Jump to content
tripl eks

Aidake metaanipanijatele ära teha!

Recommended Posts

kuna keegi ei ole seda kava veel avalikustanud siin foorumis, siis tundub et muul viisil ei ole mul võimalik seda ka näha kui oma maili aadress jätta. syncmaster77@hot.ee Tänud ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kellele see kang küll ulme hooga pähe on kukkunud, kuid kui oled tähelepanelikum siis selle teema esimesel lehel autor rusikas ise ütles "Vastan

02-04-03 15:24 autor:rusikas

Saadan, kui saan meiliaadressid! "

Ehk teisisõnu, kui kellelgi soovi on siis andke teada, loen mina sellest loost välja!! Kuidas peaxki keegi sellepeale tulema et see sama kava kuskil weel üleval? Jah mina nüüd tean et on veel teistegi teemade all see kava olemas, kuid paljud ei tea, nagu näitex sellised inimesed kellel ei ole just palju aega arvuti taga istumisex ja kõikide teemade läbi lugemisex. Ehk olex hoidnud see ära sõimu kui Rusikas olex sellelt teemalt kodanikke suunanud juba eelnevalt postitatud kava juurde!? Kuid jään siiski lootma et inimesed siin foorumis olexid natukenegi mõistvamad üxteise suhtes!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Relax:P

Lihtsalt asi oli nii et see kava oli juba mitu korda ära toodud ja ajas lihtsalt närvi et kogu aeg see teema uuesti üleval ja keegi ei jaga matsu..

Kõike paremat!

hatebreed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×