Jump to content
MEE

Ja kus Sina töötad?

Recommended Posts

kuulge mehed a turvana nagu enesekaitset oskama ei pea või? Nagu jama kah kui ainult lihamägi v kuidas... :D

Eks see tuleb rohkem nagu kogemustega.

Enamus turvasid on kõik kas poksijad, maadlejad vm sportlased. Lihasmägi annab jõudu, kel jõudu vähe sel on oskused. Nii saame kõik hästi hakkama. Ühesõnaga veel ei ole juhtunud, et keegi oleks turvast niisama jagu saanud.

Varem või hiljem on tülinorija end ikka kas väljast või politseiautost leidnud...

Muidu oleme kõik täitsa normaalsed tüübid, aga tüli norima ei tasu tulla :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hea on näha, et sportlike eluviisidega inimesed end ka mujal maksma panevad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

omandan haridust veel... TU" VKAs... tulevane tantsija/tantsuopetaja... ja samas olen ka oma koduvallas rahvaspordi arendaja.. hetkel annan seal aeroobikat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juhtida on "grandioosne" ettevõte, kus ise üksinda töötan. Tegevusala lollidemaa (ses mõttes et pudrumäed ja piimajõed) ehk internet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures mul on ka plaanis avada selline ettevõte,kus hakaksin üksinda tööle,aga teises valdkonnas. :D

See on väga hea mõte sul. Oled ise oma aja peremees. Aga idee, mida teha, peab ka hea olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

puhastasin teema, paluks panna ainult oma töökohta puudutav info. Muu jutt võiks olla teise teema all.

Aitäh :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bodypump-i annan Kadriorus , Stuudio99-s ja Viimsis.

PS: jäägem teema juurde ja rääkida lugusid kuidas Valjoda sai Hollywoodis peksa pole vaja. Turvad vägagi asjalikud ja mingisugust õigustamata vägivalda pole küll minu silm tähendanud.

Parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×