Jump to content
Ahha

Savisaar MAHA!

Recommended Posts

järjekordne propaganda :P

Huvitav, kui palju teie demokraatiast alles jääks, kui keegi siinsamas avalikult õigustaks või pooldaks seda meest, keda te nii palju vihkate? Kuhu jäävad siis õigused poliitilistele ja muudele vaadetele? Mõtte- ja sõnavabadus? "Kedagi ei tohi poliitilistel, rahvuslikel jne põhjustel diskrimineerida". Millegi pärast on teie demokraatia vaid ühepoolne. Või vähemalt teie visioon sellest demokraatiast. Teie võite midagi väita ja propageerida ja teile vastu midagi öelda ei tohi. Kohe sõimatakse riigireeturiks, tiblaks, idioodiks jne. Mõni veel lööb nuga selga, kui tänaval kohtab.

"Sellist Eestit me tahtsimegi?"

PS: kes aru ei saanud, siis mina ei poolda ega vihka Savisaart. Ansipit ka pedeks ei sõima. Seda ütlen selleks, et vältida arusaamatusi.

Aga palun, kui keegi pooldab Savisaart, siis öelgu seda kui ta seda vajalikuks peab. See, et Edgari pooldajaid hakatakse võib-olla sõimama, on puhtalt Savisaare enda süü, sest tema on eestlased enesesse sedasi suhtuma pannud. Ja kuna maine on eestlaste silmis väga madal ja halb, siis peetaksegi Edgari poliitika õigustajaid jm riigireeturiteks, tibladeks jne, sest Savisaar on teinud ikkagi Eesti riiki kahjustavaid otsuseid ja teadaandeid.

Ja tõesti, mõtte-ja sõnavabadus kehtib, laske aga käia ning öelge, et teile meeldib Žirinovski või Savisaar, keegi ju ei keela. Samuti ei keela keegi avaldada oma arvamust Savisaare vastu ning otseselt ei keela ka keegi erinevate vaadete pooldajail üksteist sõimata. Paljuski on venelaste diskrimineerimises süüdi nad ise, sest nende käitumine ei ole just väga meeldiv olnud nii minevikus kui ka olevikus.

Isiklikult Savisaart ei poolda, sest tema teod ja sõnad on mulle, kui rahvuslikult meelestatud eestlasele, vastuvõetamatud.

Muudetud kasutaja veinikaarija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üks mää ees, teised mää järgi.

indemniteedist on keegi kuulnud midagi? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üks mää ees, teised mää järgi.

indemniteedist on keegi kuulnud midagi? :P

Kerge seletus siis:

Indemniteet – saadik ei vastuta jur. pol. avalduste eest parlamendis ja väljaspool seda, hääletamise ja esitatud eelnõu eest või ei pea mõnes valdkonnas tunnistusi andma.

Ei poolda Savisaart!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
järjekordne propaganda :P

Huvitav, kui palju teie demokraatiast alles jääks, kui keegi siinsamas avalikult õigustaks või pooldaks seda meest, keda te nii palju vihkate? Kuhu jäävad siis õigused poliitilistele ja muudele vaadetele? Mõtte- ja sõnavabadus? "Kedagi ei tohi poliitilistel, rahvuslikel jne põhjustel diskrimineerida". Millegi pärast on teie demokraatia vaid ühepoolne. Või vähemalt teie visioon sellest demokraatiast. Teie võite midagi väita ja propageerida ja teile vastu midagi öelda ei tohi. Kohe sõimatakse riigireeturiks, tiblaks, idioodiks jne. Mõni veel lööb nuga selga, kui tänaval kohtab.

"Sellist Eestit me tahtsimegi?"

PS: kes aru ei saanud, siis mina ei poolda ega vihka Savisaart. Ansipit ka pedeks ei sõima. Seda ütlen selleks, et vältida arusaamatusi.

Sa, kas oled lojaalne Eesti Vabariigile (m6istad hukka vandaalitsejad, ei aja mingit arusaamatut "ei ole minu asi" rida, annad oma panuse kahjude likvideerimisele, yritad oma rahvuskaaslastele aru p2he panna jne), v6i ei ole seda mitte.

Savisaare k2itumine kahjustab Eesti Vabariiki.

V6i on palju n6uda v2hemusrahvuselt lojaalsust???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lojaalsust me kindlasti viimaste päevade vandaalitsejatelt ja paljudelt teistelt venelastelt ei saa. Meie viisime ära ju nende nii öelda IKOONI, kus nad kummardamas käisid. (mõelge nende usu peale)!!! Paraku ei suuda nad kaugemale sellest osast näha. Nad usuvad ja tunnevad, et just venemaa päästis meid ära sakslaste käest ja meie peaks tänulikud selle eest olema, mitte neid diskrimineerima. Nii nüüd kõik vene poolehoidjad öelge mulle seda: Kui paha onu ( saksa) tuleb uksetaha lõhkuma, murrab sisse ennast,vägistab su naise, sööb su toittu ja võtab su vara ning siis tuleb "hea" päästja (vene onu), kes omakorda istub sinu toidu lauda naeratades, vägistab su naist, võtab su vara ja saadab veel eestist minema ka, kuna tema paks tagumik ei mahtunud enam siia ära. Mille eest peame me nüüd tänulikud olema???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mind imestama pani, oli nende v2ide, et NAROD oli vastu pronkss6duri teisaldamisele!!??? NAROD oleks nagu hoopis midagi muud kui rahvas???!!

