajata ja abivahendeid kasutamata.ja surun ikka selg korralikult maas, mitte nagu mõni ajab selja hästi üles ja paneb suured raskused ja lükkab rinnalt 10cm kõrgusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole proovind nönda eriti aga eks 16eluaasta alguses oli mingi 60 vbolla :) eriline kilu olin ka seejuures ,sis hakkasin tegema ja mingi 8kuu prast tegin juba 90ga kaheksasi seeriaid ja nii, hetkel 17 ja reordit pole üritanudgi eriti, pakuga olen trenni teinud siis mingi 120 on viimane kaal.

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahjaa..surun ilma sillata ja muude lisadeta ikka :)

Minuarust ei ole see silla kasutamine küll nüüd mingi petmine vms. Vaid mina kes rohkem ajab lihast taga ja kui jõuperioodil proovin rekordit ei ütle küll sillast ära! Väike õpetus kah et saaksite perfektselt sooritada oma rekordi katset! ARTIKKEL+VIDEOD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
irw, loomad

Enda kaal oli siis 88 kilo,nüüd 94-95 kilo,ühesõnaga vähe :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Vendv mitte umbes selles vanuses ei surunud 120kg?

Ise selles eas rinnalt surumist ei harrastanud, ei teadnud sellest liigutusest midagi, Põhilised harjutused olid kahe ja ühe käega tõukamised. Seda siis seistes. 16 aastaselt, vaatasin just tollasest treeningpäevikust järele tõukasin kahe keäga 85kg. (kehakaal oli 75) Parema käega 55kg, vasak oli siis tunduvalt nõrgem (avarii tagajärjel), sellega tõukasin 45kg. Teadmiseks, et seda sai tehtud pika kangiga. Maast õlale ja sealt nagu ikka tõukamisliigutus käib, ülesse. Kahega sama asi.

Juba aasta hiljem 17 aastaselt, paremaga 60, vasak 55kg. 18 aastasel olid vastavad näitajad , parem 68kg ja vasak 63kg. Kahekäega tõukamise andmed puuduvad. Treeningpäevikuid pean aastast 1980. september. Olin siis 5 kuud regulaarselt juba jalgratta trennis käinud.

Vahel on oma laiskusest ära jäänud aasta 1994-95. ja samuti ei ole TR.i pidanud viimased 3 aastat.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Vendv mitte umbes selles vanuses ei surunud 120kg?

Ise selles eas rinnalt surumist ei harrastanud, ei teadnud sellest liigutusest midagi, Põhilised harjutused olid kahe ja ühe käega tõukamised. Seda siis seistes. 16 aastaselt, vaatasin just tollasest treeningpäevikust järele tõukasin kahekäga 85kg.

Ma tõukasin täpselt sama palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen pidanudki treeningpäevikut 1993a. ja surusin siis 117,5kg kaaludes 73-74kg. Tõukasin 100kg ja rebisin 72,5kg. Kükki tegin 140kg ja tõmme oli 165kg. Mõni mees halvustab, et siin andmed üles paneme, ma arvan, et paljudele on see stiimuliks kui saavad ennast tänaste tippudega võrrelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar päeva enne 16a. saamist 100kg

Päev ette v6i taha pole ju hullu:)

Muudetud kasutaja maza poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah mõned kasvavad juba 15 oma kasvu nii pikkuselt ja laiuselt täis ning eks need raskused tulevadki just loomulikust jõust ja geenidest (luustiku struktuur ja muud eeldused).Aga on inimesed kes oma pikkuse ja laiuse hiljem täis kasvava ning nii varajases eas oma kaaslastest palju kergemad ja nõrgemad on e siis aeglasema füüsilise arenguga. Neid inimesi ei saa eriti nii varajases eas võrrelda kuna nende loomulik areng pole nende teha. Võrrelda saaks juba inimesi kelle eluiga on 25 ning loomulik kasv täis,ning edasine nende enda teha, vähemalt on see minu arvamus asjast.

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hirmsad vanad siin koos, kõik panevad juba lapseeas 100 ja rohkem!!! IRW

Mis siin hirmsat on, mina hakkasin regulaarselt sportima 9 aastaselt. Põhiala oli jalgratas. Sügis-talv sai alati kangi ja hantlitega mitmesuguseid harjutusi tehtud.

Teles oli film "Väikesest heraklesest" keda vanemad juba sünnist saati põhimõtteliselt treenisid. Alguses lihtsalt võimlemine painutamine jne. Ei mäleta täpselt kui vana poiss oli , alla 10-ne vist kui tegi 85kg kangiga rinnalt lamades kordusi. Ma ei pea seda valeks, kuid nii noort inimest treenida peab olema väga ettevaatlik ja loomulikult ei tohi mingist sundimisest juttugi olla. See peab olema mäng. Kui treeningud õieti, targalt ülesse ehitada, võib inimene suuta tohutult palju. Inimesed kes ennast eriti liigutada ei viitsi, ei usu ilmaski, et need tulemused võimalikud oleks. Hakatakse kohe rääkima keemiast nagu seda oli ka "Väikse Heraklese" puhul. Samuti vanemate, oma saavutamata jäänud tulemuste realiseerimise üritamist laste peal.

Samasugused hellikud (pole vaja pahandada), võtavad ka siis siin teemas nüüd sõna, et oi ma tegin 16 aastaselt rinnalt 240 jne. Need inimesed ei usu, et nad suudavad. Nad ei julge unistada.

Või nagu OSKAR ütleb: " Nõrgad ainult unistavad, tarkadel on lisaks sellele ka tahe."

Ja kes on siis süüdlane? Inimese esimene eeskuju on ikka tema vanemad, kui nemad ei ole julgenud tahta, siis ei ole nad seda teadnud õpetada ka oma võsukestele. Pigem tehakse ikka vastupidi, hoitakse omi lapsi "vati" sees arvates, et nii tehakse tema heaks kõik. Tegelikult aga....!!

Kogu see jutt ei puuduta mitte ainult sporditegemist, seda võib seostada ükskõik mis elu valdkonnaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samasugused hellikud (pole vaja pahandada), võtavad ka siis siin teemas nüüd sõna, et oi ma tegin 16 aastaselt rinnalt 240 jne. Need inimesed ei usu, et nad suudavad. Nad ei julge unistada.

Väga õige lähenemine, tegelikult pole tähtis see, palju sa rinnalt surud, vaid eesmärk, miks sa trenni teed. Selleks et rates hoobelda oma 100 kiloga on põhiline eesmärk küll väga varju jäänud. Aga pidevalt jõusaalis keegi küsib, kuidas rinnalt saaks ruttu jube palju suruda, ning sellega nagu jõusaal piirdubki. Samas on see ka arusaadav vaadates tegelaste vanust. Mis vahet on palju sa surud, tähtis on milline su keha vvälja näeb ja palju on tahtmist treeninguid jätkata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×