Jump to content
kouts

rekordid 16aastaselt rinnalt surumises

Recommended Posts

2 minuti jooksul 10 kätekõverdust tehes saad hingata alles peale igat 12 sekundit. Selline treening on kasulik hinge kinnihoidmise arendamise seisukohalt. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen praegu 15-aastane ja 4-kuune kaalun 60kg, pikkus 166cm ja rinnalt surun ilma surumissärgita ja muude abivahenditeta 65kg. Olen maapoiss, koolist peaaegu parim suruja ja ütleks, et hea tulemus, kui aga lugeda seda teemat, siis ütleks, et see on päris väike tulemus <_< . Aa ja kätekõverdustes olen ma päris kõva mees jällegi koolis, 2 minuti jooksul tuli 81 kätekõverdust ja kui aja peale poleks, tuleks ikka 100 ilusti, ilma puhkamiseta ja rind puudutab põranda ära.

Ei ikka peaks mainima, et siin on mõnedel rekordid ikka ulmeliselt kõrgel. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hakkasin 17selt treenima, täpset numbrit alguses ei mäleta, aga 105 sain üles seal 17-18 kandis, kehakaal oli siis 100+. Hetkel on kaalulangus (praeguseks siis kuskil 34kg) viinud ka surumistulemust alla (isiklik rekord kehakaal 125 juures umbes 155-160kg, hetkel kaal 95,6 ja surumine 130kg kandis), aga pole lugu, ei aja numbreid enam taga ka, mõnus enesetunne ja lihase läbivõtmine on olulisem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

surusin 65kg kunagi, hakkasin intensiivsemalt trenni tegema ja 8 kuuga tuli surumis raskust 20kg juurde, ehk siis 85kg tollel hetkel, Olen enamvähem rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõik on ülirängad põkid ma vaatan keskmine tuleb vist 16 aastaselt mingi 110kg siin foorumi järgi :);)

ise nõrk surusin mingi 60kg vb aga selle-eest on areng edasi old mingi 30kg vb rohkm ei ole proovind hetkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samasugused hellikud (pole vaja pahandada), võtavad ka siis siin teemas nüüd sõna, et oi ma tegin 16 aastaselt rinnalt 240 jne. Need inimesed ei usu, et nad suudavad. Nad ei julge unistada.

Väga õige lähenemine, tegelikult pole tähtis see, palju sa rinnalt surud, vaid eesmärk, miks sa trenni teed. Selleks et rates hoobelda oma 100 kiloga on põhiline eesmärk küll väga varju jäänud. Aga pidevalt jõusaalis keegi küsib, kuidas rinnalt saaks ruttu jube palju suruda, ning sellega nagu jõusaal piirdubki. Samas on see ka arusaadav vaadates tegelaste vanust. Mis vahet on palju sa surud, tähtis on milline su keha vvälja näeb ja palju on tahtmist treeninguid jätkata.

Mina arvan täpselt seda sama!!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen 14 ning 3 kuu p2rast 15 ja surun 60 kindlalt ylesse, rekordit pole juba kuu aega proovinud .

kaal 80 .

kui kellelgi on artikkel selle kohta kuidas saaks surumisele juurde, kirjutage mulle postkasti ! (artikkel palun eestikeeles)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×