Kama kaks mida see rahvas tahab, peaasi, et NAROD oleks h2ppi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lojaalsust me kindlasti viimaste päevade vandaalitsejatelt ja paljudelt teistelt venelastelt ei saa. Meie viisime ära ju nende nii öelda IKOONI, kus nad kummardamas käisid. (mõelge nende usu peale)!!! Paraku ei suuda nad kaugemale sellest osast näha. Nad usuvad ja tunnevad, et just venemaa päästis meid ära sakslaste käest ja meie peaks tänulikud selle eest olema, mitte neid diskrimineerima. Nii nüüd kõik vene poolehoidjad öelge mulle seda: Kui paha onu ( saksa) tuleb uksetaha lõhkuma, murrab sisse ennast,vägistab su naise, sööb su toittu ja võtab su vara ning siis tuleb "hea" päästja (vene onu), kes omakorda istub sinu toidu lauda naeratades, vägistab su naist, võtab su vara ja saadab veel eestist minema ka, kuna tema paks tagumik ei mahtunud enam siia ära. Mille eest peame me nüüd tänulikud olema???

Täpselt ! Venemaa arvab et nad päästsid meid ära, vahet pole et meid küüditati ja mida sa enda jutus veel mainisid. Nad vist ei hakkagi sellest kunagi aru saama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
www.tv.ee siit saat vaadata igast saadete kordusi, ehk keegi teab kus saates ja kuna ta rääkis ?

Mine Reporter ja siis alla poole nats pealkiri on selline "Savisaar ei soovinud lõhkumist ära hoida

Kanal 2, 29.04" no kindlasti on veel aga kes otsib see leiab :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mine Reporter ja siis alla poole nats pealkiri on selline "Savisaar ei soovinud lõhkumist ära hoida

Kanal 2, 29.04" no kindlasti on veel aga kes otsib see leiab :P

See 29.04 reporteri saade on siin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult kui korrektselt rääkida siis NSVL vabastas Eesti sakslaste käest,sakslasi ju enam siin polnud .Aga see vabastamine on sarnane nohu ravimisele viina ja eetriga-nohust sa ennast vabastad,selles pole kahtlust,kuid saad omale maksavähi ja tõenäoliselt miskit veel.

Savisaare vastu ,ma usun,et mul pole õigust allkirja anda.Miks?.Esiteks selle pärast,et ma ei ela Tallinnas,mistõttu ma ei saa omada objektiivset arvamust.Teiseks,ei tea ma kogu lugu,tean vaid ajakirjade lugu,mis on teadagi tihti,kui mitte alati,subjektiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult kui korrektselt rääkida siis NSVL vabastas Eesti sakslaste käest,sakslasi ju enam siin polnud .

Püha reede! Vabastaja ei oleks unustanud koju minna, okupant on, see, kes ei lähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Püha reede! Vabastaja ei oleks unustanud koju minna, okupant on, see, kes ei lähe.

Miks sa mu juttu edasi ei lugenud?Sealt leiad tõe. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa mu juttu edasi ei lugenud?Sealt leiad tõe. :P

Lugesin, aga ei leidnud. Vabastaja mõiste on minu jaoks teine, sedasi sa seda mulle ära ei seletanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin, aga ei leidnud. Vabastaja mõiste on minu jaoks teine, sedasi sa seda mulle ära ei seletanud.

Noh,see vabastamine oli umbes selline,nagu siis kui sa vabastad inimese ämbri kandmisest,aga annad talle selle asemel automootori kanda.Ühesõnaga-asendad kergema raskemaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk ei ole mingi vabstamine, vaid sõnade mäng. Igatahes http://postimees.ee/010507/esileht/siseuudised/258083.php ma olen jube rahul!

Yey ma ka. Reporteri saates venelased rääkisid et neile meeldib eestis elada ja nad on eestlased :P Ise lõugavad russiaa, russiaa ja põletavad eesti lippu. Nad vist ei saa ise ka aru mida teevad või mida tahavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ma tahangi selgeks teha,et see oli nn. "vabastamine".

Ok, ma saan Sinust aru, ent minul on raske nimetada oma maa okupeerijaid vabastajateks ja seda ka jutumärkides. Võibolla olen ma liiga kirglik, aga ma ei tea üllamat tunnet kui armastus oma maa vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, ma saan Sinust aru, ent minul on raske nimetada oma maa okupeerijaid vabastajateks ja seda ka jutumärkides. Võibolla olen ma liiga kirglik, aga ma ei tea üllamat tunnet kui armastus oma maa vastu.

Palju sul vanust üldse on,et sellised tunded juba olemas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju sul vanust üldse on,et sellised tunded juba olemas?

Armastus isamaa vastu juba olemas? See on küll naljaks küsimus, minus on see olnud nii kaua kui ma ennast mäletan. Tänada võin selle eest oma vanemaid, kes pole sellest kunagi rääkinud, aga see on meie kodus alati olemas olnud. Aga kui Sind endiselt mu vanus huvitab, siis 24.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka minul on olemas armastus isamaa vastu,kuid natuke irooniat ja nalja võib ikka teha. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×