Jump to content
trigger

sugudevaheline võrdsus!

Recommended Posts

Selline huvitav tähele(ja ette)panek. Revalis käivad meeste riietusruumis koristamas koristajatädid (s.o. naissoost isikud), kes ajavad paljaid mehepoegi lapiga mööda libedat põrandat taga ;) Sugudevahelise võrdsuse tagamise huvides teen ettepaneku korraldada Revali naiste riietusruumi koristamine meeste poolt. Et Revalile sellega kaasnevaid kulutusi kokku hoida, teen ettepaneku koristamine graafiku alusel Revali usinate meesasukate vahel ära jagada. Mina olen näiteks valmis täiesti tasuta üks kord nädalas õhtupoolikul naiste riitusruumis koristama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega mina sellega nõus poleks. Miks üldse mingid mutid peavad meeste riietusruumis just siis olema kui paljud ennast pesevad, riietavad!!!

Ega ma nüüd peris lesbi ka pole=D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

heh, vambolaga täitsa nõus ;) koristamine võiks toimuda küll kuidagi teistmoodi, ja päevasel ajal siis näiteks kui kedagi riietumas pole, peamiselt just paljalt pesemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Silhvakad tibid hoiaksid sinusugusest kiimas k***ikust kaugelt eemale... sa ei oska pealkirja sõnastada:sugudevaheline võrdsus kujutab endast seda et need toredad tädid tulevad sinuga koos du"ssi alla,koos oma lapikestega...

Aga see on probleem ka mina olen nende" tädide" poolt kasti võetud ja ega mutikesi ei kõlba ka kolme tähe peale saata....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